Krisa

Uživatelské jméno
Krisa
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Shirley: Vzhledem k tomu, že Zlatu Adamovskou nesnáším asi tak stejně jako Catelyn, tak ta se tam hodí. A Liška je perfektní - vidíš, jedna fanynka Jona Snow Tě nezabila :)
  • Já se obávám, že každý máme svou "pravdu" ... Ke ZS mohu říci jen to že, otázka je - "kdo je nejlepší interpret v ČR" (v několika kategoriích = podotázky). Populace ZS jsou všichni obyvatele ČR a z toho důvodu by vzorek odpovídajících neměl být repr…
    V diskuzi Pomozte Alekovi :-) Komentář od Krisa 23. listopadu 2011
  • Boha jeho, jen ne paní herečky/zpěvačku/modelku/političku...brrr
  • Dík, už jsem se na ty schody dostala, ale že mě to stálo nervů :))). Koně jsou celkem drsňáci, jednou se mi zatoulal, když jsem si vyřizovala účty s nějakým padouchem a on mezitím vybil jejich tábor, je to frajer :)
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Krisa 22. listopadu 2011
  • Já jsem asi ten největší lempl ve Skyrimu - nemůžu se dostat na setkání s Šedovousy (nebo jak se jmenují) v questu o Řevu (po zabití prvního draka). Je to na hoře poblíž tábora označeného medvědí tlapkou, ale prostě tam nemůžu dojet...už se z toho a…
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Krisa 21. listopadu 2011
  • Taky z koně dělám kamzíka :)))
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Krisa 21. listopadu 2011
  • Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  • svoa00: Já právě mám pocit, že se to nějak potvrdilo, ale nejsem si tím teď tak docela jistá :)))
  • Překvapilo mě, že si psala, že Tyrelové nemají rádi incest - vždyť přece ve 4. knize Cersei přišla na to, že to tak úplně není... Nebo se pletu? Já už si nic nepamatuju, asi stárnu :)
  • Ben Nevis: To právě není on - nemůžu tam nic najít. Tohle je úkol, jak na mne řve nějaká mrcha, že si mě přidá do své nemrtvé armády. Mříže jsou za mostem, na kterém je uprostřed šlapátko, které spustí chrlič ohně...
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Krisa 21. listopadu 2011
  • Tak jsem na to do budoucna zvědavá: "Mužstvo dostalo nejen citelnou pokutu, ale i jasný vzkaz, že do budoucna bude pro podobné excesy platit nulová tolerance"
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Krisa 21. listopadu 2011
  • svoa00: kolik knížek jsi četla?
  • Já jsem se zasekla u vedlejšího úkolu: Roggiho rodinný štít - dostala jsem se do jeskyní, vybila mrchy a došla ke zvedací mříži, která se musí otevřít pákou, ale když páku použiju, tak po mne střílí šípy. Nahoře jsou 4 otočné sloupy (had, orel a ryb…
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Krisa 21. listopadu 2011
  • Ježiš, ten Landa mě ničí :)))
  • Aqwarty: Jo, to je, ale ona mi přišla taková...blbá (ikdyžCersei pak pěkně pozlobila) a ne přímo mrcha...
  • Já jsem zarostlým Renlym nadšena (asi dlouho neviděl Lorase) - už začínám Brienne i trochu chápat. Natalie Dormer je fajn, akorát si budu muset na ni zvyknout (sedí mi spíš na mrchy). Bohužel Loras je furt stejnej tragéd :)))
  • Přímá definice to není - nepamatuju si definice slovo od slova, ale převádím si je do "svých vět pro blbce", jinak si to nejsem schopná zapamatovat. 1) Zlatý Slavík je anketa, protože vzorek není reprezentativní a velikost vzorku JE malá (kolik lidí…
    V diskuzi Pomozte Alekovi :-) Komentář od Krisa 21. listopadu 2011
  • Mně teda přijde nejvtipnější (a taky dost smutné), že je Drulák chce zažalovat - kdybych měla zažalovat každýho, kdo mi nadával a naopak, tak by se české soudy nezastavily :))). A věta nakonec, že jsme mohli vidět "Milana Baroše v černých tangách.".…
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Krisa 20. listopadu 2011
  • flanker.27: tos nemohl vyzkoušet o pár let dřív - měla bych v bakalářce unikátní způsob sebevraždy :)))
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 20. listopadu 2011
  • flanker.27: To bych nezkoušela, je tam i Chuck...:)
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 18. listopadu 2011
  • Tak jsem konečně viděla nového Barbara Conana a musím říct, že ikdyž je Jason Momoa frajer, tak ani on tohle nezachránil. Byl to kardinální průser...bože to byla blbost. Nejvíc jsem chtěla zabít hlavní hrdinku, která celý film ječí a blbě čumí...nes…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 18. listopadu 2011
  • Zrovna smrt Rorana by mě mrzela...
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od Krisa 18. listopadu 2011
  • Anketa má velmi velmi velmi nízkou vypovídací hodnotu: není reprezentativní pro celou společnost. Vzorek je velmi malý (např. 3 lidi v novinách s fotkami). Vzorek se vybírá nahodile - vezmu ty, co jsou po ruce a jsou ochotni se zapojit. Většinou se…
    V diskuzi Pomozte Alekovi :-) Komentář od Krisa 18. listopadu 2011
  • Ta Vánoční je skvělá, ale moje nejoblíbenější epizoda je, jak Jerry s Tuffym udělali v baráku kluziště (tam si o to Tom docela říkal, páč je začal vyrušovat při bruslení)
    V diskuzi Harry Potter Komentář od Krisa 17. listopadu 2011
  • Já jsem u Toma a Jerryho byla vždycky rozpolcená - Toma mi bylo líto, ale Jerry byl ták roztomilej :)
    V diskuzi Harry Potter Komentář od Krisa 17. listopadu 2011
  • Jo tak, já netvrdím, že Liv Tyler je z LOTR nejkrásnější, ale že mi přijde krásná. Nejkrásnější je samozřejmě Faramir (David Wenham) :)
  • Tak mně třeba Liv Tyler krásná připadá...
  • flanker.27: Tak nějak :)))
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 17. listopadu 2011
  • flanker.27: rozkošná je mé druhé jméno :)))
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 17. listopadu 2011
  • Já jsem tragéd, Marleymu jsem se dlouho vyhýbala, páč mi bylo jasný, jaký bude konec. Nedávno jsem podlehla a řvala jak malá - možná k tomu přispělo, že mi na jaře umřel pes, ale brečela bych stejně :)
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 16. listopadu 2011

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.