heavy_head

Uživatelské jméno
heavy_head
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Má zajímavé rety.
  • Taky se může klidně stát, že ten epilog bude přepisovat ještě dva roky. Já už tomu chlapovi nevěřím ani slovo. Já mu dám uzel!
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od heavy_head 22. dubna 2010
  • Já bych radši spíš ten Tanec. A klidně za něj i zaplatím.
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od heavy_head 22. dubna 2010
  • Musela tě asi hodně vytočit, Flankere, když jí věnuješ tolik prostoru. Asi si to přečtu. :-) Hodné holky jen málokdy dokážou napsat něco, čím by ohromily zlé hochy.
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od heavy_head 13. dubna 2010
  • Je tady mezi námi snad někdo, kdo by je četl, aby mohl s tímto odvážným tvrzením polemizovat? :-)
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od heavy_head 9. dubna 2010
  • Ále, houbes. Zavřít ho do nějaké kobky jenom s psacím strojem a okýnkem ve dveřích mu dávat jídlo třikrát denně, to byste se divili, jak rychle by Tanec dopsal. Chybí mu konečný termín. Kdyby ho měl a vydavatel by ho dostal do tvůrčího stresu, vyd…
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od heavy_head 9. dubna 2010
  • Já už ne. Ho víc zajímá sto dalších jiných věcí, do kterých se angažuje, cestování, HBO seriál, Wild Cards, The Warriors a jeho blog. Nemá čas prostě. Takže - jděte se vycpat, pane Martine. A hlavně si pohlídejte, aby Jaime vyhrál ten turnaj, na tom…
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od heavy_head 8. dubna 2010
  • No jak říkám, nic pro flankera. :-)
  • To se ti nebude líbit. Rothfuss valnou část knihy postavil na tom, že Kvothe je nešťastně zamilovaný. :-) Já si asi počkám na to, kdo to celé vyhraje, a pak budu tvrdit, že jsem mu celou dobu skrytě fandil.
  • Mám synopsi Záhadného rytíře. Ve francouzštině. Chcete ji vědět? :-)
    V diskuzi Tajemný rytíř Komentář od heavy_head 17. března 2010
  • Příběh z války očima teenagera, originální a čtivý. Hlavní roli zde hrají vejce. :-) A jestli máš rád šachy, bude se ti to taky líbit. Hraje se tam totiž partie o život. Podrobnější anotaci zařídí spolehlivě Mr. Google. Koupil jsem si to už před č…
  • Stává se vám, že přečtete poslední stránku nějaké knihy, pomalu ji zavřete a pak zůstanete sedět (nebo ležet, jestli upřednostňujete tuto pozici) a držíte ji v ruce a hodnou chvíli nejste schopni pohybu, natož myšlenky, díváte se přímo před sebe, al…
  • Ale předtím mi to šlo. :-) Aleku, mohl bys s tím něco udělat? Třeba smazat mé poslední dva vstupy a opravit ten odkaz v tom prvním? Děkuji, jsi hodný.
    V diskuzi Tajemný rytíř Komentář od heavy_head 15. března 2010
  • Chvála zlovlkovi! Pro ty, kteří stejně jako já stále nemají jasno v targaryenské rodové linii a tápou, kdo byl vlastně Egg, je tady odkaz http://en.wikipedia.org/wiki/House_Targaryen, k pochopení reálií, ve kterých se Dunkovy příběhy odehrávají, je…
    V diskuzi Tajemný rytíř Komentář od heavy_head 15. března 2010
  • Mé asociace se pohybují převážně v živočišné oblasti, nevím proč. Namátkou: Sandor - pes Catelyn - kočka Robert - kanec Malíček - chameleon Renly - motýl :-) Tyrion - buldoček Lysa - naběračka (nevím proč) V souvislosti s Aryou mě napa…
    V diskuzi Asociace Komentář od heavy_head 15. března 2010
  • Ty to zkrátka vidíš z ženského pohledu - Theona jsi vychvalovala, Robert ti vadí. V tom aby se prase vyznalo. :-)
  • Je to samozřejmě otázka výkladu. Svým způsobem Tyrion (dosti radikálně) zhanobil čest královské rodiny tím, že zabil krále, takže ten, kdo by v božím soudu bojoval za Joffreye, zastupoval by tímpádem královskou rodinu. Ale myslím si, že kdyby tento…
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od heavy_head 28. února 2010
  • Mimochodem GRRM zřejmě už dokázal rozmotat Meereenský uzel (má hopeful mood).
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od heavy_head 27. února 2010
  • No, je pravda, že v případě Joffreyho smrti GRRM pravidlo, podle kterého "Rytíři Královské gardy slouží jako právoplatní bojovníci králů a královen ode dnů Aegona Dobyvatele", nijak nezdůrazňuje (a silně pochybuju, že by někdo přinutil bojovat Jaime…
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od heavy_head 27. února 2010
  • Dovoluji si upozornit, že pro fanoušky historie existují i specializovaná fóra. Fórum
  • I ty jeden romantiku. :-)
    V diskuzi Ice & Fire sraz Komentář od heavy_head 26. února 2010
  • Tak snad jen něco pro začátečníky, kteří by si rádi doplnili své vzdělání... Jako na dlani
  • Pro Ertaie: Nejlepší POV Postavy Písně A kterou postavu já mám nejraději? Někde jsem to už psal, moment, než si na to vzpomenu... jo! Sansa!:-)
  • Ne. Zvolili jsme méně lannisterský způsob setkání. Přijel jsem tramvají. Podrobná zpráva
    V diskuzi Ice & Fire sraz Komentář od heavy_head 26. února 2010
  • Zvláštní, vždycky jsem si myslel, že se jmenoval Azor Azhai. To jsi psal taky ty, Aleku? Westeros
  • Nic to není, Flankere, neboj se! Dandali mi je vysvětlila asi za deset minut a já jsem ji hned poté porazil na hlavu. Škoda, že jste u toho nebyli. :-)
    V diskuzi Ice & Fire sraz Komentář od heavy_head 25. února 2010
  • Krásně kope. Doufám, že mu v seriálu vymyslí nějakou kopací scénu. Vlastně, když nad tím tak uvažuju, koho hraje, radši ani ne...
  • To mají být nějaké kompromitující materiály proti Sanse? :-)
  • Alek píše: Hele, jestli byste někdo měli chuť se zapojit, já budu jenom rád. Ale no tak, nesmíš lidi takhle děsit, víš, že to nemají rádi. :-)
    V diskuzi Úsvit věků Komentář od heavy_head 13. února 2010
  • Co nabídneš, sarvene? :-)

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.