Alek

Uživatelské jméno
Alek
Datum registrace
Návštěv
8
Poslední aktivita
Funkce
Administrátor

Komentáře

  • Dočkete času, podle mě je velkou adeptkou Sansa :-) Ale stará chůva na zimohradu je taky dobrý tip, vždyť jí taky podezřívali, že obcovala s obry :-)
  • Ano, Mrazík je výborný název pro Velkého Jiného. Už vidím ty titulky a trailery od HBO. „Západozemí je na pokraji zániku, střet R'hlora a Mrazíka je nevyhnutelný.“ :-)
  • No vidim, že předvánoční období je fakt smrtící, mě už taky pomalu zmáhá konec semestru, takže leden to asi jistí :-)
  • Asi jo no, já originál neznam :-)
  • Zatím o ničem kolem Jiných nevím... Stejně tak o flashbacích, které se tu dřív probíraly. Zatímco u Jiných je jisté, že budou :-), u flashbacků mám velké pochyby, myslím, že to bude bez nich.
    V diskuzi Průběh natáčení Komentář od Alek 7. prosince 2010
  • U nás by řekli „on má svaly, já mám čáry“ :-)
  • Tady je tedy můj pokus, titulky vloženy ve formátu YouTube.
    V diskuzi Průběh natáčení Komentář od Alek 7. prosince 2010
  • Rozum byl můj druhý favorit, ale rozum má imo spíše co dočinění s moudrostí či stářím a nevím, jestli se dá nějak výrazně "brousit" knihama.
  • jj, Cersei taky. A nejlepší je Daenerys - u ní přemejšlim, jestli je lidově řečeno blbá nebo navedená - je tu tedy ještě eventualita, že je chystrá a že jí to fakt oslovilo :-) ad title ny YT - no můžeš si je vypnout, to je cool, ne? :-) Uznávám,…
  • Už jsem se bál, že začínáme bejt hodně OT, ale hradní partička se krásně hodí do tématu Fantasy komedie. :-)
    V diskuzi Fantasy komedie Komentář od Alek 7. prosince 2010
  • sirien píše: Nešlo to udělat v YouTube CC titulkovym formátu? Pro stálejší YT uživatele by to vypadalo líp... ale whatever Rád bych, včera jsem se k tomu nedostal. Ještě na to mrknu, jak se to dělá. sirien píše: "mind" doslovně jako "mysl" Můj…
  • Neni lepší je vložit na youtube k již hotovýmu videu? Zkusim to zejtra prozkoumat, vypálený titulky do obrazu nemam rád.
  • Smrt je jen začátek ;-)
    V diskuzi Průběh natáčení Komentář od Alek 6. prosince 2010
  • jj, Viserys mě taky zaujal, dobrej výběr. Mopatis je divnej, škoda McNeice, přeškoda. :-(
    V diskuzi Průběh natáčení Komentář od Alek 6. prosince 2010
  • Je hotovo, asi by to chtělo ještě jednou projet, ale už jsem línej. Je to takovej volnej překlad, těm co rozuměj anglicky bych to moc nedoporučoval, v pár místech jsem si fakt vymejšlel (to když se nedržej promluv z knihy :-) Kvalitní video (.mkv…
  • To je v poho, já to taky rychle projedu.
  • ok, mrknu na to, dík
  • Amaroun: super! jdu se najíst a pak se hned ozvu, případně bych pomohl, kdybys pořeboval.
  • Flanker.27 píše: Jsem docela zvědavej, jak se na potterovskou éru budeme dívat za 20 30 let No to já taky, bude to tak rok zpátky, co jsme na d20.cz vedli podobnou debatu (myslim, že snad s Jersonem a Argem) a já tam (neuváženě?) prohlásil, že Pott…
    V diskuzi Fantasy komedie Komentář od Alek 6. prosince 2010
  • sirien píše: JKR neumí psát, JKR tak maximálně umí psát Harryho Potttera. Kdybych já uměl psát aspoň takhle, tak bych se nezlobil. Ale mám pocit, že k podobnýmu konci už jsme se sirienem v jedné debatě o HP došli, proto už to ze své strany nehodlám…
    V diskuzi Fantasy komedie Komentář od Alek 6. prosince 2010
  • Už taham mp4ku :-) Titulky by bodly no, ale bez anglického načasovaného zdroje by to bylo na moc dlouho, na což nemám zrovna čas. Tak jedině to zkuste někdo přeložit tady, pokud máte chuť, a já bych to pak zkusil nějak načasovat/nacpat do YouTube...
    V diskuzi Průběh natáčení Komentář od Alek 6. prosince 2010
  • sarevn: četl jsem před zhlédnutím a teď znovu. No, se závěrem souhlas, snad máš pravdu :-)
    V diskuzi Fantasy komedie Komentář od Alek 6. prosince 2010
  • Že by byla ohrožena pozice Kameňáků? :-) Já si taky myslim, že Rowlingová psát umí (i když mimo Bradavice mě to baví o hodně míň) a filmy mám vesměs rád. První dva jsou takový pohádkový, třetí je dokonalej, 4-6 slušný bijáky, ale 7.1 se prostě im…
    V diskuzi Fantasy komedie Komentář od Alek 6. prosince 2010
  • Fotky už jsou, i s popisky, http://www.westeros.org/GoT/Gallery/Category/C55/P90/
    V diskuzi Průběh natáčení Komentář od Alek 6. prosince 2010
  • Jo, ptal se mě teď na Twitteru někdo, jestli prej bude seriál na HBO ČR. Tak jsem to hledal a třeba Boardwalk Empire měl teda premiéru teď na podzim a v ČR bude od ledna 2011. Ale kdo by koukal na dabing, že? :-)
    V diskuzi Průběh natáčení Komentář od Alek 6. prosince 2010
  • No jo, ale Swearengen byl právě sympatickej a šerif byl jistota. A pak tam byla Trixie a žiďák a další. A kdo je v BE? Prapodivnej Buscemi, u kterýho pořád váhám, Pitt je podobnej a druhá strana (úřady, policie) je úplně nezajímavá... :-( Třeba s…
    V diskuzi Průběh natáčení Komentář od Alek 6. prosince 2010
  • Copak to, ok, chtěj to dělat trochu jinak. Ale chybí mi tam nějaké propracované vztahy, je to takový chladný, vlastně ani nevim kdo by měl být mým hrdinou, komu bych měl fandit a proč zrovna jemu. Prostě to, co GoT snad bude mít. Ale nejenom GoT, tř…
    V diskuzi Průběh natáčení Komentář od Alek 6. prosince 2010
  • ad Boardwalk - já na to taky koukám, ale přijde mi to takový bez šťávy, chybí tomu větší náboj. A podobně to asi vidí i hodně diváků, kteří to houfně opouští. Sleovanost oproti prvnímu dílu klesla skoro na polovinu a HBO si asi drbe hlavu, že tomu h…
    V diskuzi Průběh natáčení Komentář od Alek 6. prosince 2010
  • Hmmmmmmm, jako vytváří to super pocit, že se děje něco opravdu velkýho. Tak snad to navnadilo diváky Boardwalk Empire, který jsou možná lehce zklamáni, páč Empire zas takovej zázrak neni. Úplně nejvíc mě z celých 10 minut oslovil záběr na Aryu, j…
    V diskuzi Průběh natáčení Komentář od Alek 6. prosince 2010
  • Což o to, překlad by byl v poho, horší je to s časováním, protože k takovémuhle promu asi nebude zdroj... uvidíme.
    V diskuzi Průběh natáčení Komentář od Alek 5. prosince 2010

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.