Alek

Uživatelské jméno
Alek
Datum registrace
Návštěv
8
Poslední aktivita
Funkce
Administrátor

Komentáře

  • Amaroun píše: "my nešijeme" no rozhodně se s tim nepářou :-)
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 23. ledna 2011
  • Zima přichází... no asi je to nezvyk, ale když nad tim uvažuju, proč ne? Je v tom takovej ten nádech akčna, zhmotnění té zimy. Amaroun píše: BTW pochopili jste někdy heslo Greyjoyů? To je nějaká metafora ? :-D My nesijeme? No já to bral vždyck…
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 23. ledna 2011
  • montezuma3 píše: To asi proto, že žádné oficiální wallpapery ještě nejsou. No HBO upravilo ty fotky a podle FB stránky je vydává za tapety, ale jo, asi ještě vyjdou s něčim lepšim. Ale víte na co se těšim, pokud GoT dopadne dobře? Na promítání v ki…
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 21. ledna 2011
  • Souhlas, produkce Narwen ze 7kingdoms je čím dál tím lepší.
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 20. ledna 2011
  • Ber to tak, že HBO je taková moderní globální Stará chůva :-)
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 18. ledna 2011
  • Jo, díky knedlemu se dneska podařilo z HBO vytáhnout ujištění, že oficiální český název bude Hra o trůny.
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 18. ledna 2011
  • Hezký. Kinema.sk vůbec o ASOIAF píše hodně, třeba na Kinema Seriály. Vypadá to, že sarven odvedl velmi dobrou práci :-)
    V diskuzi Ice-Fire novinky Komentář od Alek 18. ledna 2011
  • No k tomu trůnu se vázala nějaká historie, ne? U tvorby byl snad i Balerion a jeho oheň. Ty meče maj snad znamenat něco jako obklíčení nepřáteli. knedle píše: btw - nepamatuje si někdo zdroj (en článek), kde se zmiňovalo, že druhá kniha by mohla…
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 18. ledna 2011
  • Flanker.27 píše: Jás e pochopitelně rozhodnu až podle toho jak to bude fungovat všechno dohromady. Ale k tomu jsou mi barvy očních linek a chlupů na Jaimeho hrudi uplně ukradený. Hezky řečeno, i když můj příměr k Tyrionovu žaludu byl jistě hezčí :-…
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 18. ledna 2011
  • Proti gustu... Přece kvůli tomu nebudeme Pírko lynčovat. Něco málo na tý kritice je a je dobře, že to zazní. Aspoň já si to rád přečtu. Ta důraznost je dána tím, že je Pírko v té kritice zatím poměrně osamělé, takže tu práci musí oddřít samo (klady …
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 18. ledna 2011
  • Taky mi to přišlo nepřehledný, až moc velká snaha skrýt víc, než ukázat (přitom je to zbytečný, když ten materiál neprozrazuje nic z děje). Ale jo, atmosféra i nápad super. A ten závěr s křídly a logem byl dokonalej (jsem zvědav, jestli už je to fin…
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 17. ledna 2011
  • Máme nový teaser, u příležitosti Zlatých glóbů. Tentokrát se to točí kolem Železného trůnu. Není to ten z TCA konference. The Game Begins
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 17. ledna 2011
  • Tak tak a to proti Clarke ani Dany nic nemam a fotka je to pěkná. Ve finálním vydání bude možná ještě jiná, jak tam naznačují. Ale přesto, ty původní, co jsou tam v tom dokumentu níž, jsou lepší.
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 16. ledna 2011
  • Moc pěkný popis té nezveřejněné ukázky z TCA od Westeros. Mimo jiné tam rozebírají konkrétní nové scény jako Jon Arryn na márách, rozmluva Cersei a Roberta o jmenování Jaimeho pobočníkem či poslední slova mezi Nedem a Jonem: Píše: “There’s great h…
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 15. ledna 2011
  • Stáhnout či koupit? :-) O koupení bych věděl, nedávno vyšla nová verze AGOTu, víc na http://asoiaf.westeros.org/index.php/topic/46082-new-editions-of-a-game-of-thrones/
    V diskuzi IF sága Komentář od Alek 15. ledna 2011
  • Aha, tak tenhle blogpost já nečet. No je to podobně vágní vyjádření jako jedno od D. Benioffa ze včerejška. Dá se z toho vyvodit dost a přitom vlastně nic. Benioff se v interview rozhovořil o postavě Neda. A řekl něco ve smyslu, že on je sice ten pr…
    V diskuzi Kdy Martin dopíše DwD? Komentář od Alek 15. ledna 2011
  • Ta recenze BookDepository začala tak zlověstně, až jsem se bál, že moje doporučení nesdílíš. Ale nakonec se to v dobré obrátilo. Tak to jsem rád. Halt je pro ně snadnější a levnější to poslat znovu, než to řešit a vykrucovat se. U nás to asi ještě s…
    V diskuzi Ice-Fire novinky Komentář od Alek 14. ledna 2011
  • Shako píše: A co Praha a pristi patek nebo radeji jiny termin? Praha za mě až v únoru. Určitě dám pak vědět a zkusíme konečně najít nějakej termín.
  • Já myslim, že to bylo překlopením do nového dne, prováděj se snad nějaké zálohy apod., tak je možná chvilková nedostupnost...
    V diskuzi Provozní problémy Komentář od Alek 14. ledna 2011
  • hehe, zajímavá výslovnost Daenerys Targaryen - Dan-AIR-ee-us Tar-GAR-ee-en, viz mtv.com
    V diskuzi Výslovnost Komentář od Alek 14. ledna 2011
  • Taky jsem si řikal, že ho někdo pěkně převálcoval :-)
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 13. ledna 2011
  • Tolkín je druhej takovej hnus. Vim to stejně jako o Kelebornovi a hrdě to ignoruju stejně jako u něj :-) Jiná je to, kdybych o Tolkienovi mluvil v angličtině, ale v český větě mi ta anglická výslovnost nesedí.
    V diskuzi Výslovnost Komentář od Alek 13. ledna 2011
  • Já vim, pro mě je to holt složenina celestial-born. No dobře, napadlo mě to (došlo mi to) až nyní, ale je to hezký odůvodnění, ne? :-)
    V diskuzi Výslovnost Komentář od Alek 13. ledna 2011
  • Kersei je pěkný hnus, velebnsti. Stejně jako Keleborn, to taky nesnášim. Já zásadně používám krásné znělé české C :-) Vesměs většinu jmen čtu počesku, Tywin, Daenerys, celé si to vychutnávám. Snad jen výjimky jako Mace, Jon, Joffrey, Jaime - takž…
    V diskuzi Výslovnost Komentář od Alek 13. ledna 2011
  • jj, já jsem se Sandorem taky co se týče vzhledu spokojenej :-) Nevada: Jsem v půlce toho Preview a zatím nic nového oproti námi otitulkované verzi. Jestli ty jsi neviděla v době premiéry tu verzi co šla na HBO. Na web pak šla vzápětí lehce prodlo…
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 13. ledna 2011
  • Aha, dík za ujasnění, mrknu na to. A Aruthovi díky za odkaz na obrázek...
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 13. ledna 2011
  • knedle píše: kdo všechno z herců má twitter? Arya, Sansa, Myrcella - ještě někdo? Mnohem víc. Pyp, Renly, Sam, Rast, Gregor, Syrio, Hodor, Loras, Theon a Bryan Cogman - scénárista a vrchní spojka mezi tvůrci a fandy, bloger na Making of GoT. List v…
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 13. ledna 2011
  • Eh, teď nevim vůbec o čem mluvíte. Obrázek Sansa u stolu na obrázek nevede. A jaký nový záběry? Nějaký nový teaser? kde?! :-) Jediné co jsem teď zaznamenal je The Artisans: Buster Reeves, video o soubojích a je moc pěkný!
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 13. ledna 2011
  • Všichni Sansofilové honem na web HBO, http://itsh.bo/achKCB ;-)
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 13. ledna 2011
  • Tak to nevim, co tím zrovna myslej. Ale ten veterán je jedna z nejlepších vedlejších postav toho seriálu, ta mě fakt zaujala. Víc než ti kolem míhající se mafiáni.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Alek 12. ledna 2011

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.