heavy_head

Uživatelské jméno
heavy_head
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Fandím Španělům. Jsou nejlepší. Němci na ně nemají. :wink: Nastřelená tyč? Gólové šance? A kde jsou Němci? :roll: Vůbec neprovokuju, jenom ty jsi na ně alergický. Ať vyhraje ten lepší! 8)
  • Ano. HLásili fejka s lejtkem. :roll:
  • Pravděpodobně jsme sledovali odlišný zápas, sere. :wink: Je možné, že jsi ho pozoroval na LCD obrazovce z příliš velkého úhlu, takže jsi nebyl schopen objektivně posoudit, co tam ty šmouhy provádějí. :idea: To s tím Ballackem je nějaká finta, n…
  • Provozuji dwarfring. Torsten Frings. A jiné záležitosti. 8) Byl jsi svědkem druhého poločasu s Ruskem? Co to tam ti Španělé prováděli? Provedl jsi již předběžnou analýzu toho, co se dělo na trávníku? Anebo jsi v křížku s realitou? :twisted:
  • Souhlasím s Létem. Ofenzivní atraktivní fotbal. :) Vivat Espaňa! 8)
  • Zatím Rusáci předvádějí docela nudu. První semifinále bylo lepší.
  • Takže došlo přesně k tomu, čeho jsem se obával - na začátku druhého poločasu nám vypli proud. :evil: Slyšel jsem, že Němci nakonec vyhráli. Mohl by mi někdo popsat průběh a hlavně konec zápasu? :wink: Doufám, že dneska bude zase bouřka. :?
  • Asi se po tom klobouku budu muset poohlédnout. :shock: Turci si docela věří!
  • Fandíte někomu? Nebo vám už to je, po vypadnutí oblíbených mužstev (tak jako mně) tak nějak jedno? Rusové budou v laufu. Uvidíme, jestli je Španělsko zase nesfoukne. Turci nemají hráče. Jestli je Němci neporazí, sním svůj klobouk. :wink:
  • Jsem zvědav, jak dopadne repete ze základní skupiny Španělsko - Rusko. Je krásné umřít pro krásu. Mít pevnou obranu ještě nutně neznamená hrát zanďoura. :idea: Jó, za časů Van Bastena a Ruuda Gullita, to byla jiná... 8)
  • Já už tomu fotbalu vůbec nerozumím. :o Ale je fakt, že dneska byli Rusové lepší a vyhrát si zasloužili. Není tomu vždycky tak. Opravuji svůj tip na finále. Je možné, že se v něm utkají Turci s Ruskem. :shock: :x :)
  • Letos je to mimořádně dramatické ME! :twisted: Nemám toho rozhodčího rád. Když píská, moje oblíbená mužstva prohrávají! :evil:
  • Doufám, že dnes v noci nebude znít balalajka. :wink:
  • Tak zatím Nizozemci jak pokropení mrtvou vodou. :? Dneska nějak nemají svůj den. Možné je všechno.
  • Finále je téměř jasné : Německo - Nizozemí. Nizozemec je skoro jako Západozemec, ne? Tak není co řešit! 8) Dnes dostanou Rusáci strašnou nakládačku. Už se těším. 8)
  • Ti Turci asi používají nějaká voodoo kouzla, ne? :shock: Třikrát po sobě obrátit zápas v posledních minutách?
  • Zatím mi ty tipy celkem vycházejí, že jo? :twisted:
  • Tak kdo, dneska? Přál bych to Portugalsku. (I když Ronalda moc nemusím.) A věřím, že na Němce mají.
  • Není možné si nepovšimnout, jak jdou výkony Italů nahoru, jak se po počátečním šoku zvedli. Navíc mají fantastického Buffona v bráně. Ti půjdou ještě hodně daleko. :arrow: Španělsku to na turnajích bohužel dlouhodobě nejde. To je realita. Ej, k…
  • Tak jo. Italové to zvládli. Troufám si tvrdit, že tu ránu by nikdo jiný na světě než Buffon nechytil. 8) Francouzi jsou na tom jako my, ne-li hůře. Už to zkrátka není to, co bývalo. Zidanové a Nedvědi se nerodí na každém stromě. :idea:
  • I když už naši vypadli, na ME nezanevřu a budu se dívat. Mám fotbal rád, takže to přežiju. :wink:
  • To byl zlý sen. Spiknutí bohů. Zrada na fotbalové spravedlnosti. Kdybych to neviděl na vlastní oči, nevěřil bych, že je něco takového možné. :shock: Bylo to strašné, horší než prokaučovaná Rudá svatba, horší než Gregorův obrat v zápase s Obery…
  • Pro tohle nemám žádné smajlíky.
  • DINO! 8) Mám rád dinosaury. :idea:
  • Jen klid. Naši dneska postoupí. Říkal to i Varys. Malíček to zařídí. Když na něj bude Sansa hodná. :wink:
  • Jak, brzy? Chtěl bys až po finále? :wink: Švýcaři budou chtít uhrát před domácím publikem aspoň bod, ale pravděpodobně se jim to nepodaří. :| ČEŠI! :!: :!: :x Turkya :arrow: OFF! Kdo neskáče, není Západozeman! :o 8)
  • Jsem excelentní technik i v reálu. Nevěříte? :twisted: Dnes začínají poslední kola ve skupinách. Postupovat dále budou: Portugalsko, ČR, Chorvatsko, Německo, Nizozemsko, Itálie, Španělsko, Švédsko. Nevěříte? :)
  • Říkali mu "Pitbull". :x Myslíš Jaapa Stama, ne? To byl takový holandský Řepka, ale klidný. 8) :) Mně se včera od Nistelrooye líbila ta parádička u postranní čáry, po které dávali myslím na 3:1. Také to občas takto dělám. :)
  • Ano. Příliš často nás poráželi. :evil: Tebe vytáčelo, že měl při hře nasazené sluneční brýle, co? 8) Víte, jak se Davidsovi říkalo? :?: Léto wrote:Dánové hrajou tradičně docela koukatelný fotbal, ale ti letos na Euru přece nejsou, ne? Úvaha…
  • A jak jste na tom s tipem na celkového vítěze EURA? Musím říct, že by mě dost překvapilo, kdyby někdo tu oranžovou lavinu zastavil. Přece jen, ty výsledky jsou dost přesvědčivé. A ti soupeři taky. 8) Dneska se podívám asi jen na ten první záp…

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.