Nevada

Uživatelské jméno
Nevada
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Jestli si dám ještě trochu toho cukroví, prasknu.. *usmála se a přitáhla si talíř s vanilkovými rohlíčky* ;)
  • Ale souhlasím s tím, že některým postavám by vlastní POV hodně ublížila - určitě Melisandře, Maličkovi, Varysovi. Davos je u mě takovou snahou o nahrazení Eddarda. Ale dost v tom pokulhává.
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od Nevada 28. prosince 2011
  • Já bych nechtěla Melissandře vidět do hlavy - raději do břicha roztomilou sečnou ranou... Ano, ano, ano!
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od Nevada 28. prosince 2011
  • Já bych to přivítala jen kdyby to bylo v prologu :)
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od Nevada 28. prosince 2011
  • Tak to bych raději brala starou Ollenu :) (Ale hlavně ne Margaery nebo Mace!)
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od Nevada 27. prosince 2011
  • On fakt existuje někdo, kdo má rád Aerona? :) A vím, že se opakuju, ale nelze jinak: Smrt Greyjoyům!
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od Nevada 27. prosince 2011
  • Osm let je dlouhá doba. Kus života. Spíš se divím, že Brodyho hned na začátku trochu lépe neproklepli psychologové CIA. Zvláště, když měli informaci, že americký voják pracuje pro Al Kajdu. Ale to by pak nebyl žádný příběh... Brody psychiatrickým vy…
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 27. prosince 2011
  • "Mami já bych chtěl na Vánoce pejska." "Neotravuj, budeš jíst kapra jako všichni ostatní."
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Nevada 26. prosince 2011
  • Slyšela. Vím o co se jedná. Něco málo jsem o tom i četla. Neříkám, že bych tomu nepodlehla třeba taky, netuším. Ale nedovedu si to (u sebe) dost dobře představit. Když někoho nenávidím, tak ho nenávidím. Ale jak říkám, podobně extrémní situaci jsem …
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 23. prosince 2011
  • Největší logická díra pro mě byla už podstata Brodyho dobrovolné role. Zkušený vytrénovaný mariňák-odstřelovač se po pár letech zajetí změní natolik, že je ochotný se vyhodit do vzduchu? Chápu, že ho mučením zlomili, každý má svou hranici. Chápu, že…
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 23. prosince 2011
  • Homeland - Zapomínáte, že ze CIA pořád někdo vynáší informace. Někdo Nazirovi dodává podrobné info a vypadá to, že to bude někdo vysoce postavený. Předpokládám,že ho na toho krtka bude součástí děje druhé série.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 23. prosince 2011
  • 2011 Satellite Award Winners
    V diskuzi Emmy Awards (GoT) Komentář od Nevada 22. prosince 2011
  • Hezky udělané video - Úspěchy HBO v roce 2011.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 22. prosince 2011
  • Jsem moc ráda, že mě většina nejočekávanějších filmů roku 2012 nechává chladnou. Aspoň nebudu mít přehnaná očekávání :) (Což v žádném případě neznamená, že si na ty filmy do kina nezajdu.)
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Nevada 22. prosince 2011
  • Start Justified S3 se nám kvapem blíží :) Justified Season 3 - "Back in Action" Promo (HD)
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 22. prosince 2011
  • Mě finále Homelandu nezklamalo. I když výbušnější závěr by mi nevadil :) Tohle jsem naopak čekala od okamžiku, kdy byla oznámena druhá série. Naopak mě zklamala určitá rozbředlost v polovině seriálu. To srazilo celkový dojem ze seriálu, ačkoliv jsem…
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 22. prosince 2011
  • LOL!
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Nevada 21. prosince 2011
  • bleh
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Nevada 21. prosince 2011
  • Personální oddělení v ČEZu se rozhodlo udělat test na téma korupce. Jedna z otázek byla: "Kolik času potřebuješ, aby sis z úplatků koupil BMW?" Odpovědi byly následující: firemní personalista: 2-3 měsíce firemní právník: Asi tak 6 měsíců vysoce pos…
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Nevada 20. prosince 2011
  • http://winter-is-coming.net/2011/12/stark-themed-press-kit-includes-a-dragon-egg-and-an-exclusive-new-video/
  • Jen drobná technická - Kim to zabalil dřív než Havel. Ale zase jsem k tomu četla hlášku, že Havel se holt odebral bojovat proti komunismu do vyšších sfér.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Nevada 19. prosince 2011
  • Mohli ho chtít využít k chycení Aryi.
    V diskuzi Otázky Komentář od Nevada 17. prosince 2011
  • No, pořád je ještě mizivá šance, že ho Trant po odzbrojení jen poranil nebo prostě přemohl, ale nezabil. Nebo tam vtrhla další lannisterská pakáž a zajala ho. A tak by mohl skončit ve vězení.
    V diskuzi Otázky Komentář od Nevada 16. prosince 2011
  • Perličky z O2 linky: Operátor: Kam je zapojený ten kabel? Zákazník: Jak to myslíte? Operátor: Když půjdete po tom kabelu, kam dojdete? Zákazník: Asi k vám na ústřednu do Brna. Operátor: Pane, jestli na mě budete pořád takhle křičet, tak vás upozor…
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Nevada 16. prosince 2011
  • Že by nikdo nepostrádal těch 5 lannisterských stráží co šli pro Aryu s ním? To by se Trantovi vysvětlovalo asi dost blbě, ne?
    V diskuzi Otázky Komentář od Nevada 16. prosince 2011
  • Pokud budou bojovat Trůny proti Homelandu, tak bys vsadila na Homeland, protože se zabývá vážnými věcmi, zatímco GoT je "pouhé fantasy". Ale o Zlatých glóbech rozhodují zahraniční novináři, takže je určitá naděje, že nepodlehnou všeobjímajícímu pat…
    V diskuzi Emmy Awards (GoT) Komentář od Nevada 16. prosince 2011
  • Při slovech pálení knih si vždycky vzpomenu na scénu z Indiany Jonese a poslední křížové výpravy a pak na naši rozlučku v osmé třídě ZŠ, kde většina spolužáků pálila žákovku :o)) (Já mám svou dodnes doma.)
  • :o)))))
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Nevada 15. prosince 2011
  • Na 90 % vidím dnes tu fotku poprvé. Uprostřed je "Bran".
  • Jedna civilní fotka :)

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.