heavy_head
- Uživatelské jméno
- heavy_head
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Právě u Seznamu.
-
A teď vážněji: máte někdo nějaký nápad, jak by se dal zvýšit S-Rank našich stránek?
-
to Léto: Á, začínají přicházet první upřímné gratulace! Honem, to si nesmíš nechat ujít. :D Tak vidím, že jsme Aleka našimi nočními plány na ovládnutí světa řádně rozleptali. Nebo že by se jen zalekl sňatku se Sansou? Nevadí, použijeme plán B. 8)
-
Neodvažuji si představit, jaké možnosti by to před námi otevřelo. :twisted: Ano. Legolas byl důležitá historická postava středověku. Zachránil Středozemi před zničením. A měl špičaté uši. A jezdil po mumakovi na skejtu. Kdo by nechtěl být jako on.…
-
To by se manipulovalo! :twisted: Ehm, co to plácám. To by bylo práce! :evil:
-
Ne, myslím, že to byl kozel. To bylo to rudé tlačítko, po kterém se pára vyvalila zpod hrnce. :wink: Ale ano, to děvče má rozhodně něco do sebe. 8)
-
Špatná odpověď. :roll: No jen si vzpomeň, co v ní bylo. Ta částka. No víš přece. :wink: Jinak živoucí obrazy: :lol: :lol: 8)
-
A docela slušně placený, což? Posílal ti Alek tu PM? 8)
-
Anebo: "Kdo úplně změnil název mého topicu?" (šeptem) "To byl ser Těžkohlavý, tomu jdi raději z cesty, chlapče." :lol:
-
Jo ták. Společenská prestiž, hluboký dojem atd. Je mi to jasné. Chceš si užít svých patnáct minut slávy. To je lidské. :D
-
Díky, admine. Na Tvoje zdraví, mé již se zachránit nedá. Nepřesuneme tohle obskurní téma do Informační sekce?
-
Dnes se stalo příliš mnoho zásadních věcí. Asi si dám panáka. 8) Toto je malý krůček pro člověka, ale velký skok pro lidstvo. Smrk. 8)
-
Připadám si jako pán tvorstva. Ty ne? 8)
-
To jsem netušil, že to bude až tak manuálně náročné. :?
-
Tápu. :(
-
Přidáme hlasování? :D
-
Šikula. Všechnu slávu přenechávám tobě. Jsem velmi skromný.
-
Čárka a vykřičník. Ať je to víc patetické. 8)
-
Hmm. A co takhle opravit i to "by jste"?
-
Tak sprav tu zprzněnou Sansu. To vypadá easy.
-
Úplně stačí, že jsi věhlasný odborník na Ice&Fire. 8)
-
Čili nyní již můžeme směle měnit jména témat atd.
-
8)
-
Máte samozřejmě přednost, pane admine. Fandím živočišné říši. :lol:
-
WOW! Jsem mocný! Léto, uděláš to? :lol:
-
Jak říkáme my latiníci "too much"? :wink:
-
Nebude to příliš mnoho administrátorů na jednom dvorku? 8)
-
Přesně to potřebovalo slyšet mé prachem vláčené a týrané ego. :wink: Tvá práce byla též poměrně sugestivní. 8) Tak já nevím. Můžem to zkusit.
-
Ty se na ni celý třeseš, co? :wink: Všimnul sis, jak obratně jsem ji zakomponoval do svého obludně rozbujelého výplodu v Turnaji? 8)
-
Ty se na to celý třeseš, co? :wink: A přejdou veškerá dědická práva na mé potomky? Neměl bych kontaktovat svého právníka? :?: