Nevada

Uživatelské jméno
Nevada
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Ale no tak...
    V diskuzi Seriál Hra o trůny Komentář od Nevada 11. února 2012
  • bez komentáře ;o))
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Nevada 11. února 2012
  • No, podle obsahu a reakcí těch, co to viděli, to mělo s českou historií společného hodně málo :o)) Cinemu jsem kupovala od r. 1992, skončila jsem jak mi vypršelo předplatné pár měsíců po změně redakce. Skoro jsem to obrečela. Nedávno jsem se musel…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Nevada 11. února 2012
  • Po úpadku Cinemy nečtu už víceméně žádné recenze a zjistila jsem, že mi to vyhovuje. Při výběru filmů si občas pročtu komentáře své topky na CSFD a tím to asi tak hasne.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Nevada 10. února 2012
  • V diskuzi Sranda topič Komentář od Nevada 9. února 2012
  • Reality show jakéhokoliv druhu nedokážu sledovat a v podstatě je nenávidím. Obvykle u toho začnu sprostě nadávat. Dodnes prostě nechápu proč to někdo dobrovolně sleduje.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 9. února 2012
  • LOL! Lord velitel na Hrad! :o)))
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Nevada 8. února 2012
  • Alek: Super, těším se. Snad to vážně po tom pro 2012 napraví dojem :) Isca:
    V diskuzi Kalendář 2012 Komentář od Nevada 8. února 2012
  • Everwood - víš, že to teď opakují kolem páté odpoledne? Není to primetime, ale lepší než drátem do oka :) Ally - Downey zpívá dost dobře. Scéna se Stingem patří mezi moje nejoblíbenější. A jeho album The Futurist poslouchám docela často. Chuck - mě…
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 8. února 2012
  • Každá série je dějově nezávislá, každá řeší jiný (jeden) případ. Ale při absenci první série přijdeš o představení postav. Ve druhé už jsou víceméně sehraný tým a jednání některých asi bude vypadat divně.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 8. února 2012
  • Já mám Ally taky moc ráda. Hlášky, kolektiv, praštěné kauzy, svérázní soudci (v tomhle úspěšně pokračuje The Good Wife), Fish, Cage, a samozřejmě Ally. To všechno ve čtvrté řadě korunováno úžasným Robertem Downey, jr... Jeden z mých celkově nejoblíb…
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 8. února 2012
  • jj, dobrá práce začínám se těšit, až se znovu pustím do čtení
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od Nevada 8. února 2012
  • brbr: Protože Vraždy v Midsomeru jsou strašně nezáživný seriál.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 8. února 2012
  • Tak původně byla řeč o seriálech viděných v posledních dvou letech, ne? Twin Peaks bych uvedla, kdybych ho poprvé neviděla už na střední škole, což je už... hrozně dávno :)
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 8. února 2012
  • Jo, tak to mám taky v plánu. Spolu s "Robbovými" Sirens a Good Guys a Fixerem a Strike Back, jenže...
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 7. února 2012
  • A naopak největší zklamání posledních dvou let jsou: TBBT, HIMYM, SGU a Terra Nova.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 7. února 2012
  • 1. Justified 2. Game of Thrones 3. The Good Wife dále bez pořadí: Whitechapel, Sherlock, FlashForward - tyhle u mě mají absolutní hodnocení Pak 70-80 %: Suits, Crest of the Stars, Homeland, Galileo, Hawaii-Five 0, Spy, White Collar Viděno už v roc…
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 7. února 2012
  • "Super Bowl" upoutávka na Avengers v angličtině. krisa: ani v nejmenším, jejich filmy mám taky ráda :)
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Nevada 6. února 2012
  • Že to nečetli ještě neznamená, že to nemůžou schválit. To se děje pravidelně! ;o)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Nevada 6. února 2012
  • To je taky jeden z mých restů. To mám v plánu zopakovat už hrozně dlouho.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Nevada 6. února 2012
  • http://piratskenoviny.cz/?c_id=33590 Aneb jak to komentoval jeden známý: překlad do češtiny: "podepíšeme to později, v tichosti až se pozornost obrátí jinam." :)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Nevada 6. února 2012
  • WTZ, ale nějak pravidelně sledovat nemusím ani tohle. Moje úchylka je curling. To je naprosto divná a v podstatě nudná hra, na kterou vydržím fascinovaně čučet i několik hodin :)
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Nevada 6. února 2012
  • Ze Super Bowlu - Tak co děcka, už se hrozně moc těšíte? Ach, velmi moc se těším! Napůl trnu obavami, aby to nebyl průser, napůl jsem u vytržení, že ostatní komiksovky dopadly dobře a Whedon to přece nemůže podělat :)
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Nevada 6. února 2012
  • Možná už bylo, nechce se mi to teď procházet.
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Nevada 6. února 2012
  • :o))
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Nevada 6. února 2012
  • Sorry, máme v kanceláři zimu a tak mám zatuhlé vnímání ;)
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Nevada 6. února 2012
  • Homerun je výraz z baseballu, ne? :)
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Nevada 6. února 2012
  • Hele heade, nezlob. Naopak by to nějaký Stark mohl výjimečně přežít!
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Nevada 6. února 2012
  • To video v příspěvku od Montezumy už vidím počtvrté, ale ani jednou jsem nebyla schopná ho dokoukat celé.
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Nevada 5. února 2012
  • Jinak ve Hře jsou ještě chyby: (vázaná verze) str. 711 Harrion Karstark je nazván Harrisonem (a mám pocit, že víckrát) str. 787 lord Tywin mluví o Joffreym, ale označuje ho jako svého synovce (překladatelka má asi pro synovce slabost)

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.