Nevada

Uživatelské jméno
Nevada
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Pokud bude na konci živá a volná, tak nejspíš taky dost mocná a bohatá. Protože to by znamenalo, že Malíčkův plán vyjde. Zároveň pochybuju, že by ji Martin nechal někde přežívat pod cizím jménem a v chudobě. Na to má Aryu :)
  • Já doufám, že Sanse se podaří prosadit a pomůže nakonec obnovit slávu rodu Starků. Ale obávám se, jestli ji (a Martina) trochu nepřeceňujete. Od začátku je koncipována jako nejslabší článek a Achillova pata své rodiny.
  • A fakt by to chtělo změnit topic, protože tady to čtou i nováčci, kteří zatím sledují jen seriál :)
    V diskuzi who is who Komentář od Nevada 25. února 2012
  • Jako že do té doby, než se nešťastně provdali, byli celkem normální. No, Rhaegar měl se svými melancholickými náladami a sklony k depresím slušně našlápnuto k rozvinutí duševní poruchy už v raném mládí. Fakt je, že Cersei zcvokla až po smrti Joffrey…
    V diskuzi who is who Komentář od Nevada 25. února 2012
  • Inak ta Margaery Vám nikomu nevadí? Je to intrigánka , lenže skrytá, ako celý jej rod Tyrellov. Mně nevadí. Zatím neudělala nic extrémního, co by mi ji znechutilo. Je to spíš hračka v rukou mocných. Není divu, že se snaží udělat si vlastní prostor.…
    V diskuzi who is who Komentář od Nevada 25. února 2012
  • Já myslím, že jí tak trochu ruplo v kouli už ve chvíli, kdy jí byl upřen Rhaegar. Pokud by k plánovanému sňatku došlo, bylo by všechno jinak. Možná, že básník Rhaegar vedle sebe místo dornské Elii potřeboval ambiciózní ženu a spolu s Cersei by vytvo…
    V diskuzi who is who Komentář od Nevada 25. února 2012
  • Malíček a Gendry (toho jsem taky napoprvé zazdila).
  • Když jsme u těch herců - tohle už tady někde bylo?
  • Kdyby Pohlreich s Babicou byli stavbaři Babica: Tak tě vítám u mě na stavbě. Je to taková jednoduchá stavba, která nedá moc práce a kterou si může postavit opravdu každej. Pohlreich: Máš tady pěknej bordel, ty vole. Hele, míchačka. Co ti to z toho t…
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Nevada 24. února 2012
  • Já jsem z jedné vesnice mezi Hodonínem a Kyjovem - jižní Morava (jihovýchod).
    V diskuzi who is who Komentář od Nevada 23. února 2012
  • Tak skládat postavy podle abecedy a přitom postupovat podle křestních jmen mě nenapadlo ani ze srandy. Vždyť to nedává smysl.
  • S abecedním pořadím bych měla kardinální problém. Starkové by soupeřili se Starky. A i když bych si je dokázala seřadit podle oblíbenosti, tak jim odmítám udělovat záporné body! ;)
  • Jako recepční? :)
    V diskuzi who is who Komentář od Nevada 23. února 2012
  • Je fakt výborný, i když zápletka je dost zamotaná. Herci, hlášky a kupa černého humoru to kompenzují. Nápovědou by mohlo být, že se asi bude hodně líbit fandům Posledního skauta a Smrtonosné zbraně.
    V diskuzi Citáty z filmu Komentář od Nevada 22. února 2012
  • Asi se ze mne na stará kolena stane Targaryenka... je fakt nádherný :o(
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Nevada 22. února 2012
  • Nevado, kdybych nebyl šťastně ženatý, asi bych tě už začal nahánět:) Ženská s tak obrovským přehledem a neomezenou zásobou všeho možného se jen tak nenajde. A taky máme vinohrad... ;)
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od Nevada 22. února 2012
  • Hele, introverti (i ti ostatní), shodou okolností jsme teď jinde vytáhli na světlo jeden starší test, který docela odpovídá. Kdo má zájem zkuste - test osobnosti.
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od Nevada 22. února 2012
  • Boha, ještě jeden a začnu se tady cítit jako ohrožený druh :o))) Ohledně věku nebo ohledně nových tváří? :-) Věku. Co se "nových" nicků týče, tak vás vídám v přítomných, i když nepřispíváte. I když je mi záhadou proč většina tak dlouho statečně mlčí…
    V diskuzi who is who Komentář od Nevada 22. února 2012
  • Přihodím: Ty to nechápeš, co? My nejsme hodnej a zlej polda. Já jsem buzík a on je z New Yorku. Teď jsi v průseru.
    V diskuzi Citáty z filmu Komentář od Nevada 22. února 2012
  • Boha, ještě jeden a začnu se tady cítit jako ohrožený druh :o)))
    V diskuzi who is who Komentář od Nevada 22. února 2012
  • V podstatě obojí :)
    V diskuzi Citáty z filmu Komentář od Nevada 22. února 2012
  • Tak zkusím nahodit moji oblíbenou hlášku z mého oblíbeného filmu :) Proboha, tys mi přišel v šest ráno, potom cos mi vojel kámošku, říct, že se ti líbím?!
    V diskuzi Citáty z filmu Komentář od Nevada 22. února 2012
  • Já mám ráda: "Nikdo tě nemá rád, všichni tě nenáviděj! Posereš to! Usměj se, čuráku!" Což není těžký na uhádnutí. Tohle si pouštím před každou zkouškou :) Geniální Poslední skaut :)
    V diskuzi Citáty z filmu Komentář od Nevada 22. února 2012
  • To mi připomnělo: "Když vidím, jaký já jsem inženýr, bojím se jít k doktorovi." a Absolvent prirodnich ved se pta: "Proc to funguje?" Absolvent techniky: "Jak to funguje?" Absolvent ekonomiky: "Kolik to stoji?" Absolvent humanitnich predmetu: "Chce…
    V diskuzi who is who Komentář od Nevada 22. února 2012
  • A ještě k souboji s královskou gardou u Věře radosti. Nemyslím si, že by to byl nějaký čestný souboj. Prostě rubanice kdo s koho - buď zvítězíš, nebo zemřeš.. Takže o nějaké zákeřné jednání asi nešlo.
    V diskuzi Záhadné postavy Komentář od Nevada 22. února 2012
  • 1. No, představa tohohle manželství není až tak nereálná. Malíček v budoucnu ovládne nemalou část království a Cersei možná nic jiného nezbude, pokud bude chtít, aby zlatohlávci zůstali na trůnu :) 2. Reed se nedokázal ubránit panošům, a že by neje…
    V diskuzi Záhadné postavy Komentář od Nevada 22. února 2012
  • Já taky na CSFD moc nekomentuju. Nejsem žádný vybraný kritik a filmy obvykle nevnímám dle jejich uměleckých kvalit a nekvalit :) Stačí míry a váhy? :-) Záleží na tom, jaké :)
    V diskuzi who is who Komentář od Nevada 22. února 2012
  • Já se občas bavím představou, že by se Malíček oženil s Cersei... Těžko říct, komu bych přála toho druhého víc. Jinak za rytíře Smějícího se stromu jsem celou dobu automaticky považovala Eddarda. Pokud si to dobře pamatuju, tak se turnaje neúčastni…
    V diskuzi Záhadné postavy Komentář od Nevada 22. února 2012
  • Protože Voldemort nikdy nespí!
  • A musím varovat, že jsem cynická hyena. Miluju černý humor a ironii. Často si svoje komentáře hodně rozmýšlím, protože by to někteří nemuseli pochopit nebo dokonce rozdýchat (obecně, nemyslím jen tady) ;) flanker: :) Já si zase často v dětství hráv…
    V diskuzi who is who Komentář od Nevada 21. února 2012

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.