sarven

Uživatelské jméno
sarven
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • doteraz sa mi zdalo, že každý zlovlk nejak odráža svojho pána. čo to vypovedá o teba, aleku :-)
    V diskuzi Dôležité detaily Komentář od sarven 19. září 2008
  • dobré otázky heade! som rád, že ma to zatiaľ baví, to je hlavné. dokonca aj hostina na druhý krát bola chutnejšia. "svoje" knižky rád čítam znova a znova, neprejem sa ich. to je dar, ktorý si hýčkam :-) môj zlovlk by sa volal.... Sarven. asi
    V diskuzi Dôležité detaily Komentář od sarven 18. září 2008
  • začal som štvrté kolo tanca s piesňou a povedal som si, že sem budem postovať konotácie, ktoré ma udrú do očí: - všetky deti dali svojím zlovlkom príhodné meno, len Bran sa nevedel rozhodnúť. Dobré mená (ako Duch) sa minuli, a zbytočné ako Chundelá…
    V diskuzi Dôležité detaily Komentář od sarven 18. září 2008
  • Tak ma teraz napadlo: Bratia Černokolltý sú Malíčkovým "darčekom" Ceresei. Teraz keď tak prevratne získava moc Malý bratr a cirkev, nem§že sa stať, že v záchvate ľútosti a pokánia uväzneného Černokoltého sa prezradí aj Malíček? Že by sa vietor otáč…
    V diskuzi Dôležité detaily Komentář od sarven 18. ledna 2007
  • prečo?
    V diskuzi Kultovní film Komentář od sarven 17. února 2008
  • Tak, na nete visí prvý teaser na Indina jones 4. Príjemná nostalgia, teším sa veľmi!
    V diskuzi Kultovní film Komentář od sarven 15. února 2008
  • nuž práve, že by to Karstarkovia mohli urobiť pod zástavou Stanisa. Ríša sa obnovuje, opäť vládne Jeleň a na Zimohrade nebude viať muž zvlečený z kože, ale takmerStarkovský prápor. Ak chce Stanis ešte chvíľu budiť zdanie, že má šancu, potrebuje Zim…
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od sarven 24. ledna 2008
  • nuž spor medzi Robbom a Karstarkami mi naozaj neunikol :-) myslel som to tak, že už pošpinený rod dokáže byť hráčom, ktorý na seba zoberie ďaľšiu ťarchu. či už na príkaz Stanisa, alebo ako snaha odčiniť dlh voči Starkom... alebo vlastná snaha získať…
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od sarven 23. ledna 2008
  • nuž fakt je , že to nemôže urobiť nik "dobrý" pretože by stratil svoju dobrosť. Takže vnútroné boje sú pravdepodobné. Alebo že by márna snaha Kastarkov?
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od sarven 23. ledna 2008
  • nuž o svadbe som netušil, ale teraz som dostal drobné vnuknutie. Alebo mi to priniesol havran z citadely? teraz už neviem. :-) tak či tak: bude to svadba Boltonovcov s falošnou aryou a bude to revers Krvavej svadby. Boltonovci na chvíľu zasadnú na …
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od sarven 21. ledna 2008
  • je to prekvapenie. ja som si myslel, že 60 dávno má. aspoň podľa fotky ... je to bezveký bard!
    V diskuzi A Martin řekl... Komentář od sarven 23. září 2008
  • majster je opäť nervózny. na svojom blogu vysvetľuje, že to je jeho blog a že mu lezú na nervy neustále pripomienky meškania Tanca s Drakmi. hm, majstre, ale vážne sme ho už chceli čítať....
    V diskuzi A Martin řekl... Komentář od sarven 21. září 2008
  • a práve v takýchto časoch sa rodia hrdinské činy. nielen z číny...
    V diskuzi A Martin řekl... Komentář od sarven 7. srpna 2008
  • Léto wrote: Doporučil bych pozorné sledování stránek icefire.d20.cz. V průběhu dnešního večera by se tam mělo objevit Překvapení. :o :wink: uááááááu. ten návrat z grécka stál za to. Díky!!!!
    V diskuzi A Martin řekl... Komentář od sarven 7. srpna 2008
  • heavy_head wrote:Sarven má nepochybně na mysli naši divadelní etudu "Zátiší pro dva s lopatou", zveřejněnou v Galerii. :twisted: Copak už si nevzpomínáš, jak dlouho jsme to nacvičovali? :lol: presne tú foto mám na mysli... žeby mystifikácia?
    V diskuzi A Martin řekl... Komentář od sarven 1. června 2008
  • hlavne dúfam, že neouvažuje o zvukárčine :-) tam by to chcelo ešte doladiť :-)
    V diskuzi A Martin řekl... Komentář od sarven 30. května 2008
  • chceš povedať, že Leto je robot z minulosti, ktorý prišiel zachrániť budúcnosť? :-) musím povedať, že po fotkách Heavyho a Aleka je toto ďalší input mojej obrazotvornosti, aby som vedel kto/čo sa skrýva za písmenami... :-) a nie, myslím, že si ma ne…
    V diskuzi A Martin řekl... Komentář od sarven 30. května 2008
  • Léto wrote:Také bych chtěl umět vyjadřovat své city s takovou upřímností, s takovým srdcem na dlani. :) nepochybne. a nepochybne to dokážeš. možno ani sam Maestro to nedokáže. :wink: kto ale dokáže, kto to písal? :roll:
    V diskuzi A Martin řekl... Komentář od sarven 28. května 2008
  • jj. už dosť, že zdržuje pri písaní Majstra, nie aby ešte zdržovala pri hackovani Aleka :-)
    V diskuzi A Martin řekl... Komentář od sarven 26. května 2008
  • zdieľam vaše nadšenie. Tiež pevne verím, že napriek tomu, že tam bude Sansa bude Tanec úžasná kniha! :D :D :D
    V diskuzi A Martin řekl... Komentář od sarven 25. května 2008
  • nice
    V diskuzi A Martin řekl... Komentář od sarven 23. května 2008
  • Myslím, že som toho týpka (mysleno pána Martina) prekukol. On to má napísané, ale patrí k tým, kotrí to nechcú vydať z rúk a najradšej by sa v tom nimrali celý život a upravovali čiarky a bodky. jeho posledný koment ma o tom presvedčil. jún je str…
    V diskuzi A Martin řekl... Komentář od sarven 13. května 2008
  • Tak sme zlyhali panstvo. Naše otázky zostali len zrnkami piesku vo vetre zimy....
    V diskuzi A Martin řekl... Komentář od sarven 23. dubna 2008
  • Léto wrote: On toho ještě bude litovat, že nám neodpověděl, až na něj spoelčně vyšleme těžkou jízdu blanických rytířů, proslavené rytířstvo slezských pánů, prešburské pandury a divoké klany z Vysokých Tater. :D Nuž v tom prípade by som nenechal od…
    V diskuzi A Martin řekl... Komentář od sarven 21. dubna 2008
  • dokonca by som sa ho opýtal, nielen čo má proti vašej zemi, ale i proti mojej :-) a rozhnevať si dve krajiny, dva národy, ktoré vedia tak pekne spolupracovat :-) to si rozmyslí. To by som mu neradil :D
    V diskuzi A Martin řekl... Komentář od sarven 20. dubna 2008
  • a kde tie míny sú? je to post od dont_kill_Sansa? ak ano, tak mi tam chyba geograficka otazka. hm?
    V diskuzi A Martin řekl... Komentář od sarven 18. dubna 2008
  • hypo otázky sa mi páčia. ich prepojenie napr. na boží súd by bolo fajn. Čo tak sa vrátiť k legende tohto fóra a opýtať sa, na koho by vsadil svoj život pri súboji Brienne vs Hora?
    V diskuzi A Martin řekl... Komentář od sarven 16. dubna 2008
  • občas ma pobaví ako sa rozbehne diskusia a vyrastie do podivných slovných kvetov :-) napriek tomu som v tom koberci našiel jeden štvorlístok: Položme mu geografickú otázku. tá nie je dejotvorná, nemá dôvod nás "odpísať" a zároveň nám niečo povie. U…
    V diskuzi A Martin řekl... Komentář od sarven 15. dubna 2008
  • no mistr ma už vytáča. radšej nech je ticho ako tieto neistoty... http://grrm.livejournal.com/
    V diskuzi A Martin řekl... Komentář od sarven 4. května 2007
  • no myslim mistra v Cytadele, ktorý má prezývku Buldog a o ktorm sa vraví, že zapálil obsidiánove sviece. Myslím, že po návšteve Sama je jasné, že toho vie naozaj dosť...
    V diskuzi A Martin řekl... Komentář od sarven 4. května 2007

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.