Krisa

Uživatelské jméno
Krisa
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • hlawoun: Já se určitě nachytám (jak se znám), takže doufám, že to nebude moc kruté :)
  • Co část po úvodu s JInými (Zimohrad + poprava + zlovlčátka)?
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Krisa 21. ledna 2012
  • Nevada: souhlasím, taky pevně věřím, že Jaime byl manipulovanej sestrou a tím pádem ve skrytu duše hodnej kluk :)
    V diskuzi Kdy to mistr přehnal Komentář od Krisa 21. ledna 2012
  • Já těmi Jaimeho "dobrými" důvody nemyslela důvody morální nebo lidsky správné (proto bylo slovo dobrý v uvozovkách). Jaime měl pro své činy "dobré" důvody z jeho pohledu (chránil SEBE, Cersei a své děti), což neznamená, že házení malých dětí z věží …
    V diskuzi Kdy to mistr přehnal Komentář od Krisa 21. ledna 2012
  • Jaime je jedna z mých oblíbených postav (samozřejmě hlavně až se zhodnil)). On je taky takovej trotl, protože všechno co dělá (s "dobrým" úmyslem) se proti němu otočí a vyjde z toho jako šmejd, syčák a lotr.
    V diskuzi Kdy to mistr přehnal Komentář od Krisa 21. ledna 2012
  • Já jsem taky ve 3. dílu Zabíječe, kterého i však přerušily knihy od Ježíška :))) A taky mohu zatím doporučit
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Krisa 21. ledna 2012
  • Tak on nebyl stoprocentní klaďas ani ve filmu, ale herec mi byl krajně nesympatický, až to místy hraničilo s odporem... A konec byl na mě fakt moc - takovýhle totální happy end se mi k tomuto filmu vůbec nehodil (spíš by mi sedělo, kdyby se postříle…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 21. ledna 2012
  • Knihu jsem nečetla, ale u filmu to bylo jasný - charismatický záporák vs. nesypmatický klaďas...
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 21. ledna 2012
  • Tak jsem konečně viděla Lovce hlav a musím říci, že se nedá nefandit NC-W, proto mne trochu mrzel konec :)
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 21. ledna 2012
  • A navíc Eric Bana (kam se hrabe Brad i s Orlandem dohromady) :)
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 20. ledna 2012
  • Livia Klausová mi na této fotce připomíná jednu herečku - vždycky hraje vedlejší roli kamarádky hlavní hrdinky, je rezatá, pihovatá a nemůžu si vzpomenout, kde hrála (natož, kdo to je). Děsně mi to vrtá hlavou, takže kdo na to přijde, má u mně bod.
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 20. ledna 2012
  • hlawoun: To by bylo velmi, ale ošklivé :)))
  • Je Vinnetoua jsem přečetla taky jednom 1. díl, 2. už jsem ani neotevřela :)
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Krisa 20. ledna 2012
  • Potenciál k vývoji postavy - může zůstat jaký je, může se zhoršit, může se zlepšit - Theon má fůru možností.
  • Království nebeské je jeden z mála filmů, ve kterém mi nevadil Orlando Blůma, takže ho hodnotím celkem kladně :) A žeru Liama Neesona.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 20. ledna 2012
  • Ben Nevis: Máš můj obrovský obdiv - mě nějak ty 20-ti stránkové popisy hřebíku ubíjely :)
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Krisa 20. ledna 2012
  • Ben Nevis: dobrá, opravuji - žil dlooooooooooooooouho šťastně až do smrti :)
  • Zvyku "když se něco začne číst, musí se to taky dočíst" mne zbavil Jules Verne a jeho knihy v povinné četbě na gymplu (prima = 8. třída ZŠ). Na to jsem fakt neměla :)))
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Krisa 20. ledna 2012
  • svoa00: a to tě šlechtí :) Já postupem času začla mít Theona celkem ráda. Je blbej jak štoudev a posere co může, ale já v něm vidím velký potenciál. A opravdu by men zahřálo na mém naivním a romantickém srdéčku, kdyby si nakonec uvědomil své chyby, …
  • Ben Nevis: Theon je blbeček a ne zákeřná vraždící svině (na rozdíl od jiných)
  • Já zakládám Ligu za záchranu Theona Greyjoye! Proč ho chcete všichni usmrtit, vždyť on se vlastně celou dobu průběžně trestá sám (pako)
  • brbr: omlouvám se, za špatně zvolený rod - já přemášlela, jestli mám dát viděl nebo viděl(a) :))) Kdo si to má furt pamatovat:). Každopádně se podívej a předpokládám, že pak změníš názor, jinak máme asi jiné tabulky pro hubenost :))))
  • brbr: Jsme potrefaná husa, to musím uznat, ale viděl jsi scénu stříhání vlasů před příjezdem královy družiny na Zimohrad? A Alfie Allen není nesympatický - je prostě strašně zvláštní.
  • Proslov W.W. mi dost kazí Pavel Trávníček, kterýho neustále vidím jako vypitýho moderátora DO-RE-MI, jak zpívá "štestí je kráááásná vjéc"
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 19. ledna 2012
  • Tak Arwen se vyslovuje celkem jednoduše, ovšem vyšišlat trik se špičatým kloboukem, už by byla jiná káva :)
    V diskuzi Hobit Komentář od Krisa 19. ledna 2012
  • Everett Young: Je dobré vědět, proti komu (čemu) bojuješ :)
    V diskuzi Hobit Komentář od Krisa 19. ledna 2012
  • Naera: Myslíš Jonův pohled "Modrá ocel"? Everett Young: Ještě hrála v Black death a byla boží!
  • No Viggo sice vypadá dobře, ale těch 24 (respektivě 10) asi neukecaj :)))
    V diskuzi Hobit Komentář od Krisa 19. ledna 2012
  • Já můžu mít na mysli svateb :)))) Muhuhuhahahaha (krutý smích)
  • Tak Sean Bean taky nemá zrovna 35 let, takže Michelle Fairley k němu věkově celkem dost sedí...

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.