Alek

Uživatelské jméno
Alek
Datum registrace
Návštěv
8
Poslední aktivita
Funkce
Administrátor

Komentáře

  • Nemyslim, stahoval jsem je 31.3. a jsou stejné, tak leda předtim...
    V diskuzi Fanouškovské tapety Komentář od Alek 6. dubna 2011
  • Koukám, že jsem svojí vtipnou průpovídkou rozjel netušený kolotoč. Tak abych to uved na pravou míru, Arya by neměla umět střílet, je to samo chybka/úprava scénáristů, ne GRRM, ten to myslím nikdy později v sáze neporušil.
    V diskuzi Ukázka 14 minut z pilotu Komentář od Alek 6. dubna 2011
  • Dneska v noci by mělo HBO odvysílat video 26 minut z natáčení. Video by mělo být dostupné i na webu, takže se můžete zítra těšit. Od českého HBO nemám žádné informace, pravděpodobně to u nás nepude. Když to bude zajímavé, titulky asi budeme tvořit m…
    V diskuzi Průběh natáčení Komentář od Alek 6. dubna 2011
  • Mně se taky docela líbí, ale ostatní to tady docela kritizovali...
    V diskuzi Fanouškovské tapety Komentář od Alek 6. dubna 2011
  • A když je řeč o DVD. Nějaký náznak že by to u nás taky vyšlo - samozřejmě s českou podporou? To je brzoo :-) Ale Bryan Cogman, pravá ruka producentů, se zmínil, že o druhé sérii zatím nic neví a momentálně pracuje na bonusech pro Blue Ray.
    V diskuzi Ukázka 14 minut z pilotu Komentář od Alek 6. dubna 2011
  • 750 000 Jiných z Estonska :-)
    V diskuzi Ukázka 14 minut z pilotu Komentář od Alek 6. dubna 2011
  • Arya zmiňuje, že je škoda, že neumí střílet z luku :) No to se ale GRRM pěkně seknul :-) Třeba taková premiéra Walking Dead měla sledovanost 5.3 milionu diváků. Já osobně tipuju tak 2 miliony (snad). HBO to jistě nebude porovnávat se sériemi jiných …
    V diskuzi Ukázka 14 minut z pilotu Komentář od Alek 6. dubna 2011
  • OK
  • Je to tam. Btw, Zappere, jak mám chápat tvoji případnou účast v ten páteční termín? kdyby se hrálo od 16 hod, je to teda ok? Viděl bych tenhle termín jako nejlepší možný, páč sobotní pak bude toho 23., tak aby to nebyla obojíkrát sobota.
  • Btw, ještě k těm White walkers a že jsou černý. To jméno jim daly legendy, tisíce let nikdo Jinýho neviděl, tak co by? Prostě jsou to chodci, s nimiž přichází sníh. Jak jinak si taky vysvětlit to rychlé zapadání ostatků těl sněhem... Jinak souhlas,…
    V diskuzi Ukázka 14 minut z pilotu Komentář od Alek 4. dubna 2011
  • Pěkné! To vypadá slušně. Neděle 17. se pěkně rýsuje. Btw, případná další možnost se pak rýsuje 23., kdy by se měl odehrávat karetní turnaj - to třeba pro Jaimeho, který při tom chtěl rozebrat seriál :-)
  • Asi mám pomalé připojení, či co... ale vpodstatě mi to nehraje souvisle. Vždy tak 10 vteřin a pak třeba minutu a dýl nic, než se to zas rozběhne. Nakonec jsem to vzdal :-( Ano, s YT chápu, že máte svázané ruce. I když mě teda zaskočilo, že na ofici…
    V diskuzi Ukázka 14 minut z pilotu Komentář od Alek 4. dubna 2011
  • Taky mi spíš nejde, než jde. Půl království za titulky na YT :-)
    V diskuzi Ukázka 14 minut z pilotu Komentář od Alek 4. dubna 2011
  • No to je dost! Konečně někdo :-)
    V diskuzi Ukázka 14 minut z pilotu Komentář od Alek 4. dubna 2011
  • Smazani není no (teda pro vas, ja muzu), bohužel, jen úprava...
    V diskuzi Ukázka 14 minut z pilotu Komentář od Alek 4. dubna 2011
  • No vsadil bych se, ze tohle uz měla pod palcem Hana B., uz i na webu HBO to je opraveny.
    V diskuzi Ukázka 14 minut z pilotu Komentář od Alek 4. dubna 2011
  • Tak dejte vědet, jak to dopadlo, já si to na iPadu nepustim :-(
    V diskuzi Ukázka 14 minut z pilotu Komentář od Alek 4. dubna 2011
  • První ma mít 62 minut. Jinak mě se třeba ten snih v prologu vůbec moc nelíbí, ale to je pididetail...
    V diskuzi Ukázka 14 minut z pilotu Komentář od Alek 4. dubna 2011
  • Založil jsem doodle na hraní o víkend před premiérou. Tak ať víme orientačně, jaký by byl zájem. Zatím nemůžu nic slíbit, ale existuje možnost, že by mohla pro vítěze být nějaká cena od HBO ;-) Takže hlaste se na http://www.doodle.com/rvq3hye3z99v3…
  • dobová jistě ano, a k tomu krutě nezajímavá :-)
    V diskuzi TV seriály Komentář od Alek 4. dubna 2011
  • Titulky Borgiů jsou obrazově super, souhlas. Hudebně mě teda neoslovily :-(
    V diskuzi TV seriály Komentář od Alek 4. dubna 2011
  • Tak je asi jasný, že po prologu/chycení Willa bude titulková sekvence. Btw, ta má podle očekávání označovat místa, kterými se daný díl zabývá. Akorát je hrozný to, že už během týhle ukázky jsem měl tendenci jim do toho pořád kecat. Třeba proč neud…
    V diskuzi Ukázka 14 minut z pilotu Komentář od Alek 4. dubna 2011
  • No Aerys by měl být, byl trochu vidět už v trailerech. Podle všeho by snad Ned měl mít nějaký monolog/sen o tom, co se stalo jeho otci a bratrovi - bue to asi důležitý pro vykreslení vztahu Ned-Jaime.
    V diskuzi Ukázka 14 minut z pilotu Komentář od Alek 4. dubna 2011
  • Si vemte, že tohle je fakt čtvrtina pilotu, takže na delší vykecávání s Branem prostě neni čas. Ale jinak ta scéna jednoznačně patří Branovi, ten jeho pohled na konci, jak pochybuje, jakoby byl vždycky zrozen pro to být někým, kdo uvnitř ví něco víc…
    V diskuzi Ukázka 14 minut z pilotu Komentář od Alek 4. dubna 2011
  • ad White walkers v černém - dobrý postřeh. Ale tak ona ta bíá se vždycky spíš vázala ke sněhu, ne? Mně osobně teda tohle jejich vzezření vůbec neva, nikdy se mi moc nelíbilo jejich futuristické vykreslování - to už tam pak chyběly jen světelné meče …
    V diskuzi Ukázka 14 minut z pilotu Komentář od Alek 4. dubna 2011
  • Jo, čet jsem teď od těch, co už mohli vidět nějaké ty díly pro kritiky, že ta ukázka má novou hudbu, takže na tom asi pořád pracujou.
    V diskuzi Ukázka 14 minut z pilotu Komentář od Alek 4. dubna 2011
  • Ranovi šlo spíš o to, že není lépe vylíčeno, že dříve byla garda fakt elitní jednotkou vyvolených hrdinů.
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 3. dubna 2011
  • jaj, to vám nezávidim :-) malou útěchou by mohla být uniklá scéna s nalezením zlovlčat, ale předem varuji, že je to absolutně strašná obrazová a zvuková kvalita. ad Catelyn - já to celý spíš tak prolít, ale u ní si myslim, že jde o úplný otočení j…
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 3. dubna 2011
  • Jj, myslím ze posun je 6 hodin. Takže čekat nebudu, ale rano si přivstanu :-)
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 3. dubna 2011
  • Já mám za sebou dojmy adminu westeros.org a ti se zaměřili spis na tu horší stránku. No, snad nebude tak zle... http://www.westeros.org/GoT/Features/Entry/4985/
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 3. dubna 2011

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.