Alek
- Uživatelské jméno
- Alek
- Datum registrace
- Návštěv
- 8
- Poslední aktivita
- Funkce
- Administrátor
Komentáře
-
Proč? Když na obálce může být Ned...
-
Ukázka z kalendáře pro rok 2012 od Johna Picacia.
-
PN teda neznám, ale třeba Jana Rečková a její Kniha prokletých se mi líbila moc, takže nezatracuju cz fantasy :-)
-
Já jsem taky za, a sobota vyhovuje. Máte nějakou časovou preferenci? Já to budu vědět s jistotou večer, ale pro mě asi bude ideální start někdy kolem 15-16 hod. Ale ještě uvidím, případně se zkusím přizpůsobit.
-
Na mou duši, IE zas dělá problémy. Díky za info, mrknu na to. Stejně jsem chtěl udělat nějaký sofistikovanější způsob pro spoilery, to označování mě neba :-)
-
Ben: No nepovidej, následuje ukázka začernění: tjádydádydádydádydádá
-
Já žádné začernění nevidím, zato spoilerů plno. Nevím, kde dělám chybu. :-( A kde by mělo být? Zatím není ohledně tance co začerňovat. Zatím to tedy používáme jen u diskuzí k epizodám seriálu.
-
Já jsem zase někde četl, že to do Vánoc bude, snad! Tušíš kdes to čet? Jinak taky nejsem přítel fan překladů. Pokud půjdou jako v Hostině, taky by se půlka měla stihnout vydat kolem Vánoc. Ale to info na knizniweb.cz to trochu popírá... Topicy p…
-
jj, ty bloky kurzívou jsou úryvky z knih. Překvapivé od té babky? :-)
-
Tanečné lekcie Syria - dobrý nápad, budu na tom podobně :-)
-
no te'd vyšly anglický (jsou s chybama, ale ně nějak hrozný), tak uvidíme, jak bude mít hlawoun čas.
-
Držím palce... Jo a btw, už jsou anglický titulky :-) http://www.addic7ed.com/serie/Game_of_Thrones/1/7/You_Win_or_You_Die
-
No ta scéna byla hodně zbytečná, páč tam nakonec nebyl ani ten kanec, což jsem teda očekával. Takže to bylo jen o tom ukázat drápky Renlyho.
-
Anebo fungují čarostromy jako portály pro teleportaci, proto byly děti lesa malé :-)
-
Takhle štrádovat lesem by nenarazili na zvíře ani náhodou… ostatní mu ho naháněj ;-) ad vzdálenosti a rychlost - nelamte si s tím hlavu, GRRM sám to v knihách moc neřeší a i to přiznává, že to je jen rámcové. A v seriálu to očividně taky moc neřeše…
-
Já taky, takže to jsme zase tři :-) Tak kdo další by mohl/chtěl?
-
Začínám se těšit na to tvoje komplexní shrnutí, Chmure ;-) Já jsem s Robertem smypatizoval vždy když mluvil o Lyanně, a to se povedlo třeba v minulém díle přenést. A podobně když teď mluvil o bratrech. No a Cat - tam jsme zajedno - omlouvá jí snad…
-
jj, scéna byla dobrá, já spíš natvrdle nechápal, proč stahuje to zvíře, nějak mi to k Tywinovi nesedlo - ale když je to teda jelen, tak to kousnu :-)
-
Co říkáte na tu úvodní scénu s Tywinem? Mně přišla napoprvý ta scéna se stahováním jelena podivná, takovej podivnej prvek. Až napodruhý mi docvaklo, že se jedná o Jelena a že je to krutě ironické asi jako v prvním díle zadávení zlovlčice parožím.
-
může být, taky jsem to tam původně měl, pak jsem si všim, že věta předtím končí trojtečkou, tak jsem to změnil na něco jednoduššího.
-
K titulkám tentokrát trochu více, něco už tu padlo dříve od ostatních. 24 Nos to v tichosti 71 Já mluvím 73 svolat vazaly 88 pin -> asi ne jehlice, napadá mě brož 152 rychlá jako had - ptakožer byl fajn, tohle už mi taky přijde zbytečný a matouc…
-
No jako kdyby byly celý titulky tímhle stylem, mohlo by to bejt zajímavý, to jo. :-)
-
Teď jsem to zrovna znovu dokoukal a Joff byl dokonalej. Asi jsem se zamiloval :-) Tady už člověk neví, co všechno může bejt považovaný za bojler. No zrovna draci jsou imo spoiler úplně maximální, u Šae mi to taky přijde spíš zbytečný, to máš pravdu.
-
a helemese, (básnické) střevo :-)
-
Asi Krisu Ross taky nezaujala. Ale je fakt, že spojením se Šae by se hezky protnuly dějové linky. Nicméně je to jen hypotéza a po sedmém díle prakticky vyvrácená.
-
No Ros skutečně ještě uvidíme, není třeba se obávat, pokud vám padla do oka. Mně teda moc ne, takže scéna v následujícím díle pro mě byla dvojnásob utrpení :-) Bohužel představitelka Šae se taky moc netrefila do mého vkusu, takže v tomhle směru je m…
-
No myslím to tlačíto vedle Uložit. Náhled příspěvku je přece pořád i v té liště formátovacích tlačítek (to poslední) - předpokládám, že to bráníš...?
-
Já měl z té scény v seriálu silný pocit, že Ned to vlastně nedělá ani tak pro spravedlnost či vlastní radost, jako hlavně pro Roberta. Ten by k tomu nikdy nesebral odvahu - Ned viděl, že se z Roberta stává otrok a chtěl to zvrátit.
-
Tak sledovanost mírně poklesla. Na 2.4 mil oproti 2.6 mil z minulého týdne u prvního odvysílání. Celkově za noc pokles z 3,3 na 3,2 mil.
-
hmm, hezkej bug. že bych zrušil Náhledy? :-)