Nevada
- Uživatelské jméno
- Nevada
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Navíc kdoví kde je Eddardovým ostatkům konec. Od doby co s nimi vyrazila stráž z Řekotočí na Zimohrad se toho hodně událo a Martin se o téhle družině vůbec nezmínil. Možná je čapli Železní v Kailinské držbě.
-
Byl. Jen by mě zajímalo proč zrovna u tohohle a proč tam ten rádobyflashback vlastně byl, když ho nevysvětlili ani nijak dál nerozvíjeli...
-
Je to odporná krysa a ostuda na tváři Severu. Měl by zemřít pomalou a krutou smrtí.
-
Bezejmenní bohové, jen to ne! Kromě obřího charizmatu Olyphanta coby kovbojského maršála, je kouzlo tohoto seriálu založené právě na špinavé, zaplivané a líné atmosféře kentuckého vidlákova.
-
(Tak pořád se pohybujeme ve světě fantasy - to je něco jako s tou několikaletou zimou.) Měli dračí krev, ta jim asi účinky vzájemného páření trochu mírnila ;o)
-
Pokud by Ti to nevyšlo, jsem ochotná se toho během léta ujmout.
-
LOL
-
Ještě se vrátím ke zlovlkům: To nemohli. To by si zavřeli dveře pro ty jejich klíčové scény a to zase nechtěli. To byl jen vzteklý - nešťastně zvolený obrat. Myslela jsem to takhle: Několik důležitých scén se zlovlky už vypustili nebo uskrovnili. Je…
-
Sanse je v seriálu 13, v knize jí bylo 11 (na začátku příběhu).
-
Tywin se kromě drancování Králova přístaviště (a i tam se dostal lstí/zradou) války nezúčastnil. Mace Tyrell se během války flákal při obléhání Bouřlivého konce. Jeho největším výkonem bylo spořádání dobré večeře.
-
http://www.buzzfeed.com/donnad/introducing-stupid-ned-stark
-
No, v tom případě platí můj předchozí příspěvek dvojnásob. Linka zlovlků, v knize dost důležitá část, je potlačena na minimum. To už tam vůbec nemuseli být nebo je mohli opravdu vyměnit za psy. Chápu osekání příběhu, ale jsem z toho prostě zklamaná,…
-
Protože vlci štěkají v mnohem menší míře než psi a už vůbec ne "z radosti". Přijde mi, že tímhle zlovlky už úplně degradovali na běžné hafany. To si fakt mohly Starkovy děti vybrat štěňata v psinci.
-
Právě. Doteď na žádném zasedání nebyl. Ani nebyl zmíněn při představování členů rady.
-
Khadgar: Nejsme nevšímaví. Už tenkrát se to probíralo.
-
Jo, a na více místech si všímám hromadného obdivu k Drogovi (osobně to moc nechápu) a těšení se na jeho další působení, potažmo nájezd Dothraků na Západozemí. Jsem zvědavá co řeknou na osud dalšího miláčka davů :o)
-
někdo kdo bude brečet nad štěknutím Ducha Nebrečím. Ale jsem zklamaná. Další hřebíček do rakve linie zlovlků.
-
Opravdu Duch štěkal, když vybíhal z tunelu pod Zdí? :o( Malíčkovu scénu chápu (ten monolog), ale provedení mě mrzí, bylo to přemrštěné. I když má kromě další dávky sexu pro diváky zřejmě poukazovat i na jeho "morální zkaženost".
-
btw - Barristan Selmy v seriálu imho není členem Malé rady.
-
flanker.27: Děkuji ti, pane. I zlovlčice občas potřebuje ochránce. Alek: Já si všimla, a raději nekomentovala. Počkej až se vrátím k původní ikonce ;o)
-
LOL, a protože nejsem Lannister, tak je flankerovi odpuštěno a ani ho to nebude stát hlavu. :) Statečnému lordu veliteli přesto mnohokráte děkuji :o))
-
Takhle už mě nikdo dlouho neurazil! :o(
-
Olorin - vrním blahem ;)
-
V téhle diskuzi byste taky spoilovat nemuseli, když je článek dělaný primárně pro diváky.
-
Neboj, nemyslím si :)0 Ale kdybych neznala předlohu, tak by moje pokušení bylo o mnoho, mnoho větší.
-
Hehe, marná snaha. Já nejsem doma a tu epizodu nemám ani staženou. Z Prahy vyrážím až v podvečer a domů se dostanu kolem jedenácté a to už se určitě taky dívat nebudu. Nejspíš až v pondělí večer po návratu z angličtiny :P A ani na ty ukázky se nepod…
-
Ha, odolávám a vydržím!
-
Jaro 2012 je proklatě daleko. Ale pořád lepší než léto 2012. Nebo nikdy.
-
Arutha2321: Starší jsou tam všechny děti, proč by nemohli ostaršit i Poda?
-
Že by Podrick?