Nevada

Uživatelské jméno
Nevada
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Lannisterský sympaťák... Já jsem Stark. A pořád (naivně) doufám, že Starkové zase ovládnou sever. Sansa je potomkem králů, kteří vládli tisíce let. Je dcerou jednoho z nejvýznamnějších lordů království. Je to patřičně vychovaná, jemná a slušná dáma…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 20. dubna 2012
  • A levobočky měli i vznešenější muži. Pokud budou všichni jen z doby před manželstvím, neviděla bych v tom problém.
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 20. dubna 2012
  • Už jsem to tady kdysi psala :) Podrick je pro ni hrozný partner. Takové nedochůdče, bez původu, zřejmě bez prostředků a navíc s hrozným příbuzným, kterého se Sansa bojí. To si naše princeznička nezaslouží. Jako kapitán její osobní stráže by se časem…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 20. dubna 2012
  • Tyrion s děvkou? Nedopřeješ mu přímo Tyšu?
    V diskuzi Kéž by se potkali... Komentář od Nevada 20. dubna 2012
  • Já budu dělat fanouška, který netrpělivě čeká na netu na sebemenší informace a pak vám všem bude nadávat jak jste to zkazili nebo aspoň neudělali lépe.
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Nevada 20. dubna 2012
  • Ćestné? Robb především porušil slib o zasnoubení, což bylo velmi velmi nečestné. Následky byly v obou případech velmi podobné. Jako poznamenal Kevan - upřednostnil čest té dívky před svou vlastní.
  • Sansa, pochopitelně. Takhle ji degradovat.
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 20. dubna 2012
  • Už jsme sice dost silně OT, ale... Jarlo, jestli sneseš anime, tak si dovolím doporučit Moribito: Guardian of the Spirit.
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Nevada 20. dubna 2012
  • Při objednávání filmů jsem náhodou objevila, že se u nás chystá další vydání Pána prstenů a to včetně rozšířené verze.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Nevada 20. dubna 2012
  • Ďakujem. Takže nástupnícka línia sa mení za pochodu nielen pri narodeniach, ale aj pri úmrtiach potenciálnych dedičov? Teda samozrejme z nej vypadne ten zosnulý, ale posúva to nižšie aj jeho dcéry? V Písni ano. Ji-ti: Zkus prosím ve větách použív…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 20. dubna 2012
  • Moment - my něco opravdu hrajem? Aby se Ben Navis nedivila, až jí příjde účet :-D btw - je to Ben Nevis
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Nevada 20. dubna 2012
  • Miss U.: Přesně tak. Jarla: Jen do doby, než mu ji někdo zkušenější přetne vejpůl.
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 20. dubna 2012
  • Co já? Já bych jako poručník Tyriona zazdil, Sansu provdal za Podricka Paynea a bylo. Chuďátko ptáčátko :(
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 20. dubna 2012
  • ... On ji miloval ona jeho, utekla s ním, válka ...střih... on je mrtvý, ona ve věži v posteli od krve hlídaná čtyřmi členy Bílé gardy, ona chce po bratrovi, aby něco udělal a z nějakého důvodu umírá, on se vrací z války s harantem, o kterém nikdo n…
  • "Jen" zaslepená domněním své vlastní výjimečnosti.
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Nevada 20. dubna 2012
  • V Západozemí, vyjma Dorne, se dědí podobně jako v Anglii před poslední změnou. To znamená prvně dědí synové, a potom dcery. Následně dědí bratří, posléze sestry. Takto se postupuje dále vždy mají přednost mužstí potomci před ženskými potomkami. Přes…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 20. dubna 2012
  • Jarla: Problém je možná v tom, že cisařovna Maud měla kralovat jako svým způsobem regent - cílem bylo udržet trůn pro jejího syna, králova vnuka. Který ho nakonec stejně získal. Ne, dědí Cersei. Pořád se musíš nejdřív vypořádat v hlavním rodě. Po C…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 20. dubna 2012
  • Nevada: Späť k mojej dementnej teórii, že Dany je výsledok R+L. Posledný dedič Targaryenov, na ktorom sa zhodneme, bol Rhaeagar, áno? Tu si povedala, že ďalší v línii je Viserys ako jeho brat, nie Dany ako dcéra (keďže je žena). Oprav ma, ak si to u…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 20. dubna 2012
  • huš
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 20. dubna 2012
  • Ne, dědí Cersei. Pořád se musíš nejdřív vypořádat v hlavním rodě. Po Cersei dědí Myrcella (protože Tommen je králem - kdyby nebyl, dědí po C. on). Teprve kdyby Cersei, Tommen (ne král) i Myrcella zemřeli bez dědiců, tak by dědictví přecházelo na "ne…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 20. dubna 2012
  • flanker: Nene. Je to ze seriálu Noir. Ty máš na mysli Gunslinger Girl, který mě popravdě trochu zklamal. Krisa: Ani ne. Námět to není špatný, ale nedokázali tomu vtisknout nějaký lepší příběh.
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 20. dubna 2012
  • Hehe, na avataru je nájemná vražedkyně ;) Tohle? Ty asiati jsou vážně jako miňonky. Postava je z japonského anime seriálu, ale samotný obrázek je z fan tvorby. Ta dívka v seriálu je Korsičanka.
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 20. dubna 2012
  • Hehe, na avataru je nájemná vražedkyně ;)
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 20. dubna 2012
  • Konečně jsem trochu pokročila s Justified. Viděla jsem díly 3x04-06. Vím, že opakuju zřejmé, ale Raylan je extratřída a Olyphant se pro tu roli narodil. Ze záporáků se mi zatím nejvíc líbí Limehouse. Připomíná mi kočkovitou šelmu, která se vyhřívá n…
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 19. dubna 2012
  • To ten seriál. Má neblahý vliv :( (každá výmluva dobrá)
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 19. dubna 2012
  • Ano, v Západozemí běžně dědí ženy, pokud rod nemá mužského dědice - viz Mormontice, lady Whent nebo lady Oakheart. Takže Daenerys určitě není "ze hry". A naopak Aemon by se automaticky králem stát nemohl, protože byl vázán v řádu mistrů a navíc v No…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 19. dubna 2012
  • Já ale nemyslím upozornění na fotky, komentáře a podobné kraviny. Myslím upozornění přímo od Facebooku, že jsem tam dlouho nebyla: "máte upozornění čekající na vyřízení. Milý/Milá XY, Prohlédněte si aktivity, které vám na Facebooku mohly uniknout." …
    V diskuzi Soutěž na edna.cz Komentář od Nevada 19. dubna 2012
  • Zrušila jsem. Chodí dál.
    V diskuzi Soutěž na edna.cz Komentář od Nevada 19. dubna 2012
  • chrochta: Jak by mohla být něčí dcera a sestra zároveň :-DDD Tak to by v sobě měli Targaryeni fakt hodně magických sil, kdyby zvládali i tohle :-))))) Jednoduše. Rhaegar by musel ojet svou matku.
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Nevada 19. dubna 2012
  • Jde spíš o princip. Proč účast v soutěži na specifických stránkách podmiňovat nutností mít účet kdesi v háji zeleném? Nebýt GoT, tak bych FB účet už taky dávno zrušila. Je to na nic a jen to otravuje neustálým upomínáním v mailech.
    V diskuzi Soutěž na edna.cz Komentář od Nevada 19. dubna 2012

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.