Nevada
- Uživatelské jméno
- Nevada
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Ale no tak...
-
bez komentáře ;o))
-
No, podle obsahu a reakcí těch, co to viděli, to mělo s českou historií společného hodně málo :o)) Cinemu jsem kupovala od r. 1992, skončila jsem jak mi vypršelo předplatné pár měsíců po změně redakce. Skoro jsem to obrečela. Nedávno jsem se musel…
-
Po úpadku Cinemy nečtu už víceméně žádné recenze a zjistila jsem, že mi to vyhovuje. Při výběru filmů si občas pročtu komentáře své topky na CSFD a tím to asi tak hasne.
-
-
Reality show jakéhokoliv druhu nedokážu sledovat a v podstatě je nenávidím. Obvykle u toho začnu sprostě nadávat. Dodnes prostě nechápu proč to někdo dobrovolně sleduje.
-
LOL! Lord velitel na Hrad! :o)))
-
Alek: Super, těším se. Snad to vážně po tom pro 2012 napraví dojem :) Isca:
-
Everwood - víš, že to teď opakují kolem páté odpoledne? Není to primetime, ale lepší než drátem do oka :) Ally - Downey zpívá dost dobře. Scéna se Stingem patří mezi moje nejoblíbenější. A jeho album The Futurist poslouchám docela často. Chuck - mě…
-
Každá série je dějově nezávislá, každá řeší jiný (jeden) případ. Ale při absenci první série přijdeš o představení postav. Ve druhé už jsou víceméně sehraný tým a jednání některých asi bude vypadat divně.
-
Já mám Ally taky moc ráda. Hlášky, kolektiv, praštěné kauzy, svérázní soudci (v tomhle úspěšně pokračuje The Good Wife), Fish, Cage, a samozřejmě Ally. To všechno ve čtvrté řadě korunováno úžasným Robertem Downey, jr... Jeden z mých celkově nejoblíb…
-
jj, dobrá práce začínám se těšit, až se znovu pustím do čtení
-
brbr: Protože Vraždy v Midsomeru jsou strašně nezáživný seriál.
-
Tak původně byla řeč o seriálech viděných v posledních dvou letech, ne? Twin Peaks bych uvedla, kdybych ho poprvé neviděla už na střední škole, což je už... hrozně dávno :)
-
Jo, tak to mám taky v plánu. Spolu s "Robbovými" Sirens a Good Guys a Fixerem a Strike Back, jenže...
-
A naopak největší zklamání posledních dvou let jsou: TBBT, HIMYM, SGU a Terra Nova.
-
1. Justified 2. Game of Thrones 3. The Good Wife dále bez pořadí: Whitechapel, Sherlock, FlashForward - tyhle u mě mají absolutní hodnocení Pak 70-80 %: Suits, Crest of the Stars, Homeland, Galileo, Hawaii-Five 0, Spy, White Collar Viděno už v roc…
-
"Super Bowl" upoutávka na Avengers v angličtině. krisa: ani v nejmenším, jejich filmy mám taky ráda :)
-
Že to nečetli ještě neznamená, že to nemůžou schválit. To se děje pravidelně! ;o)
-
To je taky jeden z mých restů. To mám v plánu zopakovat už hrozně dlouho.
-
http://piratskenoviny.cz/?c_id=33590 Aneb jak to komentoval jeden známý: překlad do češtiny: "podepíšeme to později, v tichosti až se pozornost obrátí jinam." :)
-
WTZ, ale nějak pravidelně sledovat nemusím ani tohle. Moje úchylka je curling. To je naprosto divná a v podstatě nudná hra, na kterou vydržím fascinovaně čučet i několik hodin :)
-
Ze Super Bowlu - Tak co děcka, už se hrozně moc těšíte? Ach, velmi moc se těším! Napůl trnu obavami, aby to nebyl průser, napůl jsem u vytržení, že ostatní komiksovky dopadly dobře a Whedon to přece nemůže podělat :)
-
Možná už bylo, nechce se mi to teď procházet.
-
:o))
-
Sorry, máme v kanceláři zimu a tak mám zatuhlé vnímání ;)
-
Homerun je výraz z baseballu, ne? :)
-
Hele heade, nezlob. Naopak by to nějaký Stark mohl výjimečně přežít!
-
To video v příspěvku od Montezumy už vidím počtvrté, ale ani jednou jsem nebyla schopná ho dokoukat celé.
-
Jinak ve Hře jsou ještě chyby: (vázaná verze) str. 711 Harrion Karstark je nazván Harrisonem (a mám pocit, že víckrát) str. 787 lord Tywin mluví o Joffreym, ale označuje ho jako svého synovce (překladatelka má asi pro synovce slabost)