heavy_head

Uživatelské jméno
heavy_head
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Diskuze bez smajlíků, argumentace Bohem a omezeností a podobné věci mají sice své specifické kouzlo, ale nepokládám je za příliš šťastné při debatě o knížkách. Z tohohle kolotoče už se mi motá hlava. Navrhoval bych ubrat na razanci a vyrazit někam d…
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od heavy_head 25. dubna 2008
  • A to vyšlo i česky? JRRT je už opravdu trochu oldskůl. Jak tam nejsou vyhřezlé mozky a explicitně popsaný sex, přiznávám, že při čtení trochu ztrácím koncentraci. :-)
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od heavy_head 22. dubna 2008
  • Mel tam dobře šejkuje. :-))
    V diskuzi Galerie IF Komentář od heavy_head 22. dubna 2008
  • A PROČ NE ALAYNE?! (když jsem ve formě, mimoděk rýmuji:-))
    V diskuzi Ideální vládce Komentář od heavy_head 20. dubna 2008
  • Já tvrdím, že Stannis je nejlepší ze všech špatných řešení. V současné situaci. Kdo jiný bere vážně v potaz hrozbu Jiných?
    V diskuzi Ideální vládce Komentář od heavy_head 20. dubna 2008
  • Takže ty bys, Aleku, nechtěl kopat za stejný tým jako Eddard? :-)
    V diskuzi Ideální vládce Komentář od heavy_head 20. dubna 2008
  • Targaryenové při svém dobytí Západozemí zvolili velmi kompromisní řešení, že ano? ;-) Myslíš, že Dany stačila nastudovat zásady demokracie a managementu velkých firem? :-)
    V diskuzi Ideální vládce Komentář od heavy_head 20. dubna 2008
  • Do Ašaje? :-O
    V diskuzi Mapy Komentář od heavy_head 20. dubna 2008
  • Alek je, zdá se, zastáncem výrazů jako "neprohra", "dvě jsou někdy více než tři" a "pojďme zrušit všechny pravidla a svrhnem vládu, stejně se tak strašně nudím!" :-)
    V diskuzi Ideální vládce Komentář od heavy_head 20. dubna 2008
  • Výsledky hovoří jasnou řečí. A to mi ještě bylo znemožněno zúčastnit se hlasování! :-)
    V diskuzi Ideální vládce Komentář od heavy_head 20. dubna 2008
  • Nejslabší bývají čtvrté díly. ;-) Toho rusáka neznám. To je nějaké pokračování Frodových noshledů?
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od heavy_head 20. dubna 2008
  • Aleku, vyslovuji ti veřejnou pochvalu před nastoupenou jednotkou!
    V diskuzi Rozhovor s GRRM Komentář od heavy_head 20. dubna 2008
  • Mně se to stalo u Josefa Kajetána Tyla! Jeho texty jsou nic moc. ;-)
    V diskuzi IF sága Komentář od heavy_head 20. dubna 2008
  • Pozor! V Galerii se během noci objevily unikátní tématické výjevy ze Staré Valyrie. Nenechte si ujít. Děkujeme tímto neznámému přispěvateli.
    V diskuzi Galerie IF Komentář od heavy_head 20. dubna 2008
  • A nic. :-(((
    V diskuzi Rozhovor s GRRM Komentář od heavy_head 19. dubna 2008
  • Jsou autoři - a těch je hodně - kteří píší dobře, čtivě, mají tah na bránu, jsou jako horská bystřina, která tě zaujme hned na první pohled. Ale nikdy se nestanou řekou. Martin je jako řeka. S mnoha meandry, majestátní, postupně nabírající sílu, poz…
    V diskuzi IF sága Komentář od heavy_head 19. dubna 2008
  • Výstižný nástin provedla lady Tyna, velká znalkyně tajemných nauk a lidských duší. Snad na mne neuvrhne nějaké kouzlo, když se ji zde odvážím citovat:"Už dlouho jsem pořádnou fantasy od jiného autora než GRRM nečetla, ani nepamatuji. Nějak mi už nec…
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od heavy_head 19. dubna 2008
  • Být v naději, neboli 2+1. ;-)
    V diskuzi IF sága Komentář od heavy_head 18. dubna 2008
  • Není to k vzteku? Předpokládám, že nápad předhodit mu ten stejný dotaz ještě jednou, aby si ho konečně všimnul, by byl výrazem naprostého šílenství? :-K
    V diskuzi Rozhovor s GRRM Komentář od heavy_head 18. dubna 2008
  • GGRM vesele odpovídá - ale ne na naše dotazy! :-Q
    V diskuzi Rozhovor s GRRM Komentář od heavy_head 18. dubna 2008
  • Potíž je v tom, že některé filmy nemají knižní předlohu.;-) Ten čas si budeš muset možná udělat - Hlídek je pět dílů.
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od heavy_head 18. dubna 2008
  • Myslím, že šance na to, že se dočkáme Martinovy odpovědi, je zhruba stejně velká, jako jeho slib, že dopíše Tanec do konce června... nepřeceňoval bych ji.
    V diskuzi Rozhovor s GRRM Komentář od heavy_head 18. dubna 2008
  • Já to taky četl už před časem, ale rád se k tomu stále vracím. Ano, je to cosi ekologicky zaměřeného o nesmrtelnosti... Cože, tys ještě nečetl Lukjaněnka? :-O To snad není možné, že někdo takový vůbec může existovat! :-) Radši si přečti ale knihy, n…
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od heavy_head 18. dubna 2008
  • Každý, kdo má trochu přehled a jehož knižní znalosti neskončily Malým Bobšem, případně Tolkienem, si musí uvědomovat, že nic lepšího tu momentálně není. Kdo má rád fantasy, tomu brzy Martin překříží cestu. Nelze ho minout. Přirovnal bych ho k umyvad…
    V diskuzi IF sága Komentář od heavy_head 18. dubna 2008
  • Á, potrefený Max. :-) Ale vážně, pokud se aspoň trochu zajímáš o fantasy, je zvláštní, že jsi ještě cestou nenarazil na ten mohutný, nablýskaný, do dálky čnějící kolos, o kterém pějí chválu na každém rohu. Málo času?
    V diskuzi IF sága Komentář od heavy_head 18. dubna 2008
  • Nechápu. Aby sis pod něj mohl vlézt? :-)
    V diskuzi Mapy Komentář od heavy_head 18. dubna 2008
  • Je vůbec možné, že existuje někdo, kdo Martina ještě nečetl? ;-)
    V diskuzi IF sága Komentář od heavy_head 18. dubna 2008
  • Jak to bude s tím zobáním, Aleku? Chceš říct, že se výběr nejzajímavějších Martinových odpovědí objeví v dohledné době zde, v naší milé mateřštině? :-O
    V diskuzi Rozhovor s GRRM Komentář od heavy_head 18. dubna 2008
  • Doufám, že tu není nikdo, kdo nečetl Dunu Franka Herberta? Teď myslím úplně první díl, ne ta na několik způsobů převařovaná pokračování. Je možné, že mladším ročníkům unikl (česky vyšlo 1988). Klenot v záplavě všeho toho, co nás zaplavilo po revoluc…
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od heavy_head 18. dubna 2008
  • Dobrá zpráva je, že uslyšíme víc o Lyanně a o turnaji v Harrenově. (Já vám to říkal!)
    V diskuzi Rozhovor s GRRM Komentář od heavy_head 18. dubna 2008

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.