Alek

Uživatelské jméno
Alek
Datum registrace
Návštěv
8
Poslední aktivita
Funkce
Administrátor

Komentáře

  • Soudruzi z HBO asi udělali někde chybu :-)
    V diskuzi The Maester’s Path Komentář od Alek 28. března 2011
  • V zahranií jsou na tom stejně. Zatím jsme se dobrali jen k tomu, že ty jednotlivý jídelníčky by mohly být klíč - ten pondělní má jednu malou odchylku v té kresbě oproti ostatním, naříznutá jablka.
    V diskuzi The Maester’s Path Komentář od Alek 28. března 2011
  • jj, mohlo by se konat, tak si to předběžně bookni.
  • hmm, já vůbec nevim co s tim. Jako určo to má spojitost s tím jídelníčkem a vařením, které probíhá v New Yorku (viz citronový koláček, který jsem tu sdílel). Na Making GoT jsou taky hezký pdfka jídleníčků na každý den. Ale co s tím v té hře? jak se…
    V diskuzi The Maester’s Path Komentář od Alek 28. března 2011
  • tak už to tam asi je
    V diskuzi The Maester’s Path Komentář od Alek 28. března 2011
  • Ale jedno je jisté, neviděl to s origoš hudbou, ta ještě neni...
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 28. března 2011
  • hmm, že byste měli na lapiduchu někoho z hbo? :-)
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 28. března 2011
  • Dost o konkurenci :-) Twitter je plný zpráv recenzentů o prvních dvou epizodách Hry o trůny, dneska jim totiž byly doručeny kopie s prvními 6 (tomu se mi ani nechce věřit) díly (tak co, jak dlouho to bude trvat těm kopiím na warez servery? :-). Ml…
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 28. března 2011
  • Taky mě naštvali. Zrovna dneska jsem měl podvečer volnej, tak jsem se chystal luštit s váma bez nápověd :-)
    V diskuzi The Maester’s Path Komentář od Alek 28. března 2011
  • Mě teda ty Borgiové zatim nějak nezaujali. Ty trailery jsou takový moc na efekt, ale bojim se o děj, chybí mi tam nějaký nastíněný nosný příběh. V tomhle už je lepší i ten Camelot. Ten zas nemá Ironse no...
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 28. března 2011
  • Potvrzená neni, ale možná už je rozhodnuto, ani bych se nedivil (ta jejich agentura Fire and Blood někdy před týdnem ohlásila konkurz na nějaké pracanty). Možná jen čekají s tím ohlášením na nějaký bližší termín k premiéře - už teď to promítají někt…
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 28. března 2011
  • Já už dva měsíce smolim zadání své diplomky :-)
  • Amaroun: ok :-) Na tuhle sobotu jsem už lehce nalomil Andreho. Tak to bychom byli 4. Tak kdo ještě? Ať je nás víc, ve 4 to neni vono. Připomínám, že jde o hraní v Praze, termín hledáme na http://doodle.com/4tu7z6883f6523ga
  • Já teda nevim, jestli to překládám správně, manuscript-normostrana, jen se mi to líp píše. Ale každopádně je to hafo, to jo. A ten obrázek docela sedí vzhledem k tomu, jak o Tanci GRRM stále mluví jako o Kongovi, kterého má na hrbu a jak už v dáli s…
  • Další 2 kapitoly jsou dokončené. Už je přesáhnuto 1600 normostran. A další prý přibudou - být vydavatelem, začal bych být nervózní, jestli ten termín fakt půjde splnit. :-)
  • to jo, ta penalta by mrzela dvojnásob :-)
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Alek 25. března 2011
  • Tenhle dnešní fotbal se mi líbí. Španíci tvořej hru a my vyhráváme. Začínám litovat, že jsem si nevsadil. Udělal někdo líp? :-)
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Alek 25. března 2011
  • Tom Colicchio vaří recepty Hry o trůny. A dokonce to prej budou podávat v NY a LA. Samozřejmě nechybí ani citronový zákusek! Tak co, urve český HBO Pohlreicha nebo Babicu? :-)
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 25. března 2011
  • Nojo, předávkoval jsem se. Nene, já určitě na Aryu nekoukám jako Malíček na Sansu. :-) btw, to je fakt úchylnej pohled v tom profilu. Až tak jsem si to v knize nepředstavoval. Stejně tak v knize mi Arya nepřišla jako takový číslo a komický prvek, ja…
  • Jaime, to je zralý na léčení. Ordinuju dvakrát denně profil Arye, sám jsem dneska užil a je mi fajn :-)
  • A začínám první novinkou. Byly tu jisté stížnosti na špatné sledování diskuzí. Ideálního stavu jsem ještě nedocílil, ale prozatím můžete využít funkci Sledovat. Najdete ji ve vašem uživatelském profilu, http://www.icefire.cz/user -> Sledovat. Tam…
    V diskuzi Poznámky k webu Komentář od Alek 24. března 2011
  • Tak nám v představovačce přibyl Malíček http://www.youtube.com/watch?v=4CHQHuHqOxQ
  • Tak Arara už je s cenou na 427, slušnej skok :-) Zítra teda koupím přímo v Talpressu.
  • Mě se Zimohrad líbí velice, ale v podhradí maj bejt domy Tohle změnili, mluvili o tom v nějakém z těch posledních videí. Městečko není.
    V diskuzi Plakáty Komentář od Alek 24. března 2011
  • Souhlas, ty (bubnový?) věže vypadaj divně. Ale asi je to jen daný mou představou Zimohradu ala kresba Teda Nasmitha.
    V diskuzi Plakáty Komentář od Alek 23. března 2011
  • Stavby ve vysokém rozlišení - Zimohrad, Přístaviště a Zeď teď můžete prozkoumat do detailu. Hetký je třeba strom srdce v Zimohradu.
    V diskuzi Plakáty Komentář od Alek 23. března 2011
  • Jo, to je on. ad Sapkowski - no jo, ale co on pro to udělal? Já jsem teď docela s překvapením čet, že GRRM se v tom od počátku hodně angažoval a byl to on, kdo oslovil Benioffa.
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 23. března 2011
  • Aha, to je ten nedělní. Ale nic moc "adult" se nekoná. Jinak zas tak moc novýho tam neni. Spíš mi přijde, že to pořád vylepšujou. Je to údernější, líp spojenej obraz s hudbou apod.
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 23. března 2011
  • No tak o tý krádeži si cvrlikali vrabci na střeše pěkně dlouho, ale teď poprvý jsem to slyšel na plnou hubu Svěráka říct (vůbec ten seriál o českém filmu je skvělý, to se Vachlerovi povedlo). Jinak těžko soudit, každopádně je Tmavomodrý svět jeden z…
  • A helemese, koukám na začátek Tmavomodrého světa a Charles Dance (Tywin) v titulkách. Ten chlap si prostě umí vybrat :-)

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.