Krisa
- Uživatelské jméno
- Krisa
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
brbr: Já bych řekla, že Brienne je tak kolem 0:56-0:57 (polejvanej Theon, rána, soulož, Brienne), ale fakt si nejsem jistá, vůbec nestíhám.
-
Nevada: Podle imdb opakovali 1. díl, 2. půjde až 5.2. ( http://www.imdb.com/title/tt1578887/episodes )
-
"Táhni stará, teď to dělám s Cersei." :D To je tak skvělá věta, hrozně bych ji chtěla někomu říci (škoda, že nejsem chlap) :D
-
Krisa: Já jsem rozuměl: "...samec, který loví samce..." :-) Nevada: Já vím, debatit. Ale zhádat se kvůli nim? A třeba si i někoho konkrétního, jak jen to říct... zošklivit? (A tím nemyslím postavu, ale někoho konkrétního, čtenáře, diskutéra). To se …
-
heavy_head: A ještě taky Reno Rejns (ta znělka) je prostě boží :D
-
heavy_head: Tak to už mě napadá jen Walker Texas Ranger :)))))))
-
No já nevím, létající a mluvící slon je celkem děsivý :)))
-
heavy_head: Topper Harley, Eso Rimmer, Dumbo, Simba, Bambi a Pocahontas. Napadli mě ještě Faramir a Aragorn, jenže oba mají na svém štítě malé škraloupy.
-
sarven: A kdy jindy mám být dětsky nenávistná a projevovat svůj božský komplex než ve spojitosti s (neexistující) literární postavou? Já myslím, že je normální někoho vymyšleného "nenávidět až do morku kostí", protože v reálu to nejde (za určitých e…
-
Ben Nevis: Jenže Draco nebyl až takovej zákeřňák jako Joffrey.
-
brbr: Mně občas přišla trochu "tuhá", ale ono to asi není nejlehčí zahrát Sansu. Myslím si, že v dalších sériích (kde se už bude postava Sansy trochu rozvíjet) dostane více příležitostí a bude dost dobrá.
-
Aha, no tak to pak jo, už jsme doma proč jeden o koze a druhý o voze. Já totiž ve slovech "blbá" a "mrcha" nevidím nic moc ošklivýho (dost často to říkám o sobě), takže mi to jako žumpa nepřijde. Takže slovo blbkla měním na naivka, trubka (což jsou …
-
heavy_head: Ano, všechno tohle k tomu vedlo. Za jeho smrt (podle mě) můžou téměř všichni, hlavně Ned a Joffrey. Každý si vybere nějakýho obětního beránka, kterýho nebude mít rád a bude mu to vyčítat. Já Sanse vyčítám, že se postavila proti Nedovi a …
-
Ale povídáním s Cersei všechno urychlila a znemožnila zdrhačku na Zimohrad (její a Aryinu)
-
flanker.27: Ale to, že říkám, že Sansa byla blbá nemá nic společnýho s výškou IQ nebo Einsteinovitostí - tím blbá myslím to, že naletěla, udělala kravinu, špatně se rozhodla a všechno mělo hodně špatné výsledky (nemyslím tím, že se špatně rozhodla p…
-
heavy_head: Já udělala spoustu blbostí, ale žádná nevedla k popravě mého otce ;)
-
flanker.27: Ona v dalších dílech pak není tak blbá, ale ve Hře prostě blbá byla, to mi nikdo nevymluví.
-
A mě zas přijde, že se Sophie Turner na tu blbku (rozuměj Sansu) celkem hodí. Čekám, že v 2. sérii konečně něco předvede, až ji Joffrey trochu "poškádlí".
-
svoa00: Berete mi slováky přímo z houby!
-
Záporáci jsou zahraní opravdu skvěle, u Viseryse mi bylo líto, že už nebude, ale Joffreyho (ikdyž je také zahrán výborně) tak nenávidím, že bych ho nejradši vykuchala už v 1. díle 1. série
-
8Sin: Naprosto souhlasím, převedl jsi mé myšlenky ve slova, jak bych to sama nedokázala :)
-
A mně se to líbí. Vlčci ani dráčci nebyli, ale to jsem ani nečekala (jen si to moc přála). A ta hudba!, tu bych si vydržela pouštět hodně dlouho dokola.
-
Macejko: Z tvého komentáře cítím kapánek nespokojenost...:)))
-
ZoiD: Tohle je předběžný pracovní návrh hřbetů, co dal Talpress na FB. A celkem se mi to i líbí. Akorát se obávám, že v tomhle stylu vyjde Tanec (už ne jako staré/původní díly), což mě celkem nepotěší, protože se mi to nebude hodit do knihovny :).
-
-
-
derfel: Jo, to je přesně ono :)
-
Nevada: O tom žádná, Hrdina je boží, ale Klan létajících dýk je prostě moje srdcovka :)))
-
Já si taky myslím, že tam nic nebude, ale vlčky i dráčky bych chtěla :)
-
brbr: Miluju Klan létajících dýk, ale málokdo má pro mě pochopení :))). Mám ráda scénu s bambusovým hájem (lesem nebo co to je).