Alek

Uživatelské jméno
Alek
Datum registrace
Návštěv
8
Poslední aktivita
Funkce
Administrátor

Komentáře

  • Chroust píše: I když to taky mohlo dopadnout, tak, že ten kdo je mohl dát, tak je schálně nedal, taky možnost. To není možnost, to je jistota! :-) Celej problém hry byl v tom, že za 6 kol nepřišel žádný mustering a tokenů bylo i díky tomu strašně m…
    V diskuzi AGOT BG Komentář od Alek 29. října 2010
  • ad Devianart - je tam hafo IF obrázků a některý fakt super. A jelikož by mohl být zbytečný problém s právy, ale i s místem v naší galerii, zkusmo jsem si nedávno vytvořil spešl IF účet na DA a vytvořil galerii tam. Zatím nevím, jestli to budu nějak …
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 29. října 2010
  • No tak s tim Outpostem to moc nevyšlo, za to se omlouvam, ale Paluba nás zachránila. Tož díky hlavně Shakovi za vylovený stůl. Skoro bych chtěl napsat, vše nakonec dobře dopadlo. Ale copak to jde, když jsem se svými Tyrelly opustil hru o kolo dří…
    V diskuzi AGOT BG Komentář od Alek 29. října 2010
  • Taky mě to zprvu trochu zarazilo, tak jsem rovnou avizoval, že budem delší. :-)
    V diskuzi AGOT BG Komentář od Alek 27. října 2010
  • Nene, já se v Outpostu ptal, prej tam budou až do 22.30, maj draft a i kdyby nebyli lidi, tak šéf tam prej stejně je.
    V diskuzi AGOT BG Komentář od Alek 27. října 2010
  • dík, moje zvědavost byla ukojena. Jindy bych měl choutky tyhle diskuze mimo IF web utnout, ale když tam máme špeha, tak ok :-) Amaroun: Uvidíme, pořád je oficiálně plánováno jaro 2011, ale sem tam už padá i podzim, možná zadní vrátka.
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 26. října 2010
  • Osanos: ok, Outpost je malej, takže nás tam určo najdeš. Prostředí i některé naše tváře jsou vidět v zápise z minulých her. I když z posledního fotky nějak nefachaj :-( JAIME: Bude nás 5-6, ideální počet. Pro devět hráčů jsem neviděl, to je nějak…
    V diskuzi AGOT BG Komentář od Alek 26. října 2010
  • A kam? Ale co mě je do toho, moje fotky to nejsou. Takže šiř, jak je libo :-)
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 26. října 2010
  • Fotky z natáčení Černého hradu a Zdi. Krásná Zeď a levná, stačilo pár sprejerů :-) Zbytek bude na tricích. Ale ten výtah vypadá, že by moh fungovat.
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 26. října 2010
  • Osanos: Já myslim, že by místo mělo být. S rozšířením je to pro 6 (vlastně přibývá Martell). A jsme: Alek, Chroust, QiXi, Jaime, možná Chroustovo kamarád. Jedno místo tedy určo je, možná i dvě :-) Takže pokud se ti to hodí, určitě doraž.
    V diskuzi AGOT BG Komentář od Alek 26. října 2010
  • Tak je to z Outpostu potvrzeno, volno bude. Hry maj na webu uvedený, tak by neměl být problém. Takže zítra 27.10. v 17.30 herna Outpost. Těším se!
    V diskuzi AGOT BG Komentář od Alek 26. října 2010
  • Fajn, tak já zkusím ten Outpost v 17.30, jestli tam bude volno.
    V diskuzi AGOT BG Komentář od Alek 26. října 2010
  • Paluba je dle mapy poblíž Outpostu, takže by neměl být problém. Jinak já se Outpostu nebráním, pokud ho chcete. Jen se tam myslím měnilo vedení - podle webovek ale vypadá, že zachovali stará pravidla - čili žádné placení. Na Palubě se snad platí, i …
    V diskuzi AGOT BG Komentář od Alek 26. října 2010
  • Tak co kompromis 17.30? To navrhl Jaime. :-) Mluvíme o deskovce. Karty jsou taky možný (Chroust nabízel), ale zítra bych rád deskovku. Jaime tedy zítřek víceméně potvrdil. Kamaráda klidně vem, Chrouste. Uvidíme jestli bude QiXi, případně se přid…
    V diskuzi AGOT BG Komentář od Alek 26. října 2010
  • Obeslal jsem QiXi a Jaimeho, jestli by ten zítřek vyhovoval. Předběžně tedy počítám s 18 hod., i když bych preferoval třeba hoďku dřív. Chrouste, ty bys mohl třeba v 17? shako: super, dám vědět, když to ostatní potvrdí.
    V diskuzi AGOT BG Komentář od Alek 26. října 2010
  • derfel píše: Jinak když jsem viděl záběry z natáčení, moc mě to zatím nepřesvědčilo, že třeba uvedená bitva bude vypadat velkolepě. To skoro ani nejde posuzovat z nějakých fotek apod. Možná z teaseru, ale to taky jen trochu. Když se podíváš na zábě…
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 26. října 2010
  • Tak Suvudu rozjelo další turnaj. Západozemí tentokrát zastupuje Gregor Clegane a stojí v prvním kole proti Drakulovi. To vypadá na jasnou záležitost. :-)
  • Vypusťte draky! :-)
    V diskuzi GRRM řekl... Komentář od Alek 26. října 2010
  • Macejko píše: Aha, tak prdlajs, je ešte o rok starší :D My bad :) Každopádne je ale faktom, že čo sa týka produkcie kníh, Martin sa môže ísť zahrabať. Je skrátka lenivý. Neřekl bych, že je lenivý. Nebo to aspoň není hlavní příčina těch odkladů. On …
    V diskuzi GRRM řekl... Komentář od Alek 25. října 2010
  • Studio prý dělalo i Scott Pilgrim, na což slyším samou chválu, ale vůbec nevim o co jde. To jen k tomu, že asi dělaj i na kvalitních filmech. Navíc pro mě byl Sherlock výbornej, a to i trikově. Trója byla zoufalá, triků si moc nepamatuju, ale prostř…
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 25. října 2010
  • Já bych ve středu AGOT mohl, dokonce mi tam vpodvečer něco vypadlo, takže bych mohl už třeba kolem 17 hod. Ale jestli Chroustovi vyhovuje 18, dal bych to tak, snad to do 22 a něco stihnem (to budu muset vypadnout). Takže to by byl Chroust, já, Jaime…
    V diskuzi AGOT BG Komentář od Alek 25. října 2010
  • Jsem na tom podobně. Zkusím teda něco vymyslet a nahodit termíny.
    V diskuzi AGOT BG Komentář od Alek 24. října 2010
  • Víc bych to nerozváděl. I když číst Pottera z POV Snapea, to by mohlo bejt dobrý :-)
    V diskuzi GRRM řekl... Komentář od Alek 24. října 2010
  • Z Martinova blogu o úprku před Harry Potterem: Píše: Leaving Ashford. And just in time! We've had a marvelous time here, but now the castle is being converted to Hogwart's and rapidly filling up with screaming children in Harry Potter cotsumes. A…
    V diskuzi GRRM řekl... Komentář od Alek 24. října 2010
  • BoW kartičky jsou jednoduchý, ale s AGOTem je víc zábavy (víc lidí), takže já bych jí rád zas dal. Jen sehnat ještě pár lidí a hlavně určit termín. Hodí se ti spíš víkend nebo všední den (když se začne kolem 17-18 hod, dá se snad skončit kolem 22 ho…
    V diskuzi AGOT BG Komentář od Alek 24. října 2010
  • QiXi236 píše: Pokud to nebude nikomu vadit, tak se ráda přidám. :) To určitě nebude, naopak. A preferuješ AGOT (delší doba, víc hráčů) nebo Battle of Westeros (2 hráči, kratší čas)?
    V diskuzi AGOT BG Komentář od Alek 24. října 2010
  • A no tak on asi renomé má, když má Oscara. Ale souhlas, filmy znám, některý jsou hodně dobrý, ale hudbu si z nich moc nevybavuju.
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 24. října 2010
  • Jaime: Gratulace k obému :-) sarven: inu, asi budete muset udělat s headem to vysvětlovací setkání na hranicích... Čtvrtek určitě nedávám, ale ta středa by byla hratelná - dokonce mi tam odpadly podvečerní přednášky, takže bych mohl klidně i d…
    V diskuzi AGOT BG Komentář od Alek 24. října 2010
  • Přesně, GRRM používá magie málo, ale když už, tak nešetří silou. On říká, že se v tomhle inspiroval u Tolkiena, kde taky Gandalf šel do skřetů mečem, než aby do nich pral firebally (tohle neberte úplně doslova a vůbec to neni důležitý). Magie nadále…
    V diskuzi Kdy to mistr přehnal Komentář od Alek 24. října 2010
  • No určitě se jich tak lehce nezbavíme, GRRM se o tom zmínil v diskuzi na Octoconu, že role náboženství v sáze poroste. Taky z toho nejsem úplně nadšený, ale tak uvidíme, jaké náboženství má přímo na mysli - snad ne přímo ty vrabčáky :-)
    V diskuzi Ideální vládce Komentář od Alek 24. října 2010

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.