Alek
- Uživatelské jméno
- Alek
- Datum registrace
- Návštěv
- 8
- Poslední aktivita
- Funkce
- Administrátor
Komentáře
-
Takže ok, neděle. Já bych mohl od cca 14 hodin. Co vy?
-
nic se neděje, jen se prostě přesuňte :-D a zkuste na to myslet, Butler a MK jsou těžce mimo tohle téma, jinak mi lehká OT neva, to víte...
-
Proč tady? Butler patří do obsazení, i když je to fake ;-)
-
Podle mě taky nešáhli, i ten představitel Renlyho hraje dobře. Problém je spíš v tom, že změnili tu postavu - v tom si asi rozumíme.
-
Gwendoline je fajn, viz foto bez makeupu :-) Jinak díky Macejko za report, zrovna jsem vstával, tak mě potěšilo, že to mám bez práce ;-)
-
Hele neni na tohle právě to Kecáliště? ;-)
-
Ten Mathos nějaká pidi postava asi 3x zmíněná v knize. Ale není to potvrzené, naopak jiné zdroje to prý popírají. Je možné že ten herec byl obsazen, ale do jiné role.
-
Nevada: Můj oblíbený a dokonce v delší variantě, než jsem ho znal já :-)
-
Chmur: já myslel Camelot, že si z něj nic nevybavuju...
-
No je fakt, že ze seriálu si nevybavuju skoro nic z hudby, kdežto finále GoTu mi znělo v uších od prvního poslechu.
-
No údajně toho uteklo dost, ale všechny fan servery jsou solidární a zavedly tvrdou politiku (nenuťte mě se v tomhle do 12.7. rozhodovat :-). Sám se po tom nepídím, páč o to nestojím.
-
Dík za tip, zkusím.
-
To by mě skoro taky už mělo začít zajímat :-) Ale netušim... asi se to dá očekávat.
-
ok, asi by mi víc vyhovovala sobota, ale přizpůsobim se. Tak ještě se přidá někdo z místního osazenstva?
-
Těch coverů znělky bylo dost, ale tenhle mě dostal.
-
Nikdy jsem to nejed :-)
-
Guláš a těstoviny je vcelku normální kombinace, ne? Samo knedlik je lepší a tradičnější, ale prasárnu bych v tom neviděl :-)
-
Uff, 160 příspěvků od posledního přečtení - no dal jsem to, ale dobře mi neni, přátelé. Požírání syrového masa, vaření psů, kečupové orgie - já jsem u toho snídal a zapíjel to mlékem! :-)
-
No ono obsazení na druhou řadu bude už asi téměř hotový (třeba Brienne už je podle všech indicií obsazená, jen se klasicky čeká na dotažení finančního kontraktu, časového harmonogramu a teprv pak bude oficiální oznámení - možná na Comic Conu). Takže…
-
ok, tak Bardem v metrosexuálním střihu :-)
-
Hmm, škoda, že to není Petra, ale Iveta. To jsou fakt mimoni na tom rozhlasu. Už minulej Wimbledon jsem jim opravoval nějaké jméno :-) Ale jinak fakt super, 3 vítězky v jednom ročníku - snad si toho zahraniční média všimnou.
-
oberyna si predstavujem tak trochu orientálne jj, třeba Banderase :-D
-
Já bych ho rád viděl i v trochu jiné roli, než ten jeho klasický drsoň až přímo hajzl. Takže ten Mance by šel. A výzvou by jistě byl i Oberyn - na některých fotkách je znát, že by ta jeho vizáž šla poupravit pro tu hle postavu. No ale asi by to neby…
-
Zajímavá zmínka, možná dokonce žádost o roli od Jamese Purefoye. Do které role by vám seděl? It’s a terrific series. It’s a great series of books. I love HBO. http://collider.com/james-purefoy-interview-ironclad-john-carter/97733/
-
:-)
-
Já vůbec nevim, jestli jsem právě mezi tou 9. a 13. (sorry za spoiler :-) něco viděl. Musím projít souhrny, kdyžtak si o linky písnu. Tak na warforu vidím 14. sérii v CZ, 15. prý v CZ neni.
-
Já taky kdysi skončil někde kolem 8-9 série. Konec 8. je snad Markův odchod? To bylo jedno z nejsilnějších finále, co jsem zažil. Pak pamatuju ještě 9. - to je snad s těmi díly z Konga...? A pak jsem před pár lety viděl něco z dalších sérií. Posledn…
-
No vida, tak aby toho nebylo málo druhé vítězství si připsala Peschkeová ve čtřhře. Czech day. To je skoro na jahody se šlehačkou :-)
-
Oni to dávali v CZ? Já jsem naposledy chytil nějakou 12 možná 13 sezónu...
-
A je po hekání. HODOR!