heavy_head
- Uživatelské jméno
- heavy_head
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Diskuze bez smajlíků, argumentace Bohem a omezeností a podobné věci mají sice své specifické kouzlo, ale nepokládám je za příliš šťastné při debatě o knížkách. Z tohohle kolotoče už se mi motá hlava. Navrhoval bych ubrat na razanci a vyrazit někam d…
-
A to vyšlo i česky? JRRT je už opravdu trochu oldskůl. Jak tam nejsou vyhřezlé mozky a explicitně popsaný sex, přiznávám, že při čtení trochu ztrácím koncentraci. :-)
-
Mel tam dobře šejkuje. :-))
-
A PROČ NE ALAYNE?! (když jsem ve formě, mimoděk rýmuji:-))
-
Já tvrdím, že Stannis je nejlepší ze všech špatných řešení. V současné situaci. Kdo jiný bere vážně v potaz hrozbu Jiných?
-
Takže ty bys, Aleku, nechtěl kopat za stejný tým jako Eddard? :-)
-
Targaryenové při svém dobytí Západozemí zvolili velmi kompromisní řešení, že ano? ;-) Myslíš, že Dany stačila nastudovat zásady demokracie a managementu velkých firem? :-)
-
Do Ašaje? :-O
-
Alek je, zdá se, zastáncem výrazů jako "neprohra", "dvě jsou někdy více než tři" a "pojďme zrušit všechny pravidla a svrhnem vládu, stejně se tak strašně nudím!" :-)
-
Výsledky hovoří jasnou řečí. A to mi ještě bylo znemožněno zúčastnit se hlasování! :-)
-
Nejslabší bývají čtvrté díly. ;-) Toho rusáka neznám. To je nějaké pokračování Frodových noshledů?
-
Aleku, vyslovuji ti veřejnou pochvalu před nastoupenou jednotkou!
-
Mně se to stalo u Josefa Kajetána Tyla! Jeho texty jsou nic moc. ;-)
-
Pozor! V Galerii se během noci objevily unikátní tématické výjevy ze Staré Valyrie. Nenechte si ujít. Děkujeme tímto neznámému přispěvateli.
-
A nic. :-(((
-
Jsou autoři - a těch je hodně - kteří píší dobře, čtivě, mají tah na bránu, jsou jako horská bystřina, která tě zaujme hned na první pohled. Ale nikdy se nestanou řekou. Martin je jako řeka. S mnoha meandry, majestátní, postupně nabírající sílu, poz…
-
Výstižný nástin provedla lady Tyna, velká znalkyně tajemných nauk a lidských duší. Snad na mne neuvrhne nějaké kouzlo, když se ji zde odvážím citovat:"Už dlouho jsem pořádnou fantasy od jiného autora než GRRM nečetla, ani nepamatuji. Nějak mi už nec…
-
Být v naději, neboli 2+1. ;-)
-
Není to k vzteku? Předpokládám, že nápad předhodit mu ten stejný dotaz ještě jednou, aby si ho konečně všimnul, by byl výrazem naprostého šílenství? :-K
-
GGRM vesele odpovídá - ale ne na naše dotazy! :-Q
-
Potíž je v tom, že některé filmy nemají knižní předlohu.;-) Ten čas si budeš muset možná udělat - Hlídek je pět dílů.
-
Myslím, že šance na to, že se dočkáme Martinovy odpovědi, je zhruba stejně velká, jako jeho slib, že dopíše Tanec do konce června... nepřeceňoval bych ji.
-
Já to taky četl už před časem, ale rád se k tomu stále vracím. Ano, je to cosi ekologicky zaměřeného o nesmrtelnosti... Cože, tys ještě nečetl Lukjaněnka? :-O To snad není možné, že někdo takový vůbec může existovat! :-) Radši si přečti ale knihy, n…
-
Každý, kdo má trochu přehled a jehož knižní znalosti neskončily Malým Bobšem, případně Tolkienem, si musí uvědomovat, že nic lepšího tu momentálně není. Kdo má rád fantasy, tomu brzy Martin překříží cestu. Nelze ho minout. Přirovnal bych ho k umyvad…
-
Á, potrefený Max. :-) Ale vážně, pokud se aspoň trochu zajímáš o fantasy, je zvláštní, že jsi ještě cestou nenarazil na ten mohutný, nablýskaný, do dálky čnějící kolos, o kterém pějí chválu na každém rohu. Málo času?
-
Nechápu. Aby sis pod něj mohl vlézt? :-)
-
Je vůbec možné, že existuje někdo, kdo Martina ještě nečetl? ;-)
-
Jak to bude s tím zobáním, Aleku? Chceš říct, že se výběr nejzajímavějších Martinových odpovědí objeví v dohledné době zde, v naší milé mateřštině? :-O
-
Doufám, že tu není nikdo, kdo nečetl Dunu Franka Herberta? Teď myslím úplně první díl, ne ta na několik způsobů převařovaná pokračování. Je možné, že mladším ročníkům unikl (česky vyšlo 1988). Klenot v záplavě všeho toho, co nás zaplavilo po revoluc…
-
Dobrá zpráva je, že uslyšíme víc o Lyanně a o turnaji v Harrenově. (Já vám to říkal!)