Alek

Uživatelské jméno
Alek
Datum registrace
Návštěv
8
Poslední aktivita
Funkce
Administrátor

Komentáře

  • Já začal včera od prvního, ale v kuse to nedávám.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Alek 2. července 2011
  • Sejdeme se dneska ve 3 na hekárně :-)
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Alek 2. července 2011
  • Já jsem počítal, že skončí v Detroitu... ale co, koho to zajímá, když je Kvitová ve finále Wimbledonu! :-)
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Alek 1. července 2011
  • Dlouho jsem se na to nemoh naladit a když už jsem to snad překlenul, tak to skončilo. Ironse mám hodně rád, ale ta postava mě vůbec nezaujala. Zajímavý tak pro mě vesměs po celou dobu zůstal jen Cesare a ke konci francouzskej král. Pro mě to zůstává…
    V diskuzi TV seriály Komentář od Alek 30. června 2011
  • No co vim, tak se s tim počítalo, páč ty čísla vlastně nebyly zlý. Podobný jako Borgias, který jdou dál. Akorát měl Camelot asi dvojnásobnej rozpočet no.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Alek 30. června 2011
  • No chvíli jsem uvažoval o nějakém ještě lepším podání, ale bál jsem se případné odvety :-)
    V diskuzi TV seriály Komentář od Alek 30. června 2011
  • No vida, tak natáčení druhé série bylo zastaveno, producenti to stopli. A proč že jsem tak v klidu? Nejde samozřejmě o GoT, ale o Camelot. Sorry :-)
    V diskuzi TV seriály Komentář od Alek 30. června 2011
  • Je to v tom článku napsáno, stačí popojet nad tuhle diskuzi ;-)
  • No tak to já taky, to zíram.
  • Tak na obzoru jsou ti Gaimanovi bohové, ale to je možná daleko a navíc tam peníze hodlá ládovat Hanks.
  • Tak snad se podaří pokořit Boardwalk. Ale jinak to vidím podobně, doufám v třetí knihu (třetí série je ošemetná, páč Bouře je i dle GRRM jasně na 2 série). Víc z toho asi nevyklepou. Ale v jemný nárůst sledovanosti, udržení toho trendu, ještě věřím.…
  • Tak kdy zas zahrajem? Případně to můžem pojmout jako meeting k té lize...
    V diskuzi AGOT hraní v Praze Komentář od Alek 29. června 2011
  • Tak uteklo jim 180 kousků, viz http://www.voyagerbooks.com/2011/06/28/a-plea-to-george-r-r-martin-fans/
  • No já to dokonce zaznamenal zrovna když to ještě neměli opravený, ale neměl jsem koule do toho jít - nevěřil jsem, že by to skutečně někomu poslali. Ale vypadá to, že fakt asi jo, páč twitter a IF weby jsou teď plný obav před spoilery :-)
  • Díky za info, to potěšilo a přimělo k zamyšlení, že bych se už měl zase trochu přeorientovat na knihy místo seriálu (zítra se můžete těšit na nějaké to srovnání sledovaností s ostatními seriály).
  • Ale jak jsem psal už dřív, člověk z Neoluxoru mi psal, že to je dost dobře možný a napíše mi.
  • Už zase pohřbíváte?! :-) Jinak je možný, že se Tanec brzy objeví, páč ho měl německý Amazon v minulých dnech prodávat :-D
  • No na druhou stranu jsem slyšel, že nám spousta států Evropy naopak závidí kvalitu mládežnického fotbalu. Páč málokdo z nich se může pochlubit tím, že má všechny 3 juniorské týmy na šampionátech. Kdyžtak mě opravte, já ty juniorky moc nesleduju...
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Alek 27. června 2011
  • fromsportcom.com Venus už to má za sebou ;-)
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Alek 27. června 2011
  • Netuší niekto aká bola sledovanosť?/blockquote> http://www.icefire.cz/comment/30663#comment-30663
  • já už to vzdal, Berdych vypadal, že to vzdal asi tak o set dřív - řek bych, že narazil na hráče jako je on sám, jen tomu druhýmu to jde dneska líp :-) aspoň, že máte tu Petru...
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Alek 27. června 2011
  • Ještě se to bude asi měnit, myslím, že zrovna Bookdepository má mít někdy za týden slevu 10% na fantasy knihy - ale už teď tem maj velkou, tak to možná je konečný. Nevim...
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od Alek 26. června 2011
  • joo, to mam někde v todo listu
    V diskuzi Poznámky k webu Komentář od Alek 26. června 2011
  • aha, já myslel, že to dohledáš někde v odeslaný poště... tak to nakopej do toho vlákna, jak odkazuje Nevada, tady to už je trochu mimo téma.
    V diskuzi Hra o trůny Komentář od Alek 26. června 2011
  • Jarla: Možná pan Talaš změnil přístup, ale já s ním mám docela dobrou zkušenost a on sám nás vyzval k hledání těch chyb. Tak mi to pls přepošli na alek/zav/icefire.cz, já to pošlu přímo překladatelce. Díky moc!
    V diskuzi Hra o trůny Komentář od Alek 26. června 2011
  • Zrovna včera mě napadlo, že pro spoustu lidí budou ty knížky přístupnější právě díky základnímu přehledu ze seriálu. Ale jinak je Martin přehlednější i tak oproti třeba Malazské knize, to určo. Jarla: Tyhle stížnosti nepiš sem, je to zbytečné. Když…
    V diskuzi Hra o trůny Komentář od Alek 26. června 2011
  • No zkratka bude možná trochu jiná na WIn než na Macu. Ale mezi citací a spoilerem teď je oddělovník. Můžu to klidně přehodit ještě jinak, nebo citaci udělat slovem Citace. Řekněte si...
    V diskuzi Poznámky k webu Komentář od Alek 26. června 2011
  • Já to taky zaslechl, lidi se těší! :-)
    V diskuzi AGOT hraní v Praze Komentář od Alek 26. června 2011
  • Tak co takhle, stačí? Případně by měla na citaci fungovat zkratka ctrl+alt+q K překladům později...
    V diskuzi Poznámky k webu Komentář od Alek 26. června 2011
  • Náctleté fanynky odradila naše vybraná společnost a spoilery ;-) Tak to nevím koho, už x-krát jsem zkoušel někoho zlákat na nějakou tvůrčí činnost na webu a moc to nedopadlo. Krom sumářů. Ale pokud má někdo chuť, zajímavých matrošů k překladu je ha…
    V diskuzi Poznámky k webu Komentář od Alek 25. června 2011

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.