Nevada

Uživatelské jméno
Nevada
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Tak Roden, no ;o)
  • Vlastně jo, zima se blíží. Já to popletla. Bože můj, a to to zrovna znova čtu. Jdu se stydět do kouta.
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Nevada 23. ledna 2011
  • knedle píše: ale pod fousy mi neleze "Zima přichází" :) A jak bys to přeložil? :o) V českých překladech knih je to tak pořád. Což by snad, teoreticky, možná mohlo značit, že se překladů z knih budou držet.
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Nevada 23. ledna 2011
  • ... a tak Děti lesa schovaly Brandona Zlomeného do svých protiatomových skrýší, protože dobře věděly, že Bran je jediný, kdo dokáže čelit nejen Jiným, ale i nejsilnějším zbraním Skydragonu.
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od Nevada 22. ledna 2011
  • Nebo spíš: Sandor: "Královna Cercei, matka Joffreyho?" Cercei (zmateně): "Ano, pse. Vždyť přece víš kdo jsem!" Sandor jediným švihem rozsekne Cersei vedví, otočí se ke zkoprnělému Neddovi a prohlásí: "Tady je lepší otázky klást až potom." Pak zmi…
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od Nevada 22. ledna 2011
  • knedle píše: nelákavě :) a je lákavej tento?: Není. A jo, použila jsem nešťastný výraz :o) Nevím jak to popsat, prostě se mi ten trůn nelíbí, nesplnil moje představy (což je samozřejmě můj problém). knedle píše: hmm - budu to muset opr…
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Nevada 18. ledna 2011
  • knedle píše: pokud "hnusným" myslíš nevlídný, tak jo - je prostě perfektní Ne, myslím opravdu hnusný. Vypadá na pohled nelákavě, ale přitom ne hrozivě. Představovala jsem si ho víc "ježatý" a o dost nepohodlnější.
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Nevada 18. ledna 2011
  • Teaser zajímavý, ale dost nepřehledný. Trůn je hnusný.
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Nevada 17. ledna 2011
  • Lokken píše: Alnag píše: Ano. Protože i ta prázdná místa je potřeba zaplnit a zcela spoutat hráčskou kreativitu. Tohle období mám rád, protože lidé vědí hodně o tom, co bylo předtím a co bude potom a pokud nežiješ příliš Extended Univerzem, tak máš…
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 16. ledna 2011
  • Na kontinuitu se v těchto Clone Wars docela slušně kašle. Amaroun píše: Docela by mne zajímalo co se stane s tou Ashokou... Čekají nás ještě dvě série, takže těžko říct. Ale čím dál častěji se spekuluje, že ji nakonec zabije Anakin.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 16. ledna 2011
  • O Dathomirských čarodějkách jsou (zatím) poslední dva díly z třinácti, které byly ve třetí sérii odvysílané. Rozhodně bych tedy netvrdila, že třetí série je o nich. Mnohem víc prostoru dostala politika a Amidala. Jediové byli odsunuti do pozadí, n…
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 16. ledna 2011
  • U nás to praktikuje třeba firma SEND. Když jsem ještě měla předplacenou Cinemu, tak mi jedno číslo nedorazilo. Poslali mi náhradní výtisk do tří dnů po telefonátu.
    V diskuzi Ice-Fire novinky Komentář od Nevada 14. ledna 2011
  • Že by v tomhle byl zakopaný pes? Ale ty vaše titulky mi k videu seděly...
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Nevada 13. ledna 2011
  • Mně ten odkaz fungoval bez problémů.
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Nevada 13. ledna 2011
  • Alek píše: Eh, teď nevim vůbec o čem mluvíte. Obrázek Sansa u stolu na obrázek nevede. A jaký nový záběry? Nějaký nový teaser? kde?! :-) Vedle Sansy je odkaz Watch a Preview. Jsou tam rozhodně nové záběry a není jich málo. A i komentáře herců se …
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Nevada 13. ledna 2011
  • Mno, já se taky smazala :o) Protože jsem to napsala po pár úvodních záběrech a při delším sledování mi připadne, že i ty rozhovory jsou trochu jiné. Každopádně scény ze seriálu jsou tam nové.
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Nevada 13. ledna 2011
  • http://www.makinggameofthrones.com/?cmpid=ABC587
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Nevada 13. ledna 2011
  • Já ho většinu času vyslovovala jako Aero (páč se mi to blbě četlo) :o))
    V diskuzi Výslovnost Komentář od Nevada 13. ledna 2011
  • Arutha2321 píše: btw. Kdo je Areo Hotah??? Kapitán stráží Dorana Martella.
    V diskuzi Výslovnost Komentář od Nevada 13. ledna 2011
  • Podle jednoho uživatele na Lapiduchu, který poslouchal audiobooky, se některé jména vyslovují takto: Tyrion - Tyrion Tywin - Tájwin Jaime - Džejmí Varys - Várys Arya - Árya Daenerys - Dænérys Přiznám se, že já Tywina pro zjednodušení četla…
    V diskuzi Výslovnost Komentář od Nevada 13. ledna 2011
  • Nemyslí tím maskovací oblek či deku, kterou odstřelovači používají aby splynuli s prostředím?
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 12. ledna 2011
  • Tip: Dopsání neoznámí. Bude oznámeno až datum vydání knihy. A to bude někdy na podzim :o)
  • knedle píše: nevada - pekna profilova fotka, zrcadlo? ;) No jasně :oD
  • knedle píše: tusite kdo je treti klecici pred Robertem? nejakej tip? Narazila jsem na netu na obrázek http://sklad.obrazku.cz/obr596588_52372233264b532ffef6b.jpg a podle stylu účesu to opravdu vypadá na Sansu.
  • Já viděla Pillars of the Earth pře pár dny a líbilo se mi to velmi. Ono to tam není moc dobře vysvětlené, ale s časem se moc nebabrali. Skok o měsíce ignorovali úplně, a oznámili jen pokud příběh přeskočil několik let. Mezi smrtí manželky a dovádě…
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 10. ledna 2011
  • My sweet Summer child, what do you know...
  • Jj, i já si smutně povzdechla.
  • Alek píše: Ve skutečnosti se Brandon sám uškrtí. Upálen v trůnním sále je lord Rickard Stark, jeho otec. Lepší? ;-) Mnohem :o)) Já se lekla, že to z důvodu množství postav skutečně strouhnou. Ono by pak Jaimeho "vyznání" v Řekotočí nebylo tak pů…
  • ... upálení Brandona v trůnním sále. To jako fakt? Oni to "zestruční"? :o(
  • Vzhledem k tomu, že Daenerys nemůže, tak souhlas :o)
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Nevada 3. ledna 2011

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.