heavy_head

Uživatelské jméno
heavy_head
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • ad 24) Jó, čtyřiadvacet je nádherný věk. Člověk už trochu poznal život, a ještě má všechno před sebou. Věří, že jsou tu věci, pro které stojí za to bojovat. Má své sny a hlavu plnou slunce. Jó, taky jsem kdysi měl nádherných čtyřiadvacet... 8)
    V diskuzi Arya Stark Komentář od heavy_head 24. listopadu 2006
  • Mám takovou představu: Arya by se na konci mohla dostat do blízkosti někoho ze své rodiny, ale on by o její přítomnosti nevěděl. Jí by to rvalo srdce, ale nemůže se mu ukázat. A tak mu jen něco zanechá, něco, podle čeho pozná, že to je ona, že tu by…
    V diskuzi Arya Stark Komentář od heavy_head 21. listopadu 2006
  • Bez odezvy je pořád lepší než bez gatí. :idea:
    V diskuzi Icefire d20 Komentář od heavy_head 5. dubna 2009
  • A jéje, to zas bude čtrnáct dní mimo provoz, co? :twisted: (Já bych chtěl, aby tam šly taky vkládat smajlíky! :idea: )
    V diskuzi Icefire d20 Komentář od heavy_head 4. února 2009
  • Alek wrote:Hele, já za to fakt nemůžu, fakt to tu i v galerii stávkuje a padá samo od sebe. Co ti padá? Mně nic nepadá. Kup si lepší počítač! :idea: :twisted: Víš, co se říká? Kdo chce Sandora bít, lopatu si vždycky najde! :!:
    V diskuzi Icefire d20 Komentář od heavy_head 1. června 2008
  • Ale to se děje, ne? Léto těch článků publikoval několik. Diskuze byla. 8) Co bys chtěl vyzobat? A co s tím zbytkem, který by se nevyzobal? :?:
    V diskuzi Icefire d20 Komentář od heavy_head 30. května 2008
  • A uděláš to letos, když ses toho pořád ještě nevzdal? :) Ty bys prostě chtěl, aby se hlavní debaty vedly na webu. Jenže všechno důležité už bylo probráno tady. :wink: Začínat s tím znovu, abychom přitáhli nové lidi? :idea: :?: Tak jak si to p…
    V diskuzi Icefire d20 Komentář od heavy_head 30. května 2008
  • Stejně si to uděláš, jak to chceš ty, tak o čem se tady bavíme? :wink:
    V diskuzi Icefire d20 Komentář od heavy_head 30. května 2008
  • Já bych to neviděl jako rozštěpení, ale jako vzájemný doplněk, obohacení. Kdo objeví web, může zavítat i sem a zapojit se do diskuze. A naopak. Nevidím v tom problém. Čeho přesně se to rozšíření bude týkat? Web nemá např. smajlíky. Také nejdou dě…
    V diskuzi Icefire d20 Komentář od heavy_head 29. května 2008
  • Quote: yeap ???? ??????????????????)) waw ! Ty diskuze na tom tvém odkazu pod obrázky stojí za to. :twisted:
    V diskuzi Icefire d20 Komentář od heavy_head 19. listopadu 2007
  • Alek wrote:Jj, u tebe jsem odpověď čekal, akurát je blbý že si poslední dobou povídame skorem sami, repsketive ty sám se sebou. ;) A na d20 je to lepší, jo? :? Mně se zdá, že to tu poslední dobou ožilo. Alek wrote:V gal jdou komentovat články, s d…
    V diskuzi Icefire d20 Komentář od heavy_head 19. listopadu 2007
  • Staromilsky dávám přednost starému prohnilému fóru. Zde se mohu rozmáchnout, aniž bych spadl z řádku, což se mi na d20 stává zhusta. :roll: Na d20 vyrážím jen jakési temné výkřiky (viz: "AAAARRRGGGHHH!"), zde mám pocit, že předávám něco budoucím ge…
    V diskuzi Icefire d20 Komentář od heavy_head 19. listopadu 2007
  • To by šlo. Něco jako tolkienovské After the King. Můžeme zkusit i zákulisí Turnaje o citronový zákusek, i paralelní větev, i "After the Song". Vidím tu nejméně 4 tvorbychtivé zájemce. To by pro začátek mohlo stačit. A třeba se i někdo přidá. 8)
    V diskuzi Poviedka Komentář od heavy_head 2. března 2007
  • Lady Týnienta Fairyeyes z Mysterie, v méně esoterických kruzích známá též pod přezdívkou Tyna. :wink: Ale k tomu Kingovi. Ta hra se jmenuje Víš, jak je to dál? Ve své knize Misery (tak dobré, že jsem ji přelouskal ve slovenštině, sarvene! - dodne…
    V diskuzi Poviedka Komentář od heavy_head 1. března 2007
  • A budeš mi věřit, sarvene, když ti řeknu, že nejsi první, koho to napadlo? Viďte, sere Léto Chlupatý. :wink:
    V diskuzi Poviedka Komentář od heavy_head 28. února 2007
  • Hlavně žádné unáhlené a zbrklé reakce. :wink:
  • What a shame, I see a flame...
  • Vzkaz pro dobrého sera Petera: Opravdoví rytíři popíjejí whisky Jaimesson. :wink:
  • to Peter: Tak mám se poptat svých ptáčků? Distributora jsi již kontaktoval?
  • Kolik? 8)
  • Právě jsem Sapkowského zařadil do žánru heroic fantasy! :o :D
    V diskuzi Fantasy Komentář od heavy_head 19. dubna 2009
  • Sice jsem nečetl, ale vím 8) , že v Narretu je hned na začátku jedna dosti explicitně - až ecovsky - popisovaná sexuální scéna. Zkrátka trochu jiný Sapkowski, než jak ho známe.
    V diskuzi Fantasy Komentář od heavy_head 25. ledna 2008
  • Andrzej Sapkowski V šedých horách zlato není aneb hrst úvah o literatuře fantasy Kde hledat kořeny počátků literárního žánru - či podžánru - jímž se budeme hnedle zabývat? Názory odborníků se různí. Jedni se obracejí k Walpoleovi, Anně Radc…
    V diskuzi Fantasy Komentář od heavy_head 11. listopadu 2007
  • Ale to nic není proti Sapkovi! :wink:
    V diskuzi Fantasy Komentář od heavy_head 11. listopadu 2007
  • V sumářích se musím krotit a být stručný, tak tady jsem se trochu rozvětvil, no. :lol:
    V diskuzi Fantasy Komentář od heavy_head 11. listopadu 2007
  • Je jasné, že náš starý dobrý Andrzej si tak trochu tahal triko: ukažte mi někoho, kdo takovýhle štos knížek stihne přečíst za celý život. :roll: Jde spíš o to, aby lidi měli aspoň trochu přehled. Ne aby se na základě jednoho půjčeného Jordana a sh…
    V diskuzi Fantasy Komentář od heavy_head 11. listopadu 2007
  • Tak kolik? :wink: Já se přiznám, že jsem jich nečetl "docela dost", a podle Mistrových kritérií bych měl tedy nejspíš klečet v koutě a ani nedutat, ale přesto mi to nedá a uvedu pár autorů, na kterých jsem byl odkojen, moji oblíbenci, které by si…
    V diskuzi Fantasy Komentář od heavy_head 9. listopadu 2007
  • Nejsou žádné odlišné rasy, jenom země plné lidí, které Chuck Norris zbil do různých odstínů černé, modré a žluté. :roll: :lol:
  • Ano, napadá. Již dlouho jsi neměl ženu, lorde Tywine. :lol:
  • :P Rádo se stalo. A tenhle znáte? (a je dokonce i k tématu! :wink: ) Bezdomovec Jde takhle bezdomovec okolo milionářské čtvrti a najednou uvidí překrásnou vilu se zahradou. Tak si tak říká, v tak krásné vile jsem ještě nikdy nebyl, tak bych se t…

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.