sarven

Uživatelské jméno
sarven
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • ale no tak, sem sa so všetkými info. sú to predsa špekulácie. ak sa z nich vyvrbí pravda, vôbec to nevadí
    V diskuzi Studenoruký Komentář od sarven 5. dubna 2008
  • aha! dobrý postreh! bezzubá šelma :-) sa nám opäť premenila na zlovlka, ktorý zaňuchal stopu :!: myslím, že Studenoruký nám práve ukázal svoj rodný list
    V diskuzi Studenoruký Komentář od sarven 4. dubna 2008
  • Léto wrote:Za mořem povstala bláznivá, zvrhlá královna, aby vnesla do pokojného Západozemí plameny války. Za jejími patami zůstává jen popel, spálenina a hořký zápach smrti. Na Severu však povstávají hrdinové: třpytní rytíři ledu vyjíždějí do bitvy!…
    V diskuzi Studenoruký Komentář od sarven 24. března 2008
  • ak Studenoruký nie je Benjenom, tak bude dôležitejší ako B. Také je moje cítenie. Inými slovami Studenoruký bude dôležitá postava. V tomto sa asi prikláňam k Alekovi.... Pravda, stále sa nevzdávam jednoduchej pôvodnej myšlienky že Studenoruký je Be…
    V diskuzi Studenoruký Komentář od sarven 15. února 2008
  • Arenga wrote:Léto wrote:Studenoruký asi Benjen nebude, kdyby byl, tak by to nejspíš řekl Samovi, a ten by to řekl Branovi (trochu složitější konstrukce, ale snad to pochopíte :)). Přeci jen je mladý pán Tarly s rodem Starků skrze Jona docela dobře o…
    V diskuzi Studenoruký Komentář od sarven 23. ledna 2007
  • 2 Arenga: Starý MEdveď a Benjen Stark nie sú tie isté postavy... :wink:
    V diskuzi Studenoruký Komentář od sarven 22. ledna 2007
  • bola by to povestná škvrna na čistom Starkovskom štíte, a bolo by to zaujímavé, ale akosi tomu neverím...
    V diskuzi Studenoruký Komentář od sarven 12. prosince 2006
  • 2 Leto: nuž z prvej fotografie to vyzeralo, že by si mohol byť BUSHman ?.) ale ta druhá ťa prezradila. Najmä to boa okolo krku :lol: Tak ako to bolo s tou klisnou sere Leto "Kvetina" Tyrell? Leto a Loras - náhoda? :-)
  • tak ja si zahrám Ašu :-) ženy, ktoré vedia čo chcú, to je moje :lol:

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.