Nevada

Uživatelské jméno
Nevada
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Alnag píše: občas to IMO i popírá některé dané věci SW univerza Ano, to je pravda. Občas jsou tam chyby i v rámci samotného seriálu. Ale já to beru podobně jako knížky - jako pořad inspirovaný SW a ne navazující na "svět SW", byť to schvaloval Luca…
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 21. září 2010
  • Já taky sleduju pravidelně. Přesně jak píšete, jednou je to nahoře, podruhé dole. Ale i tak pokračuju v jízdě. Celkově se mi to jako fanouškovi Star Wars infantilně líbí :o) Ušatá™ píše: sem neskousla pidiklony. V těch dvou se motá z malých už j…
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 21. září 2010
  • Film (co šel i v kinech) byl pilot k tomu seriálu. Teď začíná třetí série.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 21. září 2010
  • Přátelé jsou výborní a povětšinou i (pro mě) lepší než celé slavné HIMYM, které mělo excelentní druhou a třetí řadu a pak šlo neskutečně do háje. Sleduje tady někdo animované Star Wars: Clone Wars? A jak se případně líbí?
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 21. září 2010
  • Z Fringe jsem viděla asi prvních 5 dílů, připadlo mi to hrozně jednotvárné. Ale dost na to pějí chválu, že se to postupně rozběhne, asi se k tomu časem vrátím. Twin Peaks je geniální klasika :o) A nesmím zapomenout zmínit Firefly, pokud by někdo …
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 20. září 2010
  • Teď přes léto jsem sledovala ještě Eureku - ta se po příšerné první polovině třetí série zase zvedla, a White Collar, který se mi taky dost líbí. První série byla takový lehčí nadprůměr, ale druhá mě chytla víc.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 20. září 2010
  • NCIS sleduju pravidelně, na novou sérii se hodně těším. Víc už snad jen na Castla. The Big Bang Theory šla ve třetí sérii hodně dolů, udělali z toho víceméně klasickou vztahovku, parchanti.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 20. září 2010
  • Ale ano, nechte se rušit. A vraťte se k doporučením nějakých seriálů ;o)
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 20. září 2010
  • Japonština je pro mě asi nejkrásnější jazyk, který jsem slyšela. Viděla jsem anglicky dabovaný seriál Ninja Scroll krátce po stejnojmenném filmu v japonštině a vydržela jsem to jen dvě a půl epizody. Musela jsem to vypnout. A ani při opakovaném p…
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 19. září 2010
  • Ušatá™ píše: Jak nám všem vadil dabing u Včelky Máji, co? =) Vždycky se najde výjimka potvrzující pravidlo ;o)
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 19. září 2010
  • Olorin píše: Škoda té japonštiny, s Anj dabingem by to bylo ještě lepší. Takové rouhání... :o) Z vlastní zkušenosti můžu říct, že anglický dabing k jakémukoliv japonskému filmu zní hodně divně.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 19. září 2010
  • Sera Ilyna jsem si představovala nějak takhle: http://www.hollywoodoutbreak.com/wp-content/uploads/2009/09/eureka-matt-frewer12.jpg (bez té pušky, samozřejmě :o))
  • Davose ne, na toho mi Sewell připadne moc mladý. Ale možná jako Oberyn...
  • Jako Euron by se mi líbil Mark Strong. I když s vyholenou hlavou by mohl dobře sehrát i Stannise. Ale je to samozřejmě zbožné přání :o) http://pinartarhan.com/blog/wp-content/uploads/2010/01/Mark_Strong_in_Stardust_Wallpaper_24.jpg http://www.…
  • Tak já se přiznám, že bych si to i poslechla.
    V diskuzi IF sága Komentář od Nevada 14. září 2010
  • Strejda píše: promińte ale já Jamieho nemůžu najít vůbec, psali jste 1:22 behind the scenes ale tam zrovna něco vypráví Sean Bean O 9-10 sekund později, jestli jsem to dobře pochopila.
  • Flanker.27 píše: Nevada: Na westeros je rozbor obou videí a praví se tam toto: 11 seconds: What we guess is a wildling fighting someone. Don’t want to spoil. ;) Mno, to jsem i četla, ale kromě toho, že téměř neumím anglicky, tak stejně nevím ;o)…
  • Prej požitkář... LOL! Prosím, pomozte mi někdo identifikovat scénu z videa ze zákulisí v 11. sekundě.
  • Něčím si krátit dlouhé čekání musíme, ne? :o)
  • Alek píše: Btw, všimli jste si v té scéně oné tapiserie za Robertem? :-) Nedokážu to rozlišit. Co to je?
  • Taky fakt :o) Ale docela by mě zajímalo jak moc se v seriálu budou věnovat "vzpomínkové linii" Robertovy rebelie, pokud vůbec. Jestli se to nerozhodnou osekat jen na pár poznámek mezi řečí.
  • Sever je drsné místo, zvlášť Zeď. Člověka to poznamená ;o) Ale vážně - taky se mi to nelíbí, a třeba Sean Bean (ač jsem ráda, že tam hraje), taky zrovna na 35-36 nevypadá.
  • Zato Bran a Arya jsou dokonalí. Z těch mám obrovskou radost :o) Ale trochu lituju zestaršení Robba a Jona.
  • Kamarád si to pořizoval. Mám se zeptat odkud?
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 12. září 2010
  • Když se v tom Arryn začal šťourat, muselo Malíčkovi být jasné, že je situace neudržitelná. Aby mohl dál okrádat království, tak potřeboval zůstat správcem pokladny. A pokud by to dál nešlo, potřeboval posílit své pozice. Robertova volba nového poboč…
  • Až doteď jsem tuhle diskuzi spíš jen proletěla, ale začalo mě to zajímat. O čem přesně že se to bavíte? Kolik to má dílů a čím případně začít, prosím?
    V diskuzi Jiní spisovatelé Komentář od Nevada 12. září 2010
  • Ale nevěděl co udělá Stannis a neměl ani možnost ho nějak ovlivnit. A taky by mu určitě nevyhovovalo posílení vlivu Lannisterů u dvora. Starého pobočníka se zbavil a nového pro jistotu rovnou zaměstnal podezřením vůči Lanisterům.
  • Olorin píše: Varys to musel vědět. Věděl. Potvrdil to Nedovi když spolu jeli za jedním z Robertových bastardů. Malíček to imho ví taky, ale stejně jako Varys si to nechává, resp. nechával pro sebe. Jemu se ze všech nejvíc hodil Robert na trůnu a…
  • Navíc k Nedově popravě Joffreyho dostrkal opět Malíček. Aspoň to bylo naznačeno v jednom rozhovoru Tyriona se Cersei.
  • Illyrio možná hraje nějakou větší hru. Jak píšu, u něj nemám tucha proč to dělá. Že pomáhá Tyrionovi není až tak divné. Ve velké hře je třeba dělat si přátele a ještě víc dlužníky. Pokud bude v Západozemí nový král, který zruší jeho rozsudek, tak se…

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.