Tyna

Uživatelské jméno
Tyna
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Pozor! Harrenov je prokletý.
  • Mně se líbí Dorne, jenže je tam a) strašný hic, b) je to díra. Takže nějaká pěkná věž ve Starém městě. A nebo ta Vysoká zahrada.
  • Rozhodně je autorem pro mě nejlepší hlášky z Tance. Synu, šíří se o tobě znepokojivé zvěsti. Stahuješ lidi z kůže, vraždíš, mučíš, svojí ženu jsi utýral k smrti tak, že jedla vlastní prsty, chceš dělat boty z našich spojenců. Musíš se trochu srovnat…
    V diskuzi Robb Stark Komentář od Tyna 30. srpna 2011
  • Brrr, ačkoliv i já mám pár méně obvyklých fantazií ve spodním šuplíčku libida, Petyr mi teda vůbec nic neříká. Takový slizák křivý. Mně osobně připadá, že jeho záliba v Sanse je skryté blaho, že vlastně Neda porazil, sebral mu dceru, která vypadá …
    V diskuzi Hlasování pro dámy Komentář od Tyna 30. srpna 2011
  • I já. Mně dokonce občas zamrzne celé okno.
    V diskuzi Poznámky k webu Komentář od Tyna 30. srpna 2011
  • Neřekla bych, že zrovna Arienne má v hlavě citrónové koláčky a vyšívání :-) Spíš nemám moc ráda ten typ holek, které se chtějí odlišovat tím, že nemají žádné kámarádky, protože s holkami je otrava (kromě s ní), holky jsou bábovky (mimo ní), pomlouva…
  • Mně se líbí Arienne, ale dělit o chlapce bych se s ní nemusela. To je už příliš těsné přátelství. Dany je taky docela fajn, ačkoliv je toho na ni v poslední době moc. Ještě možná Aša, ačkoliv to bude takový ten typ jsem-děsně-jako-kluk-s-holkama-s…
  • klasicky explorer
    V diskuzi Hlasování pro dámy Komentář od Tyna 29. srpna 2011
  • Hm, nojo Temnohvězda. Já na něj zapomněla, ale je pravda, že mě, když jsem to četla, podle popisu taky celkem oslovil. Až na ty pokusy o vraždu malých dětí, ale zas, nikdo není dokonalý...
    V diskuzi Hlasování pro dámy Komentář od Tyna 29. srpna 2011
  • To je jasné, právě proto, že tam byl Oberyn tak krátce :-) kluci (muži), které známe krátce mají tendenci jevit se jako ideální.
    V diskuzi Hlasování pro dámy Komentář od Tyna 29. srpna 2011
  • Grr, předpokládám, že na tuhle stránku kdosi vložil obrázek. To má u mého PC za následek, že a) obrázek se mi nezobrazí, b) okno zamrzne. Nevím proč.
    V diskuzi Hlasování pro dámy Komentář od Tyna 29. srpna 2011
  • Chtěla bych upozornit všechny příznivce hradů, že přinejmenším v přízemí bude stále konstantní teplota. U nás je tomu např. cca 11 stupňů. Lhostejno je-li venku -10 nebo 32 :-)
  • Staré město. Možná Vysoká zahrada. Je mi líto, jsem městský tvor :-)
  • To je náhoda. Já jsem byla taky trapně hodné dítě a taky si to za mě vybrala mladší sestra v dvojnásobné dávce :-) Nicméně jsem odmítala nosit rovnátka tak zarputile, až to matka vzdala a pravila, tak ty rovnátka nenos, ale nechoď mi v dospělosti br…
    V diskuzi Hlasování pro dámy Komentář od Tyna 28. srpna 2011
  • Vy mi chcete říct, že vám to rodiče nikdy neřekli? Zvláštní, obecně mi to přijde jako nejpoužívanější rodičovská hláška hned po "dokud jsi pod mou střechou /tě živím, tak..." A ve svém věku jsem připravena obě hlášky používat zase já. :-)
    V diskuzi Hlasování pro dámy Komentář od Tyna 28. srpna 2011
  • "nemyslete si, že vám budu tahat z průšvihu, pokud se špatně provdáte". Ať se přihlásí každý, kdo nikdy od rodičů neslyšel "tak dobře, tak si na tu školu jdi/si tam jeď/s tím klukem choď/ ty rovnátka nenos, ale opovaž se mi přijít brečet až..." :-)
    V diskuzi Hlasování pro dámy Komentář od Tyna 26. srpna 2011
  • Musím brát v úvahu jejich "stav" v knize? Když budem brát ohled na stav v knize, je Jon výrazně použitelněší než Robb. A jamie nakonec taky složil slib celibátu a právě se nechází v životní fázi "zkusím neporušit alespoň jeden ze slibů, které jsem…
    V diskuzi Hlasování pro dámy Komentář od Tyna 26. srpna 2011
  • Mnjo, nechtěl si vzít žádnou, kterou nemiloval. Dvakrát aáááááách :-))) Manželství nemá být o tom, že si vezmete šílenou ženskou, kterou nenávidíte, abyste dosáhli odsouzení vraha své sestry, kterého ostatně poslal otec vaší budoucí ženy :-) Čím ví…
    V diskuzi Hlasování pro dámy Komentář od Tyna 26. srpna 2011
  • celkom sa divím ako všetci neznášajú Gregora, však to je úplne zábavná postava, taký kryštalický zloduch Nemůžu mluvit za všechny, ale třeba já osobně se nedokážu oprostit od toho, abych si takového krystalického zloducha nepředstavovala v reálu. T…
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od Tyna 26. srpna 2011
  • Asi jsem staromódní, ale líbí se mi víc ty světlé charaktery, které obvykle GRRM nemilosrdně odkrágluje. I ve hrách dávám přednost světlé straně. Já většinou taky :-) Ale je nás žalostně málo. Zlo je bohužel vůc kchůl...
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od Tyna 26. srpna 2011
  • Robertovi. Nebo komukoliv na jeho místě.
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od Tyna 25. srpna 2011
  • No jo, stačí říct Mokrovlas :-)
    V diskuzi Hra o trůny - obsazení Komentář od Tyna 25. srpna 2011
  • ze všech nejvíc a za to co udělala Eddardovi a Robertovi bych jí *CENZUROVÁNO* :) Vida, já bych mu to udělala taky. :-)
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od Tyna 25. srpna 2011
  • A docela se v posledních dnech spekuluje, že byla možná zcela vyškrtnuta postava Aerona. To mi nějak nevadí, vzhledem k tomu, že si nemůžu vzpomenout, kdo to sakra je :-)
    V diskuzi Hra o trůny - obsazení Komentář od Tyna 25. srpna 2011
  • Na mě už je to dost. Pokud tedy nezraji s ním. Když ho Ellaria potkala, bylo mu tak třicet :-)
    V diskuzi Hlasování pro dámy Komentář od Tyna 25. srpna 2011
  • Rocková hvězda se smyslem pro zodpovědnost a rodinu. Stejně neodolatelná jako nepravděpodobná kombinace :-) Nejde po krku nemocnému bratrovi, s nasazením života mstí mrtvou sestru, jedna milenka mu vydrží 14 let, postará se se o své bastardy, zastán…
    V diskuzi Hlasování pro dámy Komentář od Tyna 25. srpna 2011
  • Já si myslím, že Mirri skutečně byla ta první zrada. Zrada, z které plyne ponaučení: "než něco podepíšu, přečtu si smluvní podmínky". :-)
  • Upřímě tohle se mi líbilo víc v seriálu. Hlavně ta scéna kdy Jorah zabija toho dothraka a odnáší Dany do stanu... Já seriál beru jako takové pohyblivé ilustrace ke knize a nic směrodatného :-)
  • Tyna četla taky Simmonse? Já měla na mysli Suzanne Collins - recenze Nenechte se odradit námětem, není to "splatter horor", ale spís psychologické drama Jo, Simmonse. Takže tohle je taky dobrý? Uvažuju, že si to koupím. Já horory ráda :-)
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Tyna 25. srpna 2011
  • Catelyn je v tomhle trochu hysterka. Ellaria s písečnými hady v Tanci vychází dobře, dokonce říká, že její vlastní dcery své sestry zbožňují. Asi k tomu přispívá i to, že od chvíli, kdy byl Oberyn s ní, neměl už děti s žádnou jinou. Asi taky hraje …
    V diskuzi Hlasování pro dámy Komentář od Tyna 25. srpna 2011

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.