Alek

Uživatelské jméno
Alek
Datum registrace
Návštěv
8
Poslední aktivita
Funkce
Administrátor

Komentáře

  • jj, tohle už je třetí režisér. Ale myslím, že on do soubojů zase tak moc nepromlouvá, to má na starost nějakej expert, co je trénoval. Samo je to i o střihu apod....
  • Benjen nikdy neměl POV.
  • Článek o tom už jsem upachtil, takže pokračujme pls tam. http://www.icefire.cz/informace-o-tanci-s-draky
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od Alek 20. května 2011
  • Tak co, dáme dohromady ty POV? Velkou porci kapitol také dostala jedna POV, která na několik knih zmizela, ale nyní se vrací. Já sázím na Theona. Jiné tipy? IMO to nemůže být nikdo jen z první knihy, GRRM tam snad psal, že se postava neobjevila v „c…
  • Hmm, já pilně čtu a hledám chyby, ale asi zbytečně. Střet králů by měl vyjít už v červnu.
    V diskuzi Chyby v knihách Komentář od Alek 20. května 2011
  • No já myslím, že se něco objeví, ale jen odhaduju. Nejraděj bych snad, kdyby se ale neobjevilo, ten týden se dá přečkat, 14 dní jsou muka :-)
  • No jestli se nemýlím, tak z Bouře mečů zbývá Sansa, Samwell a Jaime, a to snad dokonce jen druhá část knihy. No více v Bouři mečů
    V diskuzi Střet králů Komentář od Alek 19. května 2011
  • Jestli se nějakej ten flashback - Lyanna neobjeví tam, tak už asi nikde :/ Ale jo, ještě bude prostor, až bude Ned hnít ve vězení ;-) Hmm a následující citace a odpověď bude zajímavá :-) tak to vypadá na poslední epizodu s Viserysem, jestli pak bu…
  • Netušim, prostě asi nějaká legenda - další případ jako měchozubci?
  • Tak jsem to dohledal: Mormont jako by ho neslyšel. "Rybáři blízko Východní hlídky zahlédli na pobřeží bílé chodce." Tentokrát Tyrion nedokázal udržet jazyk na zuby. "Rybáři Lannisportu často vídají ptakožery." V originále merlings.
  • ok, dík za info
    V diskuzi Hra o trůny - titulky Komentář od Alek 19. května 2011
  • Azoga
  • Už jste slyšeli, že Conan Stevens (Gregor Clegane) bude hrát v Hobitovi?
  • Tak jednou Syrio pro sarvena :-)
  • hlawoun: tuhle diskuzi jsem ti přiřadil jako autorovi, takže můžeš případně klidně upravit záhlaví apod. Spíš formalita, stejně je asi lepší všechno psát do příspěvků, kterých si všimne víc lidí. Jinak jsem se chtěl zeptat ohledně stahování aktuáln…
    V diskuzi Hra o trůny - titulky Komentář od Alek 19. května 2011
  • Ke 4. epizodě: 41: To je nějaký past? -> nějaká past? 606: chodí do vesnické hospody. -> do bordelu ve vsi (cokoli, Moleovo městečko, nově v překladu snad i Krtinec?) 680: vysledovat je, získat nějaké vědomosti. -> získat informace 708: al…
    V diskuzi Hra o trůny - titulky Komentář od Alek 19. května 2011
  • Hmm, no tehdy jsme nad nějakými spoilery neuvažovali. A jak říkám, já neuvažoval ani o užitečnosti. Pro mě to byla spíš zábava a konečně něco, do čeho měli chuť se zapojit i ostatní.
    V diskuzi Střet králů Komentář od Alek 19. května 2011
  • To by mi právě asi vadilo, proto jsem se k poslechu nedostal. Potřebuju se vracet. Jinak jsem rád, že ty souhrny jsou užitečný.
    V diskuzi Střet králů Komentář od Alek 19. května 2011
  • ok, ptákožer je blbý slovo, úplně jste mi ho zkazili, tahle asociace mě nenapadla :-D
  • Čte, akorát ti předčítá Roy Dotrice ;-)
    V diskuzi Střet králů Komentář od Alek 19. května 2011
  • A co Bouře mečů? :-)
    V diskuzi Střet králů Komentář od Alek 19. května 2011
  • ptákožer - no tak tohle vysvětlení mi uteklo, pak bych tedy taky bral klidně ptákožery, je to hezký slovo. Našel jsem tu nějaký poznámky k titulkám 4. dílu, tak je ještě někam hodím. Mohl bych najít/založit nějaký vlákno na titulky, co? Aby se to n…
  • To je přece záměr - Varys je prostě všude! :-) ad ty slova, ward jsem znal, ale úplně nový pro mě bylo oblíbený slovo scénáristů lad, maj ho snad v každým druhym dialogu.
  • Ale pátou by prý zas měl, kontrakt je podepsán ;-) Otázka je, jak na tom bude zdravotně, měl hrát v seriálu velmistra Pycelleho, ale nakonec místo toho skončil v nemocnici.
    V diskuzi Střet králů Komentář od Alek 18. května 2011
  • ušatka poslouchá audiobooky ;-)
    V diskuzi Střet králů Komentář od Alek 18. května 2011
  • ad vysílání na HBO, co třeba výpis z TV programu? http://vtelevizi.cz/hledani?q=Hra+o+trůny To myslím vcelku odpovídá mému odhadu.
    V diskuzi Dabing Komentář od Alek 18. května 2011
  • Super! Tak kdo se ještě přidá? 3 je málo, i když bychom třeba někoho ulovili na Palubě.
    V diskuzi AGOT hraní v Praze Komentář od Alek 18. května 2011
  • jo, myslim, že jo. zpoždění nevim. A ted v neděli byl snad jen první díl dabovanej.
    V diskuzi Dabing Komentář od Alek 18. května 2011
  • Já myslel, že tohle je známo. Každou neděli, ne? V neděli dabovaný, v pondělí dojedou klasicky premiérově titulkovaný.
    V diskuzi Dabing Komentář od Alek 18. května 2011
  • jo, Macejko, neuvěřitelný. Fakt jsem tomu chtěl dát šanci, hlasy mi přijdou vcelku fajn, ale tohle je prostě odfláknutá práce, nic jiného. Tohle není o mám/nemám rád dabing. Tohle je naprostý bordel ve výslovnosti, tu anglickou výslovnost bych ještě…
    V diskuzi Dabing Komentář od Alek 18. května 2011

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.