Krisa

Uživatelské jméno
Krisa
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • To jo, než se člověk dostal k obřímu dinosaurovi, tak to chvíli trvalo :)
    V diskuzi Výslovnost jmen Komentář od Krisa 24. října 2011
  • Tak jsem viděla 1. díl Once upon a time a celkem se jim to povedlo. Kdo má rád pohádky a nevadí mu paní Morrisonová, určitě doporučuji vyzkoušet.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Krisa 24. října 2011
  • Prehistorik je nejlepší hra všech dob :)
    V diskuzi Výslovnost jmen Komentář od Krisa 24. října 2011
  • To je ale roztomilé špičkování :)
    V diskuzi Výslovnost jmen Komentář od Krisa 23. října 2011
  • cr8g: 15 už není dítě, to je adolescent (nebo pubescent - furt se mi plete co je dřív). Kniha/film jsou určeny pro menší děti do 10-12 let.
    V diskuzi LOTR vs. ASOIAF Komentář od Krisa 21. října 2011
  • Lomeril: Však jo, jenže ono by ani 8-mi či 9-ti leté dítě nehodnotilo moc dobře LOTR, kdyby ho četlo. Aspoň si to teda myslím, protože to není úplně nejjednodušší čtení. Prostě Narnie je psána pro děti a LOTR pro větší. LOTR miluju, ale rozhodně bud…
    V diskuzi LOTR vs. ASOIAF Komentář od Krisa 21. října 2011
  • Jo, Zuzana je tragická, to uznávám...ale fakt mi jí bylo nakonec vlastně líto - nejdřív jí a Petrovi Aslan řekl, že už se do Narnie nemůžou vrátit a nakonec jí zabil (rozuměj poslal do Nové Narnie) všechny sourozence a ona zůstala sama. A filmaři jí…
    V diskuzi LOTR vs. ASOIAF Komentář od Krisa 21. října 2011
  • Já Narnii četla, už je tomu dost dávno. Knihy se mi líbily a jsou naivní, protože jsou pro děti! Filmy jsou taky určené pro děti, proto jsou stejně naivní, já je považuji za pěknou pohádku, proto se mi líbily. Kdybych chtěla film náročnější, nebudu …
    V diskuzi LOTR vs. ASOIAF Komentář od Krisa 21. října 2011
  • Však Narnie byla určena pro děti, proto je to taková pohádka. Měla ukázat, že bůh (Aslan) je bezva a musí se poslouchat a pak ti pomůže... Ikdyž podle mě to byl pěknej šmejd - já být Zuzanou, tak ho nakopnu :)))
    V diskuzi LOTR vs. ASOIAF Komentář od Krisa 21. října 2011
  • heavy_head: Ale o to přesně jde - ženská, co by chtěla nosit kalhoty... ale 10-ti letá holka není ženská! To, co jsem psala, bylo z pohledu 10-ti letého dítěte, což znamená jedince, který není ovlivněn "hledáním partnera apod.". Takže klučičí chován…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Krisa 21. října 2011
  • Jo mimibazar, toť pedofilů ráj. Bohužel :(
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Krisa 21. října 2011
  • Já taky nic nepřiznávám: já po dětech zatím (je mi 24) nikdy netoužila a po hlídání 4letého bratránka (14 dní) jsem rodičům oznámila, ať ode mne nečekají žádná vnoučata! K malým dětem prostě vztah nemám (je to růžový, měkký a rozbitný:) ), ty větší …
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Krisa 21. října 2011
  • cr8g: ale říkal jsi, že bys na Aryu koukal jinak, kdyby to byl kluk tohle mi přijde zvláštní
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Krisa 20. října 2011
  • Však jo, proto nevidím problém v tom, že se holka chová jako kluk... Když jsem se svými nejbližšími kamarády (kluky), tak se chováme všichni úplně stejně (akorát já neumím čůrat vestoje) a na nikoho z nás to nemá vůbec žádný špatný vliv - já prostě …
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Krisa 20. října 2011
  • Proč je špatná holka, co se chová jako kluk? Třeba já jsem si jako malá hrála víc s klukama, než s holkama (to trvá doposud), hrála jsem fotbal, stavěla bunkry, ze sevy jsme si stavěli zbraně, mečovali se klackama, dobývali hrady a nemyslím si, že b…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Krisa 20. října 2011
  • Proti roztomilým rudým kněžkám nic, ale proti jedné šílené konkrétní jo :)
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 20. října 2011
  • svoa00: vzhledem ke své profilové fotce, můžu říci jen: hihihihihihi. (Nejsem autorem daného komentáře, jen aby bylo mezi námi jasno) :)
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 20. října 2011
  • S tím věkem to byla reakce na toto: "Miluju Aryu a je mi 21. Myslíte, že mám šanci? [Pedoméďa]"
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 20. října 2011
  • Everett Young: Jako, že je už moc stará? :)))
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 20. října 2011
  • :D:D:D Pedoméďa, to je krásný :D:D:D
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 20. října 2011
  • No na Daenerys bych se musela asi trochu odbarvit. Moje barva vlasů je nespecifikovatelná, nejblíže je asi "pochcaná sláma", ale ne úplně typická, protože jsem si na hlavě našla rezatý, černý, hnědý i úplně blonďatý vlasy a všechny ke mně patřily :)…
  • Heh, asi by fakt bylo potřeba tlačítko "sarkasmus"
    V diskuzi Výslovnost jmen Komentář od Krisa 19. října 2011
  • Už se těším, až se bude řešit, že Chajme nepřijel na recepci a co si s tím Doňa Kírsej (nebo jak to bylo) počne :)))
    V diskuzi LOTR vs. ASOIAF Komentář od Krisa 19. října 2011
  • Tak 60-70 cm (původně jsem měla vlasy sestříhané, takže vepředu jsou kratší). Dokonce jsem našla i krejčovský metr, když jsem zjistila, že 20cm pravítko nebude to pravý ořechový. Každopádně díky za nápad s měřením vlasů - nikdy mě to nenapadlo a teď…
  • Každej mám daleko blíž k bratrům než k Sanse, teda kromě Malíčka :)))))
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Krisa 19. října 2011
  • Já do pasu, možná trochu delší, podle toho, co z nich umotám :)
  • Já stejně nepochopím, proč mění výslovnost jména, když přece museli slyšet originál (jak by to asi jinak překládali a dabovali...). A originál se asi bude řídit myšlenkou GRRM, který se (sice nejspíš v malé míře, ale přece) účastnil tvorby seriálu. …
    V diskuzi Výslovnost jmen Komentář od Krisa 19. října 2011
  • cr8g: no to mi je jasný, ale prostě nechápu, proč tohle někdo používá. Je mi jasný, že je to každýho volba a vkus, ale mě jsou umělý vlasy proti srsti (teda kromě používání paruk a podobných věcí při zdravotních problémech). Jednoduché řešení - nech…
  • Protože mají oba RR ve jméně :)))
    V diskuzi LOTR vs. ASOIAF Komentář od Krisa 18. října 2011
  • cr8g: omg, já vím, že je má na to krátký - nechápu, proč si dělá účes, na který má krátké vlasy. To bylo to, co jsem tím chtěla říci :)

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.