Alek

Uživatelské jméno
Alek
Datum registrace
Návštěv
8
Poslední aktivita
Funkce
Administrátor

Komentáře

  • Hudební skladatel pro GoT Bude jím Stephen Warbeck. Zvláštní volba, u mnoha fanoušků asi nezavládne nadšení. Sic má tento týpek Oscara za Zamilovaného Shakespeara a dělal i na zajímavých filmech jako Bily Elliott či Důkaz. Co myslíte vy?
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 24. října 2010
  • Já to viděl s e-bookama dost podobně, ale do toho novýho levnýho Kindlu asi pudu :-), ten se mi líbí - iPad je třeba taky hezkej, ale neni to primárně přístroj pro knihy jako Kindle.
    V diskuzi Kdy to mistr přehnal Komentář od Alek 21. října 2010
  • Vždyť ani sám Tywin nemusí tušit, že není Tyrion jeho (v případě že by to tak bylo). Já bych obecně řeči Tywina "ty nejsi můj syn" či třeba mé oblíbené Gennino Píše: "Znám tě od doby, co jsi byl kojeňátkem u Joannina prsu. Usmíváš se jako Geron a …
    V diskuzi Ideální vládce Komentář od Alek 21. října 2010
  • Aqwarty píše: Je asi blba otazka, ale kde jste vzali, ze Tyron ma neco spolecneho s Dany? Asi jsem predchozi 4 knihy necetl moc pozorne:) Co máš přesně na mysli? My se spíš opájíme tou vidinou královny Daenerys a pobočníka Tyriona. Vývoj v Hostině …
    V diskuzi Ideální vládce Komentář od Alek 20. října 2010
  • Nene, nenahněvám. Já už jsem tu (v jiném topicu) o tom skladateli psal. ;-) A jsem rád, že to sleduje ještě někdo, aspoň nic neuteče.
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 19. října 2010
  • Ale že mi ty dětičky rostou, že? :-) Ba ne, já asi nejsem úplně první otec, kdysi jsme to probírali na fóru, ale já to asi převzal stejně z westeros.org.
  • Tohle pojetí se mi líbí. Pokud jde o Orlí hnízdo, jsou kolem toho nějaký legendy. První Andalové se vylodili na břehu Údolí a první lord Arryn na hřbetu obřího sokola zabil krále Gryfonů na oné hoře (Obří kopí?) a tam pak vystavil pevnost. Hodně vo…
    V diskuzi Kdy to mistr přehnal Komentář od Alek 18. října 2010
  • Nevada píše: Třeba dohlížet na dluh království u Braavoské banky. Hmmmm, pěkné! Stačí nějakou teorii jemně pohladit po zádech a hned se sama naježí (to je zas přirovnání, já vim :-)
  • Info ze setkání fanoušků s GRRM Skladatel hudby byl už vybrán, oznámení je ale na HBO. V příapadě 3. série a dalších je ve hře možné rozdělení Bouře mečů do dvou sériií a spojení Hostiny a Tance.
  • Vidím to podobně, až na tu náhodu. Spíš předpokládám, že se Syrio Nedovi vetřel. Možná měl nějaký vyšší cíl/úkol v Králově přístavišti...?
  • Teď už se mu ta chapadla těžko sekaj, když si je tak hezky všechny provázal. I tak je sekání na některé slabší povahy až dost. :-) Olorin píše: Jen člověk nemůže mít moc velkou představivost, protože jakmile si představí, že ti lidé se třeba něko…
    V diskuzi Kdy to mistr přehnal Komentář od Alek 17. října 2010
  • Flanker.27 píše: Ostatně to by asi k Arye přistupoval trochu jinak ne? K Arye jistě, ale k Arrymu? Navíc by musel zbytečně vysvětlovat svůj původ. Kdepak, místo toho pokračoval s Aryiným výcvikem v trochu jiném směru. A pak ji nasměroval do Braavos…
  • Netušim, ale pravděpodobně nějaká Bayovina, zdá se že s nim Jablonski stabilně spolupracuje. Tak že by The Island? Transformers? Já nemůžu soudit, neviděl jsem z Bayových filmů poslední doby žádný a slyšel snad jen soundtrack The Island, ale to je u…
    V diskuzi Fanouškovská tvorba Komentář od Alek 17. října 2010
  • Já taky ne... ale hezká myšlenka, ne? Navíc se na scéně pěkně vystřídali. To nemůže bejt náhoda. :-)
  • Možné spoilery, i když spíš spekulace. A ty si teda nemyslíš, že Syrio a Jaqen (a dodat můžeme i Alchymistu v Hostině) jsou jedna osoba? Já už tohle beru pomalu jako hotovou věc, tak to tak i píšu.
  • Kdo chce vidět The Wall i se zvukem, ať běží na web tvůrce, už to zase fachá! S hudbou Jablonskiho to má ještě lepší atmošku.
    V diskuzi Fanouškovská tvorba Komentář od Alek 17. října 2010
  • Mno, nějaký luky elfů možná :-) Máte pravdu, taky mě to sem tam přišlo až moc přehnaný. Něco jako ve Shrekovi: "prej si tim něco kompenzuje..." Nevada píše: Mě nejvíc štve, že si Martin nijak zvlášť nedělá hlavu s překonáváním vzdáleností a s čas…
    V diskuzi Kdy to mistr přehnal Komentář od Alek 17. října 2010
  • Nevada píše: Fakt pochybuji, že by v podstatě neozbrojený přežil střet s Trantem. Mohl smrt předstírat, mohl se "přerodit" atd. Kdoví, jak to funguje u Mužů bez tváře a jim podobní...
  • Pokud si dobře pamatuju, tak ne. Naposledy ho vidíme, když Arya utíká, ne? Zbtyek už jsou jen klepy, které se donesly do hradu.
  • Ser Meryn Trant - Ian Beattie . Hned na konci října by měl natáčet scénu se Syriem. Jo a představitel Syria se svěřil, že bude natáčet i nějaké scény, které v knize nejsou. Nabízí se scéna jeho a Neda při najímání - což mě extra zajímá, vždycky jsem…
  • Nestraš, tyrionovatění je fajn, tywinovatění u mě nehrozí - ten pán oplýval vlastnostmi, kterými vesměs pohrdám. Byla slast ho porazit ve včerejší Battles of Westeros :-)
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od Alek 15. října 2010
  • THX, bro ;-) Když vidím tu sebranku, jsem i líný se bránit. Jen ať se ta lůza v podhradí baví. :-D (Asi tyrinovatím, uuu.)
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od Alek 15. října 2010
  • Bronn v celé své kráse.
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 15. října 2010
  • Bylo to fajn, díky za úvodní intsruktáž Shakovi a podrobnější k BoW od Aqwartyho. Hra byla super, až jsme si jí s captain66 protáhli na dvojnásobek běžné hrací doby. :-) Bylo to těsný, ale nakonec jsem Starkovy pozice před Lannisterem uhájil.
    V diskuzi AGOT BG Komentář od Alek 15. října 2010
  • Ani já je neumím, právě proto jdu na dnešní instruktáž :-) Přijď taky.
    V diskuzi AGOT BG Komentář od Alek 14. října 2010
  • Macejko je vítěz. Ale odměnu dostane, až když to rozluští. A žádnej Google! :-)
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 14. října 2010
  • Tak kdo má dneska čas a chce vidět Battle of Westeros, můžeme se vidět na Deskohraní. Čas: 18h Prezentace BoW a dalsich her na podobnem principu... Zamereno spis jako ukazka, pokud znate nekterou z her a chcete zjistit, jak vypadaji ty dalsi neb…
    V diskuzi AGOT BG Komentář od Alek 14. října 2010
  • Jo a malá hádanka. Víte, co je tohle? Tvůrcem je opět Jim Stanes.
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 14. října 2010
  • Bryan Cogman nás na GoT blogu zase zásobil nějakým tím infem. Krom toho, že Viserys (samozřejmě myslím představitele) pobláznil Aryu do iPhoní hry Fruit Ninja a ta z toho následně udělala turnaj, v kterém chuděrka naprosto prohrála, máme i info z na…
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 14. října 2010
  • Já tudle sobotu určo nedávám. Víc domluvíme ve čtvrtek nebo po něm.
    V diskuzi AGOT BG Komentář od Alek 12. října 2010

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.