Nevada
- Uživatelské jméno
- Nevada
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Jo, a fotky z první série. Snad vydají i plakáty vztahující se plně ke druhé sérii.
-
What? Myslíš Azor Ahaie? Nedostáváme se už do příliš abstraktních sfér? Má to potom ještě cenu? Nebylo by lepší zůstat u víceméně současných postav Písně? Sakra, to je otázek v neděli po ránu. Asi půjdu ještě raději spát.
-
I Roslin? A co třeba Olyvar? ;)
-
Místo Boltonovic smrada přijde Hoster Tully – milující otec, rázný diktátor, obratný „politik“?
-
Ramsay -2 (0) R´hllor -1 (9) - nemám rád bohy Horký koláč +1 (10) Areo Hotah +2 (18) za jedno mávnutí sekerou
-
Tywin Tyrionovi?
-
Plakáty.
-
Hitler, ACTA a konečné řešení pirátské otázky - na odkazy tady moc často neklikám, tak pokud už to tady bylo, tak se omlouvám
-
Možná to bude tím, že Marie nepreferovala sekyru, ale dobře stavěnou hranici (zdravíme Melisandru). Resp. její hojné používání dovolila. Ale ani o Alžbětě (ač je to moje oblíbenkyně) nemám naivní představy. Byla pravou dcerou svého otce i matky ;)
-
správně
-
jo
-
„Pokud chodíš do bitvy tak pozdě jako ke stolu, do té doby, než tam přijdeš, bude dávno po boji.“
-
Tak nejvíc zavádějící byla postava samotného Jindřicha. V době druhé svatby mu táhlo na čtyřicet a už to dávno nebyl štíhlý fešák. A co se týče Markéty, tak ji zaměnili s její mladší sestrou Marií. Markéta byla provdaná za skotského krále a byla bab…
-
Jaime u Řekotočí, ale komu? Gemmě nebo Davenovi?
-
Bouře mečů, vázané vydání : strana 269 cca uprostřed stránky Tyrion označí Lancela jako svého synovce, místo bratrance. A ještě sem pro jistotu přesouvám chyby uvedené už v jiném vlákně: Hra o trůny (vázaná verze): str. 711 Harrion Karstark je nazv…
-
Fialka Samovi?
-
Ygritte -2 (7) - prostě ne :) Pyp +1 (16) - dobře zapadl mezi "bratry Thoros -1 (5) Berrik +2 (8) - jediný aspoň trochu sympatický (ne)mrtvý
-
Přesně tak, aspoň v téhle větě. Pak už se to zvrtlo jinam :)
-
Chmur tipuje dobře, Montezuma boduje přesně.
-
„To je ale spokojený úsměv,“ ozval se ženský hlas za ním. „Mladému pánovi se líbí, že ano?“
-
Já bych vás neopustila (ve skutečnosti už se mě nejspíš nikdy nezbavíte).
-
Doktor Kladivo. V boxu se nevyznám a nemám ho ráda, ale jedině Fillionův Captain Hammer!
-
(Kunapes, já tady vlastně vůbec nejsem...)
-
Lord Gyles jakýsi. Ty překládané jména mi nejdou. Růženínský??? Správce pokladny.
-
Já tedy určitě ne. Ale uznávám, že má stejně velký počet fanoušků jako odpůrců. Taková Fialka se tam prostě nehodí už na první pohled ;)
-
Pche, takhle mě diskvalifikovat. Tak to na vás kašlu a jdu zase pracovat :o(
-
Chmur - ano, ale ne po Kraterovi, ale po Pěsti. Plusové body na autora, já bych si na jeho jméno nevzpomněla :)
-
Tak nemusíš tam cpát za každou cenu všechny. Když budeme mít pocit, že tam patří tak se ozveme. Přece jen nicneříkající ťoupové by tam být neměli :) Nevada: Proč? Nemáš rád zrzky či co? Já radši brunetky :o))
-
Spiknutí žen! Běda ubohým mužům!!
-
„Jednou jsem nesl tele, které bylo těžší než on. Snesl jsem ho dolů z hor k jeho matce, aby se od ní mohlo napít.“ Nemusíte vyjmenovat přesně zúčastněné, ale chci kde/kdy to bylo řečeno.