Alek

Uživatelské jméno
Alek
Datum registrace
Návštěv
8
Poslední aktivita
Funkce
Administrátor

Komentáře

  • ok, ale pokud budeš volit mezi tímhle pátkem a příští sobotou, tak pls preferuj tu sobotu :-)
    V diskuzi Dubnové AGOT hraní Komentář od Alek 13. dubna 2011
  • Jasný, chápu. Stran Battle of Westeros jsem teda oslovil ty, co by jí mohli přinést. A s pátečním hraním teda uvidíme, zda se mi podaří najít nějaký lidi...
    V diskuzi Dubnové AGOT hraní Komentář od Alek 13. dubna 2011
  • Zajímavý, jj. Jen mi trvalo asi 5 minut, než jsem začal chápat, o co jde :-)
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 12. dubna 2011
  • Dokonce by prý některé části měly být přístupné dříve na HBO Go službě než půjdou v TV. No vypadá to, že si je HBO dost jistý v kramflecích, zdá se, že se jim hodně podařilo v posledním roce prorazit na evropském trhu. Ostatně i proto (přihodte k t…
    V diskuzi Seriál Hra o trůny Komentář od Alek 12. dubna 2011
  • Tak pro pořádek jsem ty dubnový hraní vyčlenil sem. Doufám, že se najde dost lidí hlavně na toho 23. ;-)
    V diskuzi Dubnové AGOT hraní Komentář od Alek 12. dubna 2011
  • Mno, tak jsem reglej,ale napsalo mi to, pokud se uvolní místo, tak se mi ozvou, takzže jsem asi v pejru. To je naký mini kinečko ne )))) :-( Ještě včera bylo míst dost, pondělek s tim holt zahejbal. Ale dneska se 2 místa uvolnila, protože se mnou a …
  • Hele a když je tu tolik seveřanů, jedete tedy někdo? Kdyby pak totiž někdo jel po R7 na Chomutov apod., uvítal bych přibrždění u našich Solnopánví :-) Jinak asi budu muset potupně žebrat u přátel o nocleh...
  • Správná připomínka, zrovna jsem o tom chtěl psát... Ano, já bych také volil pátek. U všech to platí, nic se nezměnilo? Přidá se ještě někdo? Ještě dneska ke hraní a další organizaci vydám nějaký kraťoučký článek...
  • Tak co se tyče občerstvení, byla to chyba. Sorry, fanoušci si vychutnaji "jen" seriál.
  • ok, tak ještě teda Karstark
    V diskuzi The Maester’s Path Komentář od Alek 11. dubna 2011
  • Ta tedy Starkové.
    V diskuzi The Maester’s Path Komentář od Alek 11. dubna 2011
  • Ale prosim vás, Lannisteři jsou možná někde kolem sněmovny. Ale třeba takovej Hrad, ten je jasně Freyovskej :-)
  • Tak si vyberte jeden rod ;-) hodím aspoň ukázku, stejnak je to jinak na jedno brdo... já totiž hlavně nevim, jak to udělat - je to docela velký, u každýho rodu x-tapet v různých rozlišeních, pro různé přístroje.
    V diskuzi The Maester’s Path Komentář od Alek 11. dubna 2011
  • A hele, ono je 11. To znamená finální odměna pro mistry, kteří nasbírali alespoň 5 noviců. Já jich mám 30 a díky vám tedy můžu referovat. Bohužel není moc o čem, není to nic velkého. Ve videu vás pozdraví GRRM a pak si můžete stahnout tapety na ploc…
    V diskuzi The Maester’s Path Komentář od Alek 11. dubna 2011
  • Víte, co je nejlepší? Bydlet za Prahou - nejste ten hnusný pražák, můžete jimi opovrhovat (vskutku je to cháska) a zároveň si užívat jejich výhod :-) Pírko: A přistěhovalci tam rychle zvlčí, že? :-)
  • Ravenhorn: víme a making máme dokonce na YT v HD i s titulkama ;-) Původní pilot asi nikdy neuvidime, leda něco v bonusech DVD, ale myslím ze ne. Tam asi dost chyběla postprodukce...
    V diskuzi Seriál Hra o trůny Komentář od Alek 11. dubna 2011
  • Aha, sorry, čet jsem to napůl oka mezi psaním článku :-) To jo, většinou udávaj čas východního pobřeží a posun je 6 hodin.
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 10. dubna 2011
  • Od 22 hodin, všechno je na http://hbo.cz/series/hra-o-truny-1_-70675
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 10. dubna 2011
  • No já taky nejsem přímo z Prahy a poslední bus mi jede někdy v 11 hod., takže budu mít taky asi problém. Jinak souhlas s Kmotrem.
  • Jo a buďte trpěliví s tím odesílacím formulářem, já to dělal na iPadu a dopadlo to tak, že jsem se zaregistroval 4x :-) Tak snad mě odmažou, abych neblokoval zbytečně víc míst...
  • Nebyly, aspoň ode mě ne. Jako ocaď pocaď, fandil jsem jim, ale tohle je děs. Proporce Zdi a okolí jsou absolutně nesmyslný, Orlí hnízdo na nějakém malém kopečku...
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Alek 8. dubna 2011
  • To jsme objevili dneska a překlad už probíhá, viz vedlejší diskuze Zákulisí Hry o trůny
    V diskuzi Ukázka 14 minut z pilotu Komentář od Alek 8. dubna 2011
  • Uvidíme, zatím není zdroj...
    V diskuzi Ukázka 14 minut z pilotu Komentář od Alek 8. dubna 2011
  • Feist a Eddings jsou imho dost podobná kvalitativní kategorie, resp. je pro mě těžký vybrat si mezi nima. Záleží na konkrétních dílech, např. Belgariada je dobrý čtení, ale mně se asi víc líbilo Elenium.
    V diskuzi Jiní spisovatelé Komentář od Alek 7. dubna 2011
  • Jo, je to super. Tohle si rozhodně zaslouží překlad. Jsem z toho nadšenej mnohem víc, než z tý ukázky z pilotu. Btw, v čase 16:16 můžete vidět mj. GRRM. A kolem 22:38 prý začíná hlavní hudební motiv.
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 7. dubna 2011
  • Přímo my ne, ale budeme se na nich podílet.
    V diskuzi Ukázka 14 minut z pilotu Komentář od Alek 7. dubna 2011
  • jj, právě mi to taky došlo do FB feedu.
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 7. dubna 2011
  • Jako naše HBO? Zatím jsem na webu nenašel ještě ani originál... :-(
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 7. dubna 2011
  • No já tenhle víkend určo nedávám. Co se týče příštího týdne, nabízí se tedy pátek či neděle. Má ještě někdo z těch, co se hlásili či ještě přihlásí nějakou preferenci? Zapper raději neděli, já zas pátek, ale oba se asi lehce podřídíme. Tak povídej…

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.