Krisa
- Uživatelské jméno
- Krisa
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
A už je to tu zas :)
-
Nejhorší otázka je tipovačka - nikdy jsem se netrefila (a to skoro ani v řádek desítek) :)
-
Taky bych dala Momoou, ale vypadá to jako název bonbonů (Maoam) :D Každopádně s ním to hrát, tak už ani photoshop nepomůže :D
-
Kruci, i ten Jon vypadá fakt dost divně - co to s nima udělali? Vypadá to, jako by jim polámali pár kostí v obličejích... Třeba taky hráli nějakou hru. :D Tu hru bych nehctěla ani vidět, natož hrát :D
-
Kruci, i ten Jon vypadá fakt dost divně - co to s nima udělali? Vypadá to, jako by jim polámali pár kostí v obličejích...
-
Lord Gepeto: OK - Lord Gepeto +2 (12) :)))
-
Nevada: Huš :)))
-
Hnědou barvu na hlavy všem filmovým/seriálovým blonďákům :)
-
Amaroun: Tyhle vtípky nemám moc ráda - většinou mi vychází, že jsem chlap :/
-
Oni jsou tak nějak všichni divní (až na Jona, samozřejmě :D )
-
Gendry +1 (11) - nemohla jsem se rozhodnout mezi Gendrym a Jorym, nakonec jsem dala o bod víc Jorymu, protože byl Nedův kámoš a umřel, když chránil Nedovu rodinu Mord -2 (8) - za Tyriona Jory Cassel +2 (12) - viz Gendry Mormontův Havran/krkavec -1 (…
-
Dráček parádní, jen ta Danny je taková nějaká divná (umělá?). V seriálu mi přijde hezčí...
-
Jestli to takhle půjde dál, tak to za chvíli budou vydávat stejně dlouho, jako GRRM psát :)
-
Sympaťák, s ním bych v tý kleci poseděla :)
-
Já chci taky! 31.3. je jedniný datum, kdy fakt nemůžu :(
-
Do Prahy to nemám tak daleko, ale to DATUM...to se jim vážně nepovedlo :(
-
Na druhu stranu Hostina pro krkavce nezní moc libozvučně ;) Naopak, tam by bylo libých zvuků :)))
-
Ben Nevis: Taky si myslím, že to měl s pitevnicí nějak domluvený. Navíc tam je pár věcí, které jsou zvláštní - H musel stát na určitém místě, tak aby neviděl, kam S dopadá; náklaďák odjel těsně po dopadu S; H srazilo kolo (to se hodilo, co); a ještě…
-
Blackfish: Spartacus je od Starz
-
Alayaya mi v knize vůbec nevadila, byla mi naopak sympatická. Což bohužel nemohu řící o Ross - hezká sice je, ale ne tolik, abych měla touhu se jí neustále dívat "pod pokličku".
-
heavy_head: Stát modelem bylo děsný peklo!
-
Já už nechci Ross, už ne - její scény byly v 1. sérii naprosto zbytečné. Předpokládám, že se z ní "stane" Alayaya (myslím dceru, nemám paměť na jména)
-
Nevada: Dík, už je mi to jasný :)
-
überkiller: Však já myslela, že by měli dědit po Robertovi (špatně jsem to napsala) = Stannis by přišel o titul krále... Miss Utahraptor: To asi jo, to bylo jen "kdyby" legalizoval jeho bastardy (všechny)
-
No tak teď v tom mám ještě větší bordel než předtím :) Když by Stannis legalizoval Robertovy potomky, tak by po něm měly taky dědit ne? = Gendry by byl jeho nástupcem, nástupcem Gendryho by byl Edric atd. (samozřejmě bez vlastních potomků)...?
-
mě tak napadá, může Stannis legalizovat Robertovy bastardy? Pokud bude králem tak nejspíš ano. Jenže pokud by je jako král legalizoval, neztratil by potom nárok na titul krále?
-
Nevada: "Opakování je matka moudrosti" a "Opakovaný vtip teprve začíná být vtipem"
-
Ugla: Jo, u nás se dá shořet jao papír :) (teď nevím, jestli to bylo dobře pochopitelné, ale já to nemyslela vůbec hanlivě)
-
Ugla: Já bych se i ráda k obsahu vyjádřila, akorát mě tak odzbrojil první odstavec - ruzumím v něm jenom slovům "pracoval, absolvoval a oboru" - že mi nějak dochází slov :))) Každopádně zdravím "Dalšího postaršího matematika, tys nám tu chyběl..."
-
Mám ráda hezké věci, proto mě potěší, když dobrá kniha má i hezký přebal.