Alek
- Uživatelské jméno
- Alek
- Datum registrace
- Návštěv
- 8
- Poslední aktivita
- Funkce
- Administrátor
Komentáře
-
Jasný, Ian Glenn (Jorah) je větší štramák ;-)
-
Já si právě myslim, že Madden je typickej hezounek. Dobře to vystihl GRRM - Madden i Harrington jsou fešáci, Madden je hezounek mezi všemi oblíbenej, Harrington je tak trochu podivín (GRRM snad řekl že je víc EMO). Ale dost, nebudu se Nevadě a spol…
-
Heh, výbornej! To asi ocení jen ITíci :-)
-
Náhodou Robb (Madden) byl vyhlášenej mezi Hottest Stars 2010 - nevim, co to přesně má vyjadřovat, ale myslim, že jako model by se uživil :-) Viz (z pohledu GoT) poměrně chlípná představa, ale když máme dneska tu Pride...
-
flanker: si jí vygoogluj, samý hot fotky, který já osobně moc nemusim, zato jako Doreah je nádherná, u mě zatím předčí i Dany :-) ad Jeyne: no já jí měl zafixovanou jako tu od Amoky, taková hezká obyčejná srdečná holčina, ne přímo oslnivě krásná:
-
Tak ještě nevíme, co z ní udelají. Třeba zmíněná Roxanne Mckee na mě před seriálem působila jako děsná dračice (hodně nesympatická) a v seriálu je vše jinak.
-
A boky na rození dětí taky moc nemá, řekla by Catelyn :-D
-
Tak Chaplinka by měla hrát Jeyne. ALe jakou Jeyne už HBO neřeklo :-) Poole? No asi spíš Westerling.
-
A proč? Vždyť je to zajímavý, jak se zabýváte nečím, co GRRM takřka vůbec nezajímá :-D
-
Tak s tím bohužel pomoci nemůžu. Ale třeba se tu někdo najde... dva tři lidi to tu snad měli.
-
Aspoň mají všichni ti kritici chyb v překladu dostatek času ty chyby označit (třeba na http://icefire.cz/chyby-v-knihach). Já na to určitě budu při čtení myslet, ale bohužel nemám tak bystré oko a chyby gramatického rázu moc nevnímám... nakladatel:…
-
oni ti ho pošlou ;-) http://twitter.com/#!/sophieRRturner http://twitter.com/#!/Maisie_Williams
-
No to by padaly, páč jinak by padla ta moje :-D
-
Nevada: No je do něj asi udělaná, právě ho retweetovala, tak mě to napadlo :-)
-
Třetí kniha je v pohodě. Čtvrtá se IMO dá, když s tím předem počítáš a používáš slovníček uvedený v Hostině 2/2.
-
Trefa. A taky byl prý obsazen Dontos, ale tam se zatím neví jméno. Každopádně Sansa má svého Floriana (a její představitelka má svého Biebra :-)
-
Nene, Cressena už máme, to je Oliver Ford Davies. S tím seveřanem je to blízko, tohle je pravý seveřan. Jeho otec byl koneckonců v Noční hlídce.
-
Mohl by, ale nebude :-)
-
Stejně jako Cameron jsem připraven použít všech dostupných prostředků, abych takovou rebelii porazil :-)
-
Zkusme to trochu opačně pro ty, kteří ty novinky nesledují. Tak schválně, koho by mohl Pugh hrát? :-)
-
Konec s překladem na těchto stránkách a konec diskuze o tom na těchto stránkách. To jsou mé podmínky jako provozovatele webu.
-
Ano hovořil jsi o tom se mnou a já jsem myslím dal docela najevo, že do nějakého protibloku nejsem zrovna hrr a na nic jsem nekývnul, naopak (možná jsem to měl dát víc najevo, ale rozhodně to jako deal nemohlo vypadat). Pořád jsi měl velkou šanci na…
-
A máme Roose Boltona, bude jím Michael McElhatton. Vzezřením vypadá pěkně chladně. http://winter-is-coming.net/2011/08/michael-mcelhatton-cast-as-roose-bolton/
-
Tato činnost byla na IF webu zastavena. Díky za pochopení.
-
Tak že už bysme fachali? Vypadá to, že jdou obě varianty icefire.cz i www.icefire.cz. Problémy kdyžtak hlaště...
-
Jako jedno z těch dvou bych určitě tipoval nějakou kapitolu Melisandry, kde by se rozřešil Jon. GRRM nikdy neměl vyloženě sklony k supercliffhangerovému zakončení knihy (a tak počítám, že v tomhle směru asi zapracovala editorka).
-
Zítra bude web pravděpodobně v poměrně nestabilním režimu. Bude docházet k migraci na nový hosting. Ale ve výsledku byste neměli změny vůbec poznat, tak nebojte a držte palce :-)
-
Je osvěžující s Létem bezmezně souhlasit :-) Aspoň s tím Viktarionem se měla Dany potkat, když už ne Tyrion. Jeho kapitoly nebyly zlý - já to beru tak, že mu vlastně trochu šiblo, což není divu. A k tomu přesunutí některých kapitol do dalšího dílu…
-
Moje strategie? Inu cílem na začátku bylo nezabřednout do sporů s Martellem. Měl jsem v plánu s ním utvořit dohodu. Jenže Martell si vyměnil prostor s Baratheonem (nemluvě o tom odmítnutí mé lukrativní nabídky s odkazem na minulou hru:-), takže jsem…
-
Každopádně tady prosím už ne - jinak to budu muset mazat. Díky za pochopení.