heavy_head

Uživatelské jméno
heavy_head
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • No ano, Hodor by si POV zasloužil. :D Ostatně takových postav je v knize víc. Někdy si tak v duchu představuju, jak by celá sága asi vypadala, kdyby byla vyprávěna jinými lidmi, než jaké zvolil právě Martin. Jen si to představte: Robert, Sandor, …
    V diskuzi Nejlepší POV Komentář od heavy_head 22. ledna 2008
  • Budu patriot. :twisted: Tyrion, Jaime, Sansa. Tyrion mám rád pro jeho ostrý, pohotový a vtipný jazyk a za to, jak se nedá. Na Jaimeho jsem prostě zvědavý, tak trochu ho obdivuju a tak trochu ním pohrdám, je to prostě správný řízek. No a Sansa...…
    V diskuzi Nejlepší POV Komentář od heavy_head 21. ledna 2008
  • Musím říct, že ačkoliv mi byl Theon vrcholně nesympatický, jeho kapitoly jsem četl s velkým potěšením. Není to další důkaz Martinova umění?
    V diskuzi Theon Greyjoy Komentář od heavy_head 21. ledna 2008
  • Konečně máš Ašaj spojenou s pevninou, co? :) Ale Ašaj mne přitahuje. Až na samém konci světa. Zde jsou netopýři! :twisted: Tajuplné chrámy s hořícími ohni. Lidské obětiny. Nebezpečné rituály. Možnost nalezení odpovědi na všechny otázky. 8) …
  • Pěkné. Takové starobylé. Vím, že pro tebe mapy hodně znamenají, proto sdílím tvou radost z jejich nalezení. :wink: Kdy zase přijdeš s nějakou svou vlastní? :)
  • Stonehenge pochopitelně mám, zaujímá v mé knihovně čestné místo ve špalíru Cornwellových knih. Začátek mne nadchl, s postupujícím dějem se dostavovala jistá únava... Ale možná je to kniha, která nám svou krásu odhalí až na druhé přečtení. :wink: T…
    V diskuzi Svět ledu a ohně Komentář od heavy_head 9. února 2008
  • Pokud do 10 sekund nezačne automatické stahování, klikni zde (rozuměj - TAM). :!: (omlouvám se, hodím to někde jinde, jsou tam nějaké technické problémy :roll: ) http://ukazto.com/?img=2140913,svet_cb.jpg Tak "těžkou" sochu tam nemají. Jsem si …
    V diskuzi Svět ledu a ohně Komentář od heavy_head 9. února 2008
  • Léto wrote:Je Yi Ti, Ašaj a Stínozemí spojeno s kontinentem? Podle mě ano, protože ve Vaes Dothrak se nacházely ukořistěné sochy z těchto zemí. A vztah Dothraků k moři a lodím je, jak víme, nepříliš vřelý. Ale uvítám i jiné názory. Proč by to nemohl…
    V diskuzi Svět ledu a ohně Komentář od heavy_head 7. února 2008
  • Chmur wrote: :lol: :lol: :lol: :lol: Tywin a na muže?? To už může být na muže opravdu každý. Třeba Stannis nebo všichni z tohodle fóra :lol: Však to byl taky vtip. Jsem rád, žes ho pochopil. :wink: A co říkáš na mapu, když už jsi tu? :?:
    V diskuzi Svět ledu a ohně Komentář od heavy_head 10. ledna 2008
  • Takhle jsem to zrovna nemyslel. :twisted: (Sakra, už se to provalilo. :shock: ) A když už jsme takhle tématicky... tenhle znáte? Loras mu věnoval napůl pobavený, napůl soucitný pohled. "Povídá se, že jsi již dlouho neměl ženu." Tywin na něj po…
    V diskuzi Svět ledu a ohně Komentář od heavy_head 10. ledna 2008
  • Překrásná mapa. Děkuji. (:P )
    V diskuzi Svět ledu a ohně Komentář od heavy_head 10. ledna 2008
  • Voilà! Velmi vyvedené! Vážně. 8) Vězte: vy všichni veršo a větotepci, vy všichni vyhrajete!
  • Všichni víme, jaké nedozírné možnosti v tobě dřímají, Aleku. :lol:
  • Je těžké na tomto fóru ještě někoho něčím ohromit... :evil: :lol:
  • Smutná Sansa Stark, stále sama (sestra se samozřejmě schovala), snila svůj sladký sen: sladkosti, smysl soužití, svatba, songy. Sny se splní, semtam. Sandor skrytě slintal. Sláva! Super! Smějte se! :wink:
  • Hra s citáty je velmi inspirativní. :idea: Jsi jako Švandrlík! :lol:
  • :lol: Nicméně je zajímavé, že v sobotu jich spadlo tolik. Nemá to něco společného s Targaryeny? Oheň a krev, hm? Jinak tvůj volný verš je drtivý.
    V diskuzi Rým a šprým.... Komentář od heavy_head 21. ledna 2008
  • Měl jsem psa Azora... ale o tom jsem již psal jinde. :x :wink:
    V diskuzi Nová POV! Komentář od heavy_head 7. srpna 2008
  • Fanatismus křížený sex-appealem... Myslím, že platonicky miluje Stannise. :idea: 8)
    V diskuzi Nová POV! Komentář od heavy_head 7. srpna 2008
  • Konečně se dozvíme, jestli je dobrá nebo zlá! :o :P
    V diskuzi Nová POV! Komentář od heavy_head 7. srpna 2008
  • Jenže se to dalo docela dobře považovat za nadsazené zvěsti (však víte, jak lidé zasažení válkou přehánějí), mohla to být součást protilannisterské propagandy. Zkrátka to vůbec nemusela být pravda. Ale teprve po tom souboji jsem pochopil, že to GRR…
    V diskuzi Nová POV! Komentář od heavy_head 16. února 2008
  • Léto wrote:Jestli umřel a byl Qyburnem oživen, bude to pravděpodobně působit divně. Přiznám se, že na Berikovo oživení po jeho porážce od Ohaře jsem pohlížel se značnou nelibostí, ale když GRRM nechal oživit i Catelyn, dost mě to v první chvíli našt…
    V diskuzi Nová POV! Komentář od heavy_head 16. února 2008
  • Molda wrote:Myslíš mezi ním a jeho starším o hlavu zkráceným mrtvým bratrem Gregorem? Samozřejmě. :) Protože - ó hrůzo! - Gregor :evil: není mrtvý. :shock: V podstatě je nemrtvý. Zeptejte se Qyburna. :wink: Mimochodem, pěkný avatar. Na koho z…
    V diskuzi Nová POV! Komentář od heavy_head 12. února 2008
  • Molda wrote:...Ohař je mrtev.Četl jsem tady sice,že je hrobníkem na tichém ostrově,ale podle čeho tak usuzujete? Prostě není. :wink: Dovedeš si snad představit, že by mohl umřít dříve, než dojde ke konečnému zúčtování mezi ním a jeho starším brat…
    V diskuzi Nová POV! Komentář od heavy_head 12. února 2008
  • Pryž jsem kousal na základce, když jsem potřeboval munici do mé nadlidsky přesné ostřelovací verzatilky. 8) Jinak vlastně ani... ale když nad tím tak přemýšlím, proč vlastně ne? Mohla by to být zajímavá a obohacující zkušenost. To je nějaký zlovl…
    V diskuzi Nová POV! Komentář od heavy_head 29. ledna 2008
  • IQ, šíře přes ramena a počet, kolikrát jsi přelouskal Hru o trůny? :wink: 186, 92 (kolísá) a 33. Jak ten Kristus. :) Vypadám trochu jako něco mezi Petrem Rajchrtem a Alainem Delonem. Oči hnědé, měkce řezané rysy, velké odstávající uši atp. :twi…
    V diskuzi Nová POV! Komentář od heavy_head 27. ledna 2008
  • Soudím, že to jsou ještě dozvuky tvé nedávné nenadálé nemoci. :x :twisted: Kéž se dáš brzy dohromady. :!: Já měl v mládí vlasy rovné a teď mám vlnité. Ve větru mi vlají. :roll: Jsem zvědav, kolik kdo ještě prozradí ze své fyziognomie. :o
    V diskuzi Nová POV! Komentář od heavy_head 26. ledna 2008
  • No vida! Poezie Jiných. Zní tak... mrazivě. 8) Hele, zdá se mi to, sere Flankere, nebo máš teď nějak modřejší oči? :o Jen aby se nám to tu nerozšířilo. :wink:
    V diskuzi Nová POV! Komentář od heavy_head 23. ledna 2008
  • POV Loras: Renly se na mne podíval svým jiskrným zrakem. "Pojď se pomodlit, květináči!"
    V diskuzi Nová POV! Komentář od heavy_head 7. ledna 2008
  • Nebylo by pak na Zdi přepovováno? :roll: Je ale rafinovaný, co? Už od začátku nám nasadí brouka do hlavy - přežije Jon, nebo ne? Myslím, že v tomhle neustálém napětí se ponesou jeho kapitoly v celém Tanci.
    V diskuzi Nová POV! Komentář od heavy_head 7. ledna 2008

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.