Krisa

Uživatelské jméno
Krisa
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Pání, to video je úžasný...
    V diskuzi Fanouškovská tvorba Komentář od Krisa 16. srpna 2011
  • okok, byl to jen nápad :)
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Krisa 15. srpna 2011
  • Já se nechci hádat, ale prosím příště jakékoli náznaky děje 5. dílu začernit, napsat k tomu spoiler, nebo psát do témat označených: nečtenáři, nevstupovat. Navíc je taky celkem matoucí, které spoilery se týkají 5. dílu a které ne (a nemají se na ně …
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Krisa 15. srpna 2011
  • Nevada: Bohužel jsem na tom stejně jako ty...a ještě furt se z toho dávám dohromady. Pevně věřím tomu, že si z nás jen dělají legraci a vůbec, ale vůbec to nebude pravda... (Vypustím do světa nějakou informaci a Ti blbci tomu uvěří, hahaha) :)))
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Krisa 15. srpna 2011
  • Černá voda?
  • Tak Zathuru jsem neviděla, Jumanji se mi líbilo, ale to mi bylo tak asi 10 (takže jakýkoli nosorožci, co se probíhají po městě mě uchvacovali). Já právě doufám, že tenhle film o něčem bude a že tam bude dokonce i prostor pro hraní, ale třeba se plet…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 26. července 2011
  • Tak tuhle verzi neznám, ale po tomto videu (a hlavně kývajícím koni do rytmu) ji asi budu muset vidět :)))
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 26. července 2011
  • Páni, na tom obrázku vypadá Lily Collins fakt úžasně! Tahle Sněhurka se jim povedla!
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 26. července 2011
  • Sethi: Třeba konečně KS dostane šanci opravdu hrát - já ji viděla pouze ve Stmívání a musím říct, že tam se podle mě hrát prostě nedalo, protože to bylo naprosto o ničem. Takže když bude hrát ve filmu, který má dokonce i nějaký příběh, může jedině p…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 26. července 2011
  • Já se naopak na tuhle Sněhurku docela těším, bude to neuvěřitelná ujeťárna a to já ráda :)
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 26. července 2011
  • Okok, to beru. Já jsem totiž valký zastánce Liv Tyler jako Arwen od doby, kdy se strhla kritika, že je na to "moc ošklivá", "moc tlustá", "dosadil jí tam tatík" a "všechno je špatně". Když někomu nesedí typově, to beru, to je pro mě jasný argument.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 17. července 2011
  • Můžu se optat, koho byste chtěli jako Arwen? Mě Liv Taylor přišla krásná a vznešená (prostě pravá elfka), že tam byla více a častěji než v knize teď vůbec neřeším, ale já si fakt nedokážu představit asi nikoho vhodnějšího na Arwen... Nechápu tohle r…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 17. července 2011
  • Jo, Jon je mladý...ale já to beru, kdybych byla v jeho věku. Ideální je seriálový Jon, kterého hraje stejně starý herec jako já...:)
  • Jon, Jon, Jon!!! Pak je sympaťák samozřejmě taky Ned, no a největší "Lorenzo lamač" je Jaime - šup do kategorie použít a zahodit, ikdyž po sekačce jsem si ho oblíbila...
  • Myslíš napudrovaná tvář?
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Krisa 8. července 2011
  • Tsss, já jsem skládačkový rychlojezdec...frekvence šlapání je sice asi 1000 šlápnutí za minutu, ale dokáže se to rozjet jako ďábel :D. Však taky máme s kamarády skládačkový gang :D
  • Takže přiznáváš, že ty výhrady cajtů měli své vážné odůvodnění,,, Vidíš, tak to mě vůbec nenapadlo :D Ale musím zaťukat, že na kole jsem se ještě nezrakvila - navíc jsem zrovna jela na skládačce, ke které by cyklistická helma byla velmi výrazný módn…
  • Kriso..možná jednou příjde doba, kdy ti tenhle okamžik bude připadat jako sen,,,, Tak takový doby se s mýma úrazama dost pravděpodobně nedožiju :D:D:D
  • Zkoušeli jste se líbat s dvoumetrovým chlapem Ne s úplně dvoumetrovým (193cm), ale byl to (bez stoličky) celkem kvalitní výkon :D. Akorát abych tak vysokým lidem něco řekla, potřebuji trampolínu :D:D:D
  • Já vím, že 163 cm je fajn, nemlátím se na půdách či ve sklepech do hlavy, můžu podlézat stůl v hospodě bez nebezpečí úrazu, dokonce se mi podařilo jít do lunaparku do 15-ti let, akorát když mě zastavili policajti na kole, proč nemám přilbu, kterou m…
  • Si vezmu chůdy ne :D:D:D
  • Koho bych mohla hrát - výškou asi Tyriona :D:D:D a koho bych chtěla hrát - Jona Snow, což bohužel bez změny pohlaví nepůjde (což tak nějak zatím neplánuji), takže asi Ygritte nebo Brienne :)
  • Ale já radši lidi, kteří mají zuby...díky prababiččině průhlednému kelímku na umělý chrup mám od dětství fobii z umělých zubů...brrr
  • No jasný, je milouškej, hodňouškej, do domešku i na zahrádku :)))
  • Já myslím film, vždyť to byla nehorázná sranda :D Teda myslím jedničku, dvojku si už vůbec nepamatuju, možná jsem ji ani neviděla...
  • Gerard Butler má křivou pusu - když mluví :))). Rozptyl mého vkusu: typy fantasy hrdinů (Jon Snow, Faramir) + zvláštní rysy :).
  • Mortal Kombat je klasika:D. Komedie na letní večer :)))
  • Chmur: fakt??? To se divím, ikdyž je pravda, že mě opravdu zaujmou zvláštní rysy - křivý nos, obří nos, mezera mezi zuby...mě se zas nelíbí vyložení krasavci (šamponi, metrisexuálové)... Třeba jsem se setkala s odbojem, když jsem prohlásila, že se m…
  • Klidně i Daenerys, GB s dlouhými bílými vlasy, vrrrr :D
  • Chmur: S tím, že je Theon vyloženě hnusnej, vyloženě nesouhlasím!!! Mě příjde sympatickej, ale je fakt, že mě zaujmou lidi, co mají nějaké zvláštní rysy...a Alfie Allen má tak zvláštěn křivej ksicht...:)

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.