Alek

Uživatelské jméno
Alek
Datum registrace
Návštěv
8
Poslední aktivita
Funkce
Administrátor

Komentáře

  • Naopak, tohle mistra utvrdí v tom, že ta oběť byla přijata :-)
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Alek 9. ledna 2011
  • Taky bych tipoval Sansu
  • jj, tihle Borgiové vypadaj slušně, zato ukázka z těch Borgiů, co se natáčeli v ČR (kanadská produkce?) vypadá dost amatérsky.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Alek 8. ledna 2011
  • Já jsem to vlastně napsal/přeložil špatně. Ale vznikla z toho tady ta zajímavá idea, tak se mi jí skoro nechce bořit... Ve skutečnosti se Brandon sám uškrtí. Upálen v trůnním sále je lord Rickard Stark, jeho otec. Lepší? ;-)
  • Olorin píše: Napadá mě, jestli to autor nemyslel i dvojsmyslně. :-D To bude jistě jen tím mým neobratným překladem :-)
  • knedle píše: (a catelyn vypada furt divne) Vzhledově možná, ale podle těch trailerů a ohlasů jí hraje skvěle. To větší neznámá je imo Cersei.
  • Heh, tak to bylo těsný, právě jsem vydal článek. Aspoň v sobotu nejste rychlejší než já :) Představení TV kritikům
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 8. ledna 2011
  • Popis 15minutového sneak preview od Mo Ryan, http://www.tvsquad.com/2011/01/07/game-of-thrones/.
  • V IF kalendáři? :-) Ještě doplnění k datu. Je to 100 dní ode dneška. Mělo by následovat oznámení o datech pro státy mimo USA.
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 7. ledna 2011
  • GRRM píše nepravidelně na svém Not A Blogu. O sáze ale poměrně zřídka, častěji o fotbale :-)
    V diskuzi Kdy Martin dopíše DwD? Komentář od Alek 7. ledna 2011
  • Datum premiéry bylo odhaleno. Neděle 17. dubna 2011.
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 7. ledna 2011
  • I tak by to asi nebylo dobře to pustit ven, páč podle popisu tam ukázali i klíčový cliffhangery...
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 7. ledna 2011
  • No mně přijde, že v tohle seriálu pro jistotu Lancelot vůbec nebude, aspoň v tom představení herců jsem ho nechytil...
    V diskuzi TV seriály Komentář od Alek 7. ledna 2011
  • Tak abych nějak shrnul ty reakce a hlavně ukázku. Žádný únik se konat asi nebude, už vůbec ne uveřejnění, protože v tom je použita hudba s Gladiátora, LOTRa apod. Původně měl být promítnut celý pitolní díl, ale ještě není hotový (CGI), takže udělali…
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 7. ledna 2011
  • Joseph je moc mladej? :-)
    V diskuzi TV seriály Komentář od Alek 6. ledna 2011
  • Tak Starz konečně odhalil něco málo z Camelotu, už bylo načase, mají se co učit od HBO. Kór když si troufají natolik, že chtějí jít do přímého střetu a startovat 1. dubna. Camelot (Starz, 2011) : Season 1 First Look No je to plné takových těch…
    V diskuzi TV seriály Komentář od Alek 6. ledna 2011
  • Myslím, že za tím není nic jiného než prachy. I když druhý argument jsou tiskové možnosti a možná zvyklosti. U nás není zvykem vydávat takovéhle velké bichle. Možná je ta výroba drahá, ostatně on je Martin na hraně už i v USA - sem tam o tom psal a …
    V diskuzi Kdy Martin dopíše DwD? Komentář od Alek 6. ledna 2011
  • No, za chvíli... já bych se zatím držel toho, že letos by to mohlo "vyjít". Co se týče překladu, u Hostiny to bylo myslím nějakých 6 měsíců na první část, druhá část přišla o dva měsíce později. Ale to jsem si fakt nechutně ocucal prsty :-)
    V diskuzi Kdy Martin dopíše DwD? Komentář od Alek 6. ledna 2011
  • Chjo, jeho mlčení jsem si vysvětloval spíš intenzivní prací na onom vzrušujícím oznámení (vypadá to tedy, že se jedná o oznáení, které je závislé na jeho práci, z čehož se dá leccos odvodit :-), které se mělo odehrát zítra na HBO konferenci v LA. To…
    V diskuzi Kdy Martin dopíše DwD? Komentář od Alek 6. ledna 2011
  • Och, konečně chápu, jaké je to být „disidentem“ ve své vlastní zemi. Opojné :-)
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Alek 4. ledna 2011
  • SANSA! SANSA! SAAANSAAAAAAA! :-)
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Alek 3. ledna 2011
  • Jejda, já tam dlouho nebyl :-) Dík za info. Tak jsem to promazal (snad se mi podařilo zachovat všechny relevantní komentáře) a zaved jistá protiopatření. Tož uvidíme...
    V diskuzi ZaSPAMovaná galerie Komentář od Alek 3. ledna 2011
  • Tak pěknej průměr tam mívali :-)
    V diskuzi Webové hry Komentář od Alek 1. ledna 2011
  • Zánik civilizace a vydání Tance s draky má podle mnohých podobnou pravděpodobnost :-)
    V diskuzi Kdy Martin dopíše DwD? Komentář od Alek 1. ledna 2011
  • Inu pro ságu by to měl být velký rok tak i tak. Jistý přelom by se měl udát i kolem našeho webu, tak snad se zadaří. Schválně za rok touhle dobou, těším se na hodnocení :-) Vše nej!
    V diskuzi Kdy Martin dopíše DwD? Komentář od Alek 1. ledna 2011
  • Pro angličtináře je na Tower of the Hand kvíz . Tak schválně, kdo trumfne moje skóre? Zas tak těžké to nebude :-)
    V diskuzi Webové hry Komentář od Alek 31. prosince 2010
  • Nevim ale dobrá otázka :-)
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 30. prosince 2010
  • Na Digizone je další potvrzení vysílání GoT bez nějakého zpoždění. Český překlad snad bude Hra o trůny. A jsou i takové náznaky, že by se v ČR mohla objevit služba HBO GO, což je vlastně online videotéka, ale HBO ČR se k tomu zatim moc nevyjadřuje.
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 30. prosince 2010
  • Pěkně sarvene, hezky se čílí :-) alef0: řek bych, že Power Attackem se nedá nikdy nic zkazit, případně Cleave, pokud soupeř hraje hodně přečíslení. BTW, ten Arsenal vs Chelsea by moh bejt tak zajímavej match, že si ho snad pustim i já, kterej …
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Alek 27. prosince 2010
  • A co vám brání? Jak vidíte pod Fantasy komedii se toho vešlo dost, každý den, kdy se tam diskutuje o globálních změnách klimatu, si blahopřeju k tak vynikajícímu názvu tématu :-) No a když už se tu teda roztrhl pytel s těmi přáními (což je teda v…

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.