sarven

Uživatelské jméno
sarven
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • s valcom máme na slovensku bohaté skúsenosti....odkedy náš boxerista chcel prevalcovať celé slovensko a áno, dr ratha si uvedomujem
    V diskuzi Politika Komentář od sarven 2. června 2008
  • aby ste neboli smutny, tu je link na nasho vecne smedneho politika, ktory robi hanbu aj ked nechce. jeho triezva reakcia na klausovo znovuzvolenie. http://www.sme.sk/c/3732454/Jan-Slota-Keby-vyhral-Svejnar-bol-by-to-hnoj.html
    V diskuzi Politika Komentář od sarven 17. února 2008
  • si myslim, že výsledok je lepší ako cesta k nemu. Neviem aké je vaše zmýšľanie, je pravda, že nie som výrazne involvoaný do českej politiky a na rozdiel od klausa nie som EU skeptik, ani ignorant globalnych zmien, ale myslím, že my sme mali - žiaľ -…
    V diskuzi Politika Komentář od sarven 15. února 2008
  • aha.... voľby.... ok.... neudieram do súpera keď leží na zemi :-) takže o politike už ani slovo odo mňa....
    V diskuzi Politika Komentář od sarven 14. února 2008
  • musím sa priznať, že túto diskusiu môžem smelo prirovnať k ďalším dielom seriálu LOST. Absolútne netuším o čom sa bavíte :shock: akosi mi ušla pointa :)
    V diskuzi Politika Komentář od sarven 14. února 2008
  • heh? vo co go? dajte info a netrapte ma! :-!
    V diskuzi Demografie Komentář od sarven 24. února 2008
  • áno v mnohom súhlasím. Prirovnanie s krétou som mal na jazyku /na klávesnici/, presne aj prímerom: "naša flotila je našimi hradbami". Stotisíc mi príde ok, celková populácia Kréty okolo 2 M mi príde veľa, priznám sa. Inak, nečítal si náhodou Čierne…
    V diskuzi Demografie Komentář od sarven 14. února 2008
  • nafunknutie je pravdepodobné, prímer medzi Londýnom a KP je asi správny. Aj s väčšinou ostatného súhlasím, aj keď si myslím, že milión je v tomto prípade horná hranica. čiže najväčšie mesto má milión. naopak upresním, že za ostrovné som myslel všet…
    V diskuzi Demografie Komentář od sarven 13. února 2008
  • skúsim zapojiť svoje dejepisné bunky a predstavivosť. Keď si to preklopíme na nás stredovek, resp. obdobie od 10 - 15 storočia, tak mi vychádza, že Kráľovo prístavište by malo byť najväčším mestom. Resp. z textu som nevycítil, že by niektoré z ost…
    V diskuzi Demografie Komentář od sarven 13. února 2008
  • nuž neviem kde inde by sa mal LOTR natáčať. Rôznosť lokácii, malebnosť i drsnosť, farby. ľudia z týmu WETA, a pod.... myslím, že sa ukázalo že to bolo skvelé rišenie po artdirctoreskej, profesionálnej i finančnej stránke
  • tak sa mi zdá, že sa pripravuje nový turnaj o miss Ice a Fire a mistr Flanker vytiahol pôsobivú kampaň za svoju lady... :-)
  • fuh.... takto narychlo ani neviem, kde mám svoju fotku :D :D :D nuž, ale keď už príklad tak prídi do Bratislavy. Tu je príkladov neuveriteľne veľa :wink:
  • hm.... nie ďakujem :oops: radšej trochu viac prirodzenej (nebodaj aj divej? :shock: ) krásy
  • čakám na ne netrpezlivo.
    V diskuzi Jaime Lannister Komentář od sarven 9. září 2010
  • nič sa nestalo. Danny mám rád :-)
    V diskuzi Daenerys Targaryen Komentář od sarven 12. února 2008
  • hm, nejak som sa dostal do tej časti, ktorá mi nepatrí :-) tá poznámka o nahosti bola z hlavy Heada :-) aj keď je to myšlienka pekná :oops:
    V diskuzi Daenerys Targaryen Komentář od sarven 11. února 2008
  • tak som rád, že sa niekomu tie kapitoly páčili. tomu sa vraví vesmírna rovnováha. :-)
    V diskuzi Daenerys Targaryen Komentář od sarven 11. února 2008
  • tak od tejto kapitoly vrátane (D5) sa stáva Danny jednou z mojích top POV. Myslím tým, že jej kapitoly sa mi veľmi dobre čítajú a bavia ma.
    V diskuzi Daenerys Targaryen Komentář od sarven 27. ledna 2008
  • tiež ich veru vyslovujem "píš ako počuješ" a napr. práve pri Lordovi Snehovi, som rád, že to pre mňa je "Jon" a nie "Džon". Pomáha to jeho unikátnosti :-)
    V diskuzi Výslovnost jmen Komentář od sarven 21. ledna 2008
  • celkom šikovný na alternatívnu históriu je Harry Harison. Čítali ste od neho Cestu jedného krála (vikingovia vs kresťanstvo) alebo Na západ od raja? oboje sú trilógie....
    V diskuzi Nejlepší POV Komentář od sarven 14. února 2008
  • je mi luto, ale s vynimkou ludi z tohto fora si neviem predstavit nikoho a aj to tazko :-) v tomto pripade (ako ostatne vzdy) sa to zial nededi - nech sa nehneva Christopher Tolkien a ani syn Franka Herberta a vsetko ostatne je veeelmi otazne. Iste…
    V diskuzi Nejlepší POV Komentář od sarven 13. února 2008
  • tak pozor. záleží o čom hovoríme. najprv bola trilógia: Enderov hra, Mluvčí za mrtvé a Xenocida to bolo klasické dejové pokračovanie, akurát, že sa to stále viac ponáralo do filozovife a religionistiky. Podobne ako pokračovania Duny, napr. Ale …
    V diskuzi Nejlepší POV Komentář od sarven 13. února 2008
  • myslím, že to bolo myslené ako príbehy, ktoré sa udialy predtým. Niečo medzi HK a Piesňami. Nehovoriac, že aj príbeh, ktorý je postavený na silnej pointe sa dá napísať a prežiť ešte raz. Nie je to ľahké pochopiteľne, ale existuje krásny príklad. E…
    V diskuzi Nejlepší POV Komentář od sarven 13. února 2008
  • skúsme k letovym nadpisom dať aj krátku anotáciu, nech zmeníme uhol pohľadu :-) Hra o kožichy. PRvá kniha nám predstavuje hlavnýách hrdinov, sedem súrodencov, ktorých otec a strýko boli skvelí pytliaci a obchodníci s kožou. Pri jednom obzvláštnom z…
    V diskuzi Nejlepší POV Komentář od sarven 23. ledna 2008
  • Léto wrote: Tyrion proto, že jeho kapitoly jsou nejenom hodně čtivé, ale hlavně vtipné. Trpaslíkův sarkasmus je víceméně nepřekonatelný, mnohé z jeho hlášek a výroků již vstoupily do zlatého fondu ságy.. samozrjeme, že súhlasím, inu na tému nezabudn…
    V diskuzi Nejlepší POV Komentář od sarven 21. ledna 2008
  • ja som úplne spontánne zaznačil Jona, Brana a Aryu. A teraz si hovorím, že som možno trochu pozabudol na Eddarda (preda len, už je v hrobe 6 kníh) a Tyriona... Asi som hodnotil podľa Starkovských sympatií najmä (aj keď E a T mám veľmi rád) ak by so…
    V diskuzi Nejlepší POV Komentář od sarven 16. ledna 2008
  • mistr prchol do európy a naž sen o lete sa skončil. tieto vianoce budú bez Piesne :-(((( that is very bad news. very bad. :evil:
    V diskuzi Svět ledu a ohně Komentář od sarven 25. června 2008
  • milujem stanisa ale veeľmi tajne :-) dokonca som o jeho vzťahu s Mely urobil film. pravdaže pod pseudonymom. možno odtiaľ poznáte repliku: V ohni se mnnou pojď! mal som to dať do filmových citátov? néé, ale patrilo by to tam všetkými desiatimi.
    V diskuzi Nová POV! Komentář od sarven 7. srpna 2008
  • konečne jej nakukneme pod sukňu! :) teda myslel som pod širák.... :-) teda, myslel som, konečne budeme vedieť, na čo myslí.... :wink:
    V diskuzi Nová POV! Komentář od sarven 7. srpna 2008
  • myslím, že do oboch vkladáš priveľké nádeje :-)
    V diskuzi Nová POV! Komentář od sarven 16. února 2008

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.