heavy_head
- Uživatelské jméno
- heavy_head
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Fandím Španělům. Jsou nejlepší. Němci na ně nemají. :wink: Nastřelená tyč? Gólové šance? A kde jsou Němci? :roll: Vůbec neprovokuju, jenom ty jsi na ně alergický. Ať vyhraje ten lepší! 8)
-
Ano. HLásili fejka s lejtkem. :roll:
-
Pravděpodobně jsme sledovali odlišný zápas, sere. :wink: Je možné, že jsi ho pozoroval na LCD obrazovce z příliš velkého úhlu, takže jsi nebyl schopen objektivně posoudit, co tam ty šmouhy provádějí. :idea: To s tím Ballackem je nějaká finta, n…
-
Provozuji dwarfring. Torsten Frings. A jiné záležitosti. 8) Byl jsi svědkem druhého poločasu s Ruskem? Co to tam ti Španělé prováděli? Provedl jsi již předběžnou analýzu toho, co se dělo na trávníku? Anebo jsi v křížku s realitou? :twisted:
-
Souhlasím s Létem. Ofenzivní atraktivní fotbal. :) Vivat Espaňa! 8)
-
Zatím Rusáci předvádějí docela nudu. První semifinále bylo lepší.
-
Takže došlo přesně k tomu, čeho jsem se obával - na začátku druhého poločasu nám vypli proud. :evil: Slyšel jsem, že Němci nakonec vyhráli. Mohl by mi někdo popsat průběh a hlavně konec zápasu? :wink: Doufám, že dneska bude zase bouřka. :?
-
Asi se po tom klobouku budu muset poohlédnout. :shock: Turci si docela věří!
-
Fandíte někomu? Nebo vám už to je, po vypadnutí oblíbených mužstev (tak jako mně) tak nějak jedno? Rusové budou v laufu. Uvidíme, jestli je Španělsko zase nesfoukne. Turci nemají hráče. Jestli je Němci neporazí, sním svůj klobouk. :wink:
-
Jsem zvědav, jak dopadne repete ze základní skupiny Španělsko - Rusko. Je krásné umřít pro krásu. Mít pevnou obranu ještě nutně neznamená hrát zanďoura. :idea: Jó, za časů Van Bastena a Ruuda Gullita, to byla jiná... 8)
-
Já už tomu fotbalu vůbec nerozumím. :o Ale je fakt, že dneska byli Rusové lepší a vyhrát si zasloužili. Není tomu vždycky tak. Opravuji svůj tip na finále. Je možné, že se v něm utkají Turci s Ruskem. :shock: :x :)
-
Letos je to mimořádně dramatické ME! :twisted: Nemám toho rozhodčího rád. Když píská, moje oblíbená mužstva prohrávají! :evil:
-
Doufám, že dnes v noci nebude znít balalajka. :wink:
-
Tak zatím Nizozemci jak pokropení mrtvou vodou. :? Dneska nějak nemají svůj den. Možné je všechno.
-
Finále je téměř jasné : Německo - Nizozemí. Nizozemec je skoro jako Západozemec, ne? Tak není co řešit! 8) Dnes dostanou Rusáci strašnou nakládačku. Už se těším. 8)
-
Ti Turci asi používají nějaká voodoo kouzla, ne? :shock: Třikrát po sobě obrátit zápas v posledních minutách?
-
Zatím mi ty tipy celkem vycházejí, že jo? :twisted:
-
Tak kdo, dneska? Přál bych to Portugalsku. (I když Ronalda moc nemusím.) A věřím, že na Němce mají.
-
Není možné si nepovšimnout, jak jdou výkony Italů nahoru, jak se po počátečním šoku zvedli. Navíc mají fantastického Buffona v bráně. Ti půjdou ještě hodně daleko. :arrow: Španělsku to na turnajích bohužel dlouhodobě nejde. To je realita. Ej, k…
-
Tak jo. Italové to zvládli. Troufám si tvrdit, že tu ránu by nikdo jiný na světě než Buffon nechytil. 8) Francouzi jsou na tom jako my, ne-li hůře. Už to zkrátka není to, co bývalo. Zidanové a Nedvědi se nerodí na každém stromě. :idea:
-
I když už naši vypadli, na ME nezanevřu a budu se dívat. Mám fotbal rád, takže to přežiju. :wink:
-
To byl zlý sen. Spiknutí bohů. Zrada na fotbalové spravedlnosti. Kdybych to neviděl na vlastní oči, nevěřil bych, že je něco takového možné. :shock: Bylo to strašné, horší než prokaučovaná Rudá svatba, horší než Gregorův obrat v zápase s Obery…
-
Pro tohle nemám žádné smajlíky.
-
DINO! 8) Mám rád dinosaury. :idea:
-
Jen klid. Naši dneska postoupí. Říkal to i Varys. Malíček to zařídí. Když na něj bude Sansa hodná. :wink:
-
Jak, brzy? Chtěl bys až po finále? :wink: Švýcaři budou chtít uhrát před domácím publikem aspoň bod, ale pravděpodobně se jim to nepodaří. :| ČEŠI! :!: :!: :x Turkya :arrow: OFF! Kdo neskáče, není Západozeman! :o 8)
-
Jsem excelentní technik i v reálu. Nevěříte? :twisted: Dnes začínají poslední kola ve skupinách. Postupovat dále budou: Portugalsko, ČR, Chorvatsko, Německo, Nizozemsko, Itálie, Španělsko, Švédsko. Nevěříte? :)
-
Říkali mu "Pitbull". :x Myslíš Jaapa Stama, ne? To byl takový holandský Řepka, ale klidný. 8) :) Mně se včera od Nistelrooye líbila ta parádička u postranní čáry, po které dávali myslím na 3:1. Také to občas takto dělám. :)
-
Ano. Příliš často nás poráželi. :evil: Tebe vytáčelo, že měl při hře nasazené sluneční brýle, co? 8) Víte, jak se Davidsovi říkalo? :?: Léto wrote:Dánové hrajou tradičně docela koukatelný fotbal, ale ti letos na Euru přece nejsou, ne? Úvaha…
-
A jak jste na tom s tipem na celkového vítěze EURA? Musím říct, že by mě dost překvapilo, kdyby někdo tu oranžovou lavinu zastavil. Přece jen, ty výsledky jsou dost přesvědčivé. A ti soupeři taky. 8) Dneska se podívám asi jen na ten první záp…