heavy_head

Uživatelské jméno
heavy_head
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Nebuď smutný, místo radaru nám tady chtějí postavit raketovou základnu. :twisted:
    V diskuzi Politika Komentář od heavy_head 17. září 2009
  • V tom případě jsou pro tebe hlupáci všichni politici a fotbalisté. :P Komu to prospělo? To nevíš, že když vlastnoručně zaškrtíš rozhodčího, nádherně se ti uleví? :twisted:
    V diskuzi Politika Komentář od heavy_head 17. září 2009
  • Zemana lze nazývat všemožně, kromě hlupáka. Jak tak poslouchám ty jeho výroky poslední dobou, politika je pro něj pořád droga. (Pozor, neplést s Didierem Drogbou, kanonýrem Chelsea).
    V diskuzi Politika Komentář od heavy_head 17. září 2009
  • Ach tak, já myslel, že ti někdo v průběhu voleb vyhrožoval fyzickou likvidací. :o :wink:
    V diskuzi Politika Komentář od heavy_head 25. října 2008
  • Quote:Mimochodem, sere Heavy - proč jsem zfanatizovaný, když se bráním lidem, kteří mi vyhrožují smrtí? Hmmm. A co na to bereš? :o :wink:
    V diskuzi Politika Komentář od heavy_head 23. října 2008
  • Aleku, no tohle?! :shock: :wink: Léto, koukám, že tebe ta předvolební masáž zmasírovala docela hodně. :roll: :wink:
    V diskuzi Politika Komentář od heavy_head 19. října 2008
  • Hm. Já myslím, že se pomátl na rozumu, a že by ho měl jít vystřídat někdo s větším smyslem pro realitu. :idea: :roll:
    V diskuzi Politika Komentář od heavy_head 19. října 2008
  • Hm. A co říkáte na výrok Mirka Topolánka, že výsledky krajských voleb nejsou až tak překvapivé, když ještě včera ráno tvrdil, že je s určitostí vyhraje? :o Schválně, jestli na základě průpravy z Týniných stylistických cvičení na d20 poznáte, jak …
    V diskuzi Politika Komentář od heavy_head 18. října 2008
  • Sarven bude z dění na naší politické scéně zase mimo. :)
    V diskuzi Politika Komentář od heavy_head 1. června 2008
  • Měkký? Myslím, že je zatvrzelý až dost. Ale pozor - tam kdesi v dálce, bájemi opředené Vysočině se zdvihá stará mocná síla.... Třesme se! :o :shock: :)
    V diskuzi Politika Komentář od heavy_head 1. června 2008
  • Myšlenka, že můžeš podvádět, ale nesmíš se přitom dát chytit, je opravdu velmi... tywinovská. :?
    V diskuzi Politika Komentář od heavy_head 1. června 2008
  • U ptáků bych to viděl spíš na ty Lannistery. :wink: A hádejte, kdo by mohl být neomylný lord Tywin.
    V diskuzi Politika Komentář od heavy_head 1. června 2008
  • :lol: Kotelnice mu zřejmě dává zabrat. Anebo že by Mirek popisoval vládní návrh důchodové reformy? :wink: "Pro své názory nepotřebuju žádné argumenty." :shock: :x :roll:
    V diskuzi Politika Komentář od heavy_head 16. února 2008
  • Dovolím si také jeden tématický. :) [attachment=0]Kontrolní otázka.gif[/attachment]
    V diskuzi Politika Komentář od heavy_head 16. února 2008
  • Fakt, jo? :o
    V diskuzi Demografie Komentář od heavy_head 22. února 2008
  • Na mně upadl nedbytný dojem :wink: populační exploze, že to jsou metropole ohromných rozměrů, mnohem větší, než v usedlém a systematicky "vyhlazovaném" Západozemí.
    V diskuzi Demografie Komentář od heavy_head 12. února 2008
  • Rovněž pěkné fotky. Rovněž s atmosférou. Rovněž z Irska? :wink: Mám rád moře. Mořský příboj nikdy nekončí. Mořský příboj šumí a šumí. Jen staré písně? To je vše, co moře umí? Jen staré mocné písně? To je vše? Mořský příboj šumí a šumí.
  • Pěkné fotky. Mají atmosféru. Po západech slunce se můžu přímo utlouct. 8) To je všechno z Irska? Ten stín je hrůzostrašný. :x Opravdu jsem až vykřikl hrůzou! :shock: Kdo nebo co je to, u všech bohů? :?:
  • Měls ho nechat, krásně vrčel. :)
  • [attachment=0]KOT2150e5_irgl_1.jpg[/attachment] Je to doma! 8) Ale seklo jí to, co flankere? :wink: Mně osobně se nejvíc líbily ty šaty. :o To víš, přírodní krása... :)
  • Morálně závadné interpretace morálně nezávadných vtipů. :roll: A ty? Dáš si cígo? 8)
  • Já ještě pořád sedím. :o :roll: :)
  • Dobrá. Udělám to. Přestřelil jsem. :arrow: Ještě se na posledních pár minut pokochejte tímto zvráceným pokusem o humor, pak to smáznu. Arrivederci. :|
  • Quote:A tento člověk kdysi moralizoval tak, až znechutil Chmura, nechutné. To snad ne. Obávám se spíše, jestli si nevzal příliš k srdci přednášku o morálních aspektech sexuálně motivovaných útoků vůči literárním postavám. :) Ale jestli ti můj žer…
  • - CENSORED -
  • Taktiku "Vysokého muže rozrážejícího šiky nepřátel" použitou poprvé v Robertově rebelii, měl Eddard nepochybně od Brücknera. :!: :idea: Pak mu ji ovšem vyfouknul Tywin, když pustil z řetězu "Horu" Gregora. :x
  • V Eddardu Starkovi nacházíme jasné podobenství ke Karlu Brücknerovi. Oba to jsou rozvážní, charizmatičtí, prošedivělí mužové zralého věku, oba stojí v čele svých týmů. Oba jsou jakoby drsní a svéhlaví a ne u všech oblíbení. Klekí - Petra ovšem ne…
  • Takže ti nebude vadit, když vaše severní bratry dvakrát porazíme v kvalifikaci nadcházejícího MS ve fotbale? :twisted:
  • Založil jsi nevědomky možná nejpopulárnější topic tohoto fóra. Gratuluji, sepwine. :wink: Irové drží při sobě, co? 8)
  • Jsem poctěn. :) Myslím, že platí toto: Ženská přitažlivost se úměrně zvyšuje s rostoucí nadmořskou výškou. :!:

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.