Alek

Uživatelské jméno
Alek
Datum registrace
Návštěv
8
Poslední aktivita
Funkce
Administrátor

Komentáře

  • Mně se nejvíc líbí Euron, který je na homepage jako ikona k článku, případně pak větší na webu Dark Sword.
  • Aha, tak to sorry, ale tahle změna mi nedocvakla. A já tě zařadil mezi „padlé“ jako je Eddard či Léto - no ale vlastně ani u nich to neni tak horký. Eddard je teď Rasberne a i Léto tu sem tam proběhne :-) A proč vlastně nový účet? Historii Chmura j…
  • Naopak, načasoval jsi to nejlíp, jak jsi mohl. A fakt není důvod k nějakým obavám přispívat, my nekoušeme. Ale to jsi mě vlastně připomněl druhý důvod, proč myslím, že tenhle web by asi neměl být primárním zdrojem informací pro čistě fandy seriálu…
  • Bártu? To by leccos vysvětlovalo... :-D Existuje tady vůbec něco jako BAN ? Zatím nebyl třeba :-) Elanne: Samozřejmě že nikoho odhánět nechceme, naopak. A co se týče starých harcovníků - popravdě řečeno ono nás tu zas tak moc není (já a sarven, vla…
  • hehe, to mi nedocvaklo, že když je postavim takhle vedle sebe...
  • Skvělej nápad! I když nevím, co máš přesně namysli :-) Vítám každou iniciativu - zrovna jsem vydal derfelův článek o figurkách a v dalších dnech přijdou ještě fan obrázky od Elanne. Takže něco o seriálu bude super. Ať už převzetí od kinemy nebo něc…
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 15. března 2011
  • Zkrácená verze teaseru Iron Throne s českým voiceoverem. Jako já českýmu HBO držim palce, to jo, ale ten zvuk je imo děsnej. Snad je to jen tím, že to spíchli narychlo...
    V diskuzi Železný trůn Komentář od Alek 15. března 2011
  • No jo, ale pod tou d20kou spousta lidí možná netušila, že to opravu je o sáze a ne RPG hraní, modulu apod. Ale jo, větším stimulem je asi seriál, nebudu si nic namlouvat :-)
  • Taky to cítím :-) Skoro by mě zajímalo, jestli v tom hlavní roli hraje seriál, nebo nový web, osamostatnění apod. Ano, čekám větší zájem, ale je to spíš realistický pohled na věc, než touha. Já jsem spokojen s tím „domáckým“ prostředím. I proto se…
  • jj, ještě napíšu soukromou zprávu všem účastníkům s kontaktem na mě, kdyby byl nějaký problém... Aqwarty: super, snad se trochu ta frekvence hraní zlepší :-)
  • No tak to bylo snadné (i přes mou neobratnost). A odměna tomu odpovídá. BTW, už mám 19 noviců, ještě pár a dostanu se do žebříčku, to bych potřeboval 34. Tak šup lidi, ať šíříme naší slávu :-)
    V diskuzi The Maester’s Path Komentář od Alek 14. března 2011
  • Tak Outpost mi psal, že bude volno. Takže když to shrnu. Pátek 18.3. 17 hod. Herna Outpost (www.hernaoutpost.cz). Obsazení: Alek, Amaroun, Jaime, Vašek, Zapper, Hiccup. Hru i rozšíření přinese Zapper. Nějaké opravy, nesouhlas?
  • No tak máš aspoň matroš, knedle :-)
  • Druhý díl (nazvaný Kingsroad, první je Winter is Coming) má mít 56 minut, takže to bude asi standard.
  • No taky se divim, čemu všemu řiká HBO teaser... :-)
  • Rickon už byl vidět i v traileru, hraje ho Art Parkinson. Já myslim, že tu ukázku si stejně najdou fandové (a novináři) a na ty HBO cílí, ty chce dostat, protože oni mohou být nositeli toho vzkazu k ostatním, které budou chtít přilákat na pilotní …
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 13. března 2011
  • Momentík, nestíhám ty tipy, teprv začínám tahat Justified :-)
    V diskuzi TV seriály Komentář od Alek 13. března 2011
  • V březnu bych Orlí hnízdo neukazoval. Všichni fanoušci mají jistě kalendář s obrázky Nasmitha a březen je zrovna Hnízdo a to takový, který se snad nedá v TV zrealizovat. :-)
    V diskuzi The Maester’s Path Komentář od Alek 13. března 2011
  • Noo, s tím Orlím hnízdem vlastně můžu pomoci, teda s interiérem. Tenhle záběr se totiž objevil v novém vydání jedné ze starších ukázek. Jinak v ní je nově už jen jeden záběr na Droga, takže to ani nemá smysl sledovat.
    V diskuzi The Maester’s Path Komentář od Alek 13. března 2011
  • Hmm, zajímavý. Vlastně na tom něco bude. Teda jestli narážíš na problematiku Jiných. Akorát si řikam, že to muselo napadnout i lidi v HBO. Oni sami několikrát zdůrazňovali, že vědí, že fantasy je pro hodně lidí problém a nechtějí to na tom moc stavě…
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 13. března 2011
  • btw - v trailerech mě vytáčí, že jeden z rytířů na turnaji (Hugh z Údolí?) jede se znakem Arrynů na štítu Skoro se stydim říct, že tohle mě vůbec netrápí a sám bych si toho ani nevšim :-)
    V diskuzi The Maester’s Path Komentář od Alek 13. března 2011
  • No termín je jasný, pátek 18.3. Časově nikdo omezení nehlásil. Takže bych to stanovil třeba na 17 hod.? Klidně řekněte... Lokace: no když Zapper přinese základ i rozšíření, pak můžeme klidně zkusit Outpost. Napíšu tam.
  • Udělám reklamu knedlemu :-) Mučitelův stín má na Legii odkaz na zakoupení, tak třeba pomůže. Anebo zkusit projít tamní antikvariát, třeba to bude někdo nabízet, mně se tam už povedlo takhle něco sehnat.
    V diskuzi Fantasy Komentář od Alek 13. března 2011
  • Lehce jsem aktualizoval tenhle článek, za obsah o truhle díky knedlemu. Už se těším na zítřek. Dal bych si říct třeba kousek ze zasedání Malé rady (Varyse jsme ještě moc neviděli) anebo toho zpropadenýho Tywina :-) A co vy?
    V diskuzi The Maester’s Path Komentář od Alek 13. března 2011
  • Myslím, že Tanec by měl postupně Hostinu předehnat. Dříve bylo poměrně jasno v POV, ale poslední rok se to stalo dost nepřehledný, takže sám nevim.
  • Tak Tanec je momentálně o 30 normostran delší než Bouře mečů a pořád ještě to není konečné číslo.
  • Už jsem mu napsal. Jeho jméno je na titulky.com docela známý (v dobrém), takže mám docela radost, že se na to chystá právě on.
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 12. března 2011
  • No právě, vypálený titule do obrazu jsou naprd... Co se týče překladu, to je jednoduchý. Vychází se z překladu Haniny, ta se bude podílet i na překladu pro HBO, takže tím veškeré spory končí. A jsem rád, že hlawoun se toho snad chce také držet.
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 12. března 2011
  • K titulkám... já vlastně pořád nevim. Je to ještě daleko :-) Mám v plánu otitulkovat tu 15 minutovou ukázku z prvního dílu, co má jít na začátku dubna. Na celý díly si ale netroufam, časově bych to asi sám nestíhal a navíc nejsem v angličtině zas ta…
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 12. března 2011
  • Já jsem si obstaral The Wise Man's Fear (pokračování Jména větru) a čtu, čtu, čtu. :) Díky za tip, už to transportuju do Kindlu :-)
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Alek 12. března 2011

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.