Alek

Uživatelské jméno
Alek
Datum registrace
Návštěv
8
Poslední aktivita
Funkce
Administrátor

Komentáře

  • Tento článok je geniálny vynález, bez zbytočných spoilerov ma hneď zorientoval :) uff, ještě ráno to vypadalo na poměrně hnusnej den, ale s každou hodinou to bylo naopak lepší a lepší. Snad se mi to nezdá či to není jen dáno postupně rostoucím množs…
    V diskuzi Průvodce Hrou o trůny Komentář od Alek 27. dubna 2011
  • Tak počkat, buď už jsi lord velitel a to bys se mnou měl už skoro souhlasit, nebo ještě nejsi a v tom případě jaký „kolego“?! :-)
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 27. dubna 2011
  • No jo, jenže Apple Macbook Pg Down apod. nemá :-)
    V diskuzi Ice-Fire novinky Komentář od Alek 27. dubna 2011
  • Buď je úplně mimo ten post, nebo já. Sázím na sebe :-)
    V diskuzi Průvodce Hrou o trůny Komentář od Alek 27. dubna 2011
  • No počkat, to je zas jiná anketa ala Miss Západozemí, resp. Šlapka Západozemí - ale tady je vítězka jasná, Její výsost :)
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 27. dubna 2011
  • To je super!
    V diskuzi Dubnové AGOT hraní Komentář od Alek 27. dubna 2011
  • thx, snad to někomu pomůže, snažil jsem se to osekat, co to šlo...
    V diskuzi Průvodce Hrou o trůny Komentář od Alek 27. dubna 2011
  • no zrovna v týhle scéně bych to neházel jen na ní, ale i na režii a scénář - čekal bych vůbec nějakou výraznější Sansinu reakci, stála tam jak kámen...
  • okamžik, kdy Arya skočí Jonovi kolem krku mi (opět) vyhrkly do očí slzy. pravda pravda, že bych přece jen ještě jednu hvězdu přihodil? :-)
  • Stínokočka je super výraz. Přiznávám, že když jsem slyšel originál, taky mě to trochu zaskočilo, ale pořád to zní dobře. IMO povedené a velice.
    V diskuzi Ice-Fire novinky Komentář od Alek 26. dubna 2011
  • Kurňa, ti němčouři (házím je na jeden pytel) to ale uměj :-)
  • Do tohodle dílu jsem to asi nikdy nedotáh, ještěže. Před pár lety by mě to asi rozsekalo, tohle aspiruje na první příčku před, Vinnetou slyší v dálce, jak ho volá zvon. Není to tak, můj bratře?“ :-)
  • Tak kdo tam teda bude? Arya, Dany, Cersei, Sansa, Catelyn. Ještě někdo? Omezíme to k seriálu? Bohužel anketa bude jednoduchá, jednohlasová, žádné rozdělování více hlasů.
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 26. dubna 2011
  • Myslím, že maj tvůrci záměr představovat zlovlky postupně, jak na ně přijde řada v ději. Nehctěli v nich dělat bordel, takže dostali jako první přednost Nymeria a Lady. A Branův...
  • Skvělý, že to přišlo od nich, já jim to chtěl navrhnout. Takže si při čtení dělejte hezky poznámky, já tu co nevidět vytvořim nějakej prostor na reportování chybek.
    V diskuzi Ice-Fire novinky Komentář od Alek 26. dubna 2011
  • Tak čísla sledovanosti jsou docela dobrá. I přes to, že šlo o sváteční víkend, ratingy se udržely a GoT si nijak nepohoršil. Udržel se na svých 2,2 mil při prvním odvysílání. Opakovačka pak 732 tisíc. Btw, celkově měla první epizoda 6,8 mil. (je v t…
  • Aleku hoď nám sem ankety, ať se konečně dozvíme, jestli je Sansa oblíbenější než Dany :-)) A jak by ta anketa měla vypadat? Souboj Dany - Sansa (varuju vás, Sansa to krutě projede :-), nebo všechny ženy Západozemí?
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 26. dubna 2011
  • Takže, aktualizované info je v článku výše. Je potvrzený Outpost, dva stoly. Zatím je teda přhlášeno 8 lidí. Nevidím tam ale Amarouna, který se snad hlásil a spoléhám na něj, že přinese BoW, případně i s někým zahraje - snad Osanos měl zájem. Takže …
    V diskuzi Dubnové AGOT hraní Komentář od Alek 26. dubna 2011
  • jj, 9 tramvaj je ideální No uvidíme, jak bude dlouhá první hra, možná bychom 2 zvládli. Ty můžeš teda jak, Aqwarty? Jinak do Outpostu jsem psal mail, tak čekám na vyjdření, ale snad nebude problém, nikdy nebyl :-)
    V diskuzi Dubnové AGOT hraní Komentář od Alek 26. dubna 2011
  • To mi taky přišlo veselý, ty kůže. Jinak, to, co se odehrálo v dané epizodě není třeba označovat jako spoiler ;-)
  • ad odhadování, kdy bude turnaj apod. - docela se to dá odhadnout ze synopsí květnových epizod, http://winter-is-coming.net/2011/04/hbo-releases-synopses-of-may-episodes/ Co se týče Neda a klíčové scény, je možné, že si neodpustí klasický cliffhange…
  • Hmm, lepší překlad by snad dal i google translator :-D
  • No v tomhle obsazení je víc chybiček, mám to na seznamu oprav...
    V diskuzi Hra o trůny - obsazení Komentář od Alek 25. dubna 2011
  • Na http://itsh.bo/fhz6vu je video Inside the Episode, které osvětluje některé události v druhé epizodě z pohledu tvůrců, mj. i onu scénu Cersei a Cat.
  • No podle názvů epizod to vypadá na 9. díl, Olorine. Viz názvy v http://www.icefire.cz/serial-hra-o-truny Jo, přesně jak říkáš, polidšťují i Jaimeho, takže proto myslím, že udělali to samé u Cersei. Ellane: Díky, už jsem to do těch vidí dal.
  • Až na to, že představiteli Draca Malfoye žeru úplně všechno (po Snapeovi nejlepší casting HP), ale tenhle typan mě moc nebere - se Sansou tvoří krásný páreček herců, z kterých nejsem zatím moc nadšen. A promo na 3. díl už je? Já po druhém zkouknut…
  • Elanne: Promo na tenhle díl tu je, ale asi málo viditelný. Je vlastně úvodní stránce, nahoře pod menu jsou 4 nejnovější obrázky a vedle 2 nejnovější videa a to nejnovější teď je promo na druhý díl, jak bude na třetí, dám ho tam taky. jinak taky http…
  • přesně tak, vše je připraveno :-)
  • No já bych to viděl na tu 13 hod. Zejtra ještě vyzvim od Andreho, jak to vypadá s Outpostem, měl se tam teď o víkendu zeptat. Takže pak to hned všechno upřesním a popíšu.
    V diskuzi Dubnové AGOT hraní Komentář od Alek 24. dubna 2011
  • jj, a o fotbalu bych raději taktně pomlčel :-)
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Alek 24. dubna 2011

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.