Nevada
- Uživatelské jméno
- Nevada
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Marně přemýšlím, ve kterém vlákně jsme to tady před pár měsíci vyjmenovávali. Ale stručně pár záseků (obsahuje spoilery ke druhé knize): Kdy Catelyn přijede vyjednávat k Renlymu, tak si při hostině všímá, že je Renly sice k Margaery dvorný, ale veš…
-
V knihách byla hromada náznaků hlavně v prvních třech dílech, ale přímo to tam nikde řečení není.
-
Taky tak. Seriálová Melisandra je hrozně nevýrazná. Na Renlyho místě bych při tom setkání asi umřela smíchy. Thiessen by byla skvělá volba. Jak jsem ji v B.H. nemusela, tak ve White Collar mám její scény naopak hodně ráda. Můj tip by byla Dina Meyer.
-
Přesně tak. Díky. Už jsem se chtěla ohradit dřív, protože zmínek z Tance s draky tady padlo víc, ale asi by to nedopadlo dobře.
-
Nechte si ty spoilery z Tance pro sebe. Díky.
-
Tak ta je nej :o))
-
Těch dílů by mělo být 22.
-
Ten je u mě hned za ním, ale fakt jen o kousíček :)
-
:o))) Ten poslední nejvíc :)
-
-
Collateral patří mezi mé nejoblíbenější filmy. Tomáš nebo Pavel, bába nebo sníh... ???????? Copak? :)
-
Cruise se mi velmi velmi líbil i v akční komedii Knight and Day. Dokonce mi tam ani nevadila Cameron Diaz, ač ji jinak nemusím.
-
Tomáš nebo Pavel, bába nebo sníh...
-
Taky se mi to hodně líbilo. Doufám, že to Cruise hned tak nevzdá a ještě aspoň jednou si roli Ethana Hunta střihne. Jeremy Renner by byl sice schopný nástupce, ale proti božskému Tomovi je dost nevýrazný :)
-
Tak nevím co ta oficiální obálka má znamenat... Kupodivu výjimečně výjev z knížky.
-
... s parohy.
-
Důvod? :-) House MD. Děsně mě tam její postava iritovala. A za ty roky se to přeneslo i na herečku :))
-
Pojď se bavit radši o OUAT. :-) To půjde dost těžko. Já to nesleduju, nesnáším Morrisonku ;)
-
Justified 3x11 - Michael Ironside a Adam Arkin? Fíha, se rozjeli. A jak to kromě začátku bylo skoro nudné, tak se to postupně zvrhlo v celkem humornou záležitost a se zajímavým koncem :) Rozhovory mezi Raylanem a Artem miluju.
-
Zatím asi nejlepší díl byl Raylanův perný den, kdy se na něj snažili hodit tu vraždu. A taky mě dost překvapilo, že tak rychle odsunuli Winonu. Tam jsem čekala větší dilema.
-
Hlavně je tam těch záporáků moc, takže je to takové roztříštěné.
-
Jo, i pro mě je to velké zklamání.
-
Tak jsem viděla pár dalších dílů Justified - do 10. Tradičně je to čím dál lepší. Scéna z baru v 10. byla perfektní. Ryalan: "Proč čekat?" :o)) A jako by nestačily ty rozehrané nitky, tak ještě propustí Dickieho. Doufám, že ho zase šoupnou zpátky, j…
-
Počítal jsi to? :o))
-
Ta pravnučka Chaplina je dobrá (jsem zatím na začátku). Takže už nejsem jenom fanoušek Chaplina :D Vnučka.
-
Ano, byl ve Střetu. Byl to on, kdo pomohl Seveřanům získat Harrenov. Zradil Lannistery za příslib získání hradu.
-
"Jamesi, co je to tam venku za hluk?" "Stávka prostitutek, sire." "Jamesi, to tak málo vydělávají?" "Ne sire, vydělávají si nad poměry." "Well, tak proč potom stávkují?" "Jsou to kurvy, sire."
-
Tohle polévání vodou provedl Aeron hned po Theonově příjezdu na Železné ostrovy, když pro něj přijel do přístavu. O dost později tam topili nějakého klučinu, ale Theona bohužel ne. EDIT: Už bych se konečně měla naučit aktualizovat stránku před odes…
-
Výborné :o)))
-
Stáhl sis titulky od hlawouna? Protože já tam nic z toho nemám. Myšleno velká písmena a vykání.