Alek

Uživatelské jméno
Alek
Datum registrace
Návštěv
8
Poslední aktivita
Funkce
Administrátor

Komentáře

  • Teď jsem si ho pustil znova a zas mě to dostalo :-) Btw, když jsem tak oživil tuhle diskuzi u článku, je zajímavý porovnat tu „skutečnost“ v seriálu s těma představama a kolážema cca rok starýma.
    V diskuzi Fanouškovská tvorba Komentář od Alek 16. srpna 2011
  • Výborný video na motiv od Djawadiho, šikovně otextováno.
    V diskuzi Fanouškovská tvorba Komentář od Alek 16. srpna 2011
  • chrochta: až na to, že náš svět nepostihlo něco takového jako Zkáza Valyrie :-)
    V diskuzi Mapy Komentář od Alek 16. srpna 2011
  • Ale bacha, to prostě nejsou oficiální mapy, třeba zrovna to pdf.
    V diskuzi Mapy Komentář od Alek 16. srpna 2011
  • Jedna? Nejmenovaná? :-D
    V diskuzi Hra o trůny - obsazení Komentář od Alek 16. srpna 2011
  • Kacířská myšlenka... nezvládnem to bez něj? :-D
    V diskuzi AGOT hraní v Praze Komentář od Alek 16. srpna 2011
  • Jaime a Cersei - zdravé děti. No to mě pobavilo :-)
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Alek 16. srpna 2011
  • Co se týče populace, zatím se toho moc neví. Většinou se udává spíš počet armád. Víc se asi dozvíme z atlasu, který má vyjít někdy příští rok (dělá na něm GRRM a Ran z westeros.org). Ran má asi nejvíc info, takže bych odkázal na http://asoiaf.wester…
    V diskuzi Mapy Komentář od Alek 15. srpna 2011
  • Nezapomeňte na politiku, ta hraje možná větší roli než vosk :-) Braavos bylo jediné ze Svobodných měst, které nepadlo do valyrijského područí. Takže po Zkáze Valyrie mohlo docela slušně vyrůst a vydobýt si tu současnou pozici na slunci.
    V diskuzi Mapy Komentář od Alek 15. srpna 2011
  • Neměl, chystám se na to. To já jen tak oťukával tu bestii, co se tu po delší době prohání ;-)
  • A pls, pokračujme kdyžtak na http://icefire.cz/poznamky-k-webu
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Alek 15. srpna 2011
  • Prostě všechny spoilery mimo vyloženě seriálové diskuze (Hra o trůny 1x01 Zima se blíží apod.) jsou z Tance, je to prosté. Ano je tam ještě malý průsečík spoilování v těchto pár diskuzích, ale ty diskuze jsou stejně mrtvé... Přijde mi lepší to udrž…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Alek 15. srpna 2011
  • Vím, že to bylo matoucí. Ale je to matoucí i nyní, po tom popisu na úvodní straně? Z technického hlediska není problém udělat spoilery z Tance zeleně a ty pro seriálové fandy modře - ale přijde mi to jako matoucí a otravující to jádro návštěvníků -…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Alek 15. srpna 2011
  • Hvězdičky bohužel tenhle systém ještě neumí (pro tuhle verzi ještě není modul). Takže můžu nabídnout dvě jiná řešení. Upravte si sami avatar. Anebo povolím podpisy (jistě znáte z fóra) - ale to bych si musel ještě hodně rozmyslet, páč myslím, že jin…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Alek 15. srpna 2011
  • Já vlastně ten 3. díl taky ještě nedočet, čekám a doufám v Léto :-D Vlastně asi před měsícem jsem to vzdal a rozečet to, pak ale přišel Tanec.
  • aha, tak to jsem nevděl, že Amaroun reagoval na tenhle stav. To jsem začernil já, bohužel pozdě, Nevada byla moc rychlá...
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Alek 15. srpna 2011
  • No tohle není spoilerová diskuze (každá taková musí být výrazně označena [Spoiler]). Takže tady je využití začernění naprosto nutné. Na hraně jsou různé neškodné spekulace (Lemore=Ašara, love interest Aeryse apod.), které ale přímo nehovoří o ději a…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Alek 15. srpna 2011
  • Takže na homepage přibylo info ke spoilerům, které jsem průběžně zdůrazňoval v diskuzích, ale některým to mohlo uniknout, kór u takhle otevřeného webu. Pokud vás to někoho otravuje, můžete si celý tento blok (po přečtení a akceptování :-) odstranit…
    V diskuzi Poznámky k webu Komentář od Alek 15. srpna 2011
  • Mi to připomnělo, že to chci o té spoiler politice trochu rozepsat na homepage...
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Alek 15. srpna 2011
  • Co k tomu říct no. Taky jsem tenhle spoiler koupil dřív, než jsem to dočet. Ale tohle prostě nedokážu odchytit...
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Alek 15. srpna 2011
  • Tak po Tanci se už i na Aeryse dívám shovívavěji - tuším tam velký potenciál pro tragickou lásku a to vlastně dvojitou, když přihodíme Tywinovu osobu.
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Alek 15. srpna 2011
  • Jasný, ta mapa je divná, vzal jsem první co mi přišlo pod ruku v googlu. Atlas je samozřejmě nedostižnej - kór když jsme kdysi hráli RPG ve Středozemi, to jsme si vyhráli my hráči a hlavně Game Master.
    V diskuzi Mapy Komentář od Alek 15. srpna 2011
  • To jde o to, jak se na to koukáš. Když vezmeš Středozem jako na http://images.wikia.com/tolkien-online/nl/images/b/b9/A_Map_of_Middle-earth_and_the_Undying_Lands-1-.jpg tak to docela sedí...
    V diskuzi Mapy Komentář od Alek 15. srpna 2011
  • Tak jsme to nepochopili ;-) Možná v případě Targaryenů není „sémě silné”, takže starkovské geny převládly. Možná proto se Targaryeni brali mezi sebou, aby se nevědělo, že maj slabé sémě :-) Anebo ho těmi společnými svazky paradoxně oslabovali.
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Alek 15. srpna 2011
  • Hmm, super idea. Ta Středozem by tam docela sedla. Dothrakové -> civilizovanost -> Rohirové :-)
    V diskuzi Mapy Komentář od Alek 15. srpna 2011
  • Mě v poslední době rozsekalo tohle: http://www.collegehumor.com/video/6579356/game-of-thrones-rpg
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Alek 14. srpna 2011
  • Na ty postery jsem zrovna koukal, povedený jsou, více než ty od HBO.
  • Já měl teda Bravos tam co je Pentos :D To já taky, ale to bude tím, že ho tam prostě umístily fan mapy. A asi na ně sem tam kouknul i GRRM :-)
    V diskuzi Mapy Komentář od Alek 14. srpna 2011
  • To už je takový paradox, že ty strýčky, který vídáme zřídka (třeba jednou za 5 let) můžeme mít vůbec nejradši. Ale předpokládám, že Benjen jezdil třeba každý rok - viz Olorin. Ale teď v tanci, když se mohla tu a tam něco dozvědět od Barristana (a by…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Alek 14. srpna 2011
  • To můžu potvrdit, v těchto verzích je hafo chyb, ale tyto vůbec nevypovídají o tištěných knihách. Ale proti gustu...

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.