sarven

Uživatelské jméno
sarven
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • a chytré holky máme rádi. Je s nimi veľmi príjemne. :-)
    V diskuzi Aša Greyjoy Komentář od sarven 22. ledna 2007
  • skvelé Týno!!!! rozbiť to hlúpe zrkadlo, ktoré iba odráža čo vidí/počuje bez štipky fantázie navrhujem zasadiť fazuľu a vyšplhať sa po nej, nechať sa strhnúť tornádom, potom skočiť do králičej diery a otvoriť 13. komnatu - tam/TU sa také veci nedej…
    V diskuzi Aša Greyjoy Komentář od sarven 22. ledna 2007
  • nikdy som nepočul, ale súhlasím
    V diskuzi Aša Greyjoy Komentář od sarven 19. ledna 2007
  • to bude asi najmä dôkaz toho, že sa pohybuješ medzi ľuďmi rovnakej krvnej skupiny. Keďže takých dievčat/žien poznám veľmi málo, možno by stálo o to urobiť z teba raritnú celebritu a vyspovedať ťa :-)
    V diskuzi Aša Greyjoy Komentář od sarven 18. ledna 2007
  • na mnou podobne formulované otázky väčšinou dostávam odpoveď že je to rozprávka, že tam nie je skutočný príbeh. dešifrovať to je samozrejme ťažšie, rozprávkou je aj pretty woman a skutočnosť príbehu môže a nemusí súvisieť so vzťahmi a emóciami s ni…
    V diskuzi Aša Greyjoy Komentář od sarven 17. ledna 2007
  • to je vážne dobré téma na zamyslenie. Vražda svojho hosťa a otcovražda sú obe mimoriadne silným kafe. (ako keby vražda samotná nebola, že?) Rozmýšľam však, že do akej miery sme vlastne vedomo-nevedomo subjektívny. PRetože u evidentne zlého a nesympa…
  • myslím že ten sen má len veľmi letmý súvis s piesňou :-)
    V diskuzi Sny Komentář od sarven 21. října 2008
  • Hodor?
    V diskuzi Sny Komentář od sarven 13. dubna 2008
  • dlouhe vlasy, dlouhe zuby...nebezpečný typ. chlapci z Nočního klubu a hlavne Střelec, by vedeli o tom svoje :D
    V diskuzi Sny Komentář od sarven 10. března 2008
  • Je nový Pate v skutočnosti Jacquen? Vie o tom mastif? Možno spolu kujú nejaké pikle. A je možné, že Muži bez tváre sa naozaj snažia o Veľké Zlo a Arya sa bude musieť vo filnále postaviť zoči voči JaQuenovi... alebo mu iba pošeptne jeho meno? :wink:
    V diskuzi Muži bez tváře Komentář od sarven 26. ledna 2007
  • tak, už mu chýba futbal a rozhodol sa pracovať sedem dní v týždni. Nie že by som už veril/rozumel jeho záväzkom, ale len nech píše :wink:
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od sarven 11. února 2008
  • no, ale za to ten rozbor čo napísal, ten stojí za to! to som nečítal v žiadnom športovom periodiku. vidieť, že vie písať, keď ho to baví :-)
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od sarven 6. února 2008
  • ale samozrejme, ten náš "anglický futbal" mám radšej :-) vtip, ktorý som dnes čítal: aký je rozdiel medzi americkým futbalom a našim futbalom? v americkom sa bijú hráči, v našom fanúšikovia :shock:
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od sarven 5. února 2008
  • vďaka galaxie-sport som začal pozerať americký fotbal, ale iba tak jedným očkom. Videl som asi 3 zápasy, + teraz to finále. Priznám sa, nikdy som nemal rád am. futbal mal som pocit, že to je o tom, ako sa dvadsať chlapov rozbehne proti sebe a dolámu…
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od sarven 5. února 2008
  • Majstroví miláčikovia NY GIANTS šokovali ameriku a vyhrali Superbowl. Chvíľu trvalo, kým o tom hodil post, ale už sa tak stalo. SOm zvedaví, či ho toto víťazstvo nabudí alebo zmôže. Dúfam v to lepšie, predsa len sám tvrdí, že je síce vyčerpaný ale "…
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od sarven 4. února 2008
  • Eddard wrote:Teď jsem se tak poflakoval po wikipedii, nasával vědomosti (kecám, hledal jsem právě všemožné blbosti) a tak jsem jenom tak ze zvyku naťukal GRRM a docela mě překvapilo, že mi vypadlo hodně podrobné pojednání o Georgovi... http://en.wik…
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od sarven 20. února 2007
  • uhm, práve som si všimol, že som panoš. Já dávny Istari, ktorý ešte s Mithrandirom ťahal káčera? :lol: nuž, čo už s vami, bratmi ukecanými :-)
    V diskuzi Jiný v turnaji Komentář od sarven 18. ledna 2007
  • dobre. takže máme dva návrhy. ja hlasujem za druhý z nich. teda aby Jiný okúsil teplo obsidánu v druhom kole
    V diskuzi Jiný v turnaji Komentář od sarven 18. ledna 2007
  • podľa mňa keď už do turnaja vstúpil, nie je dobré ho vyhadzovať. V mojích turnajových spravodajcoch som si všimol :D že ostatní bojovníci nakúpili obsidián a Jiný ešte viac zbledol. Ak sa dohodneme, že v Ďalšom kole dostane súpera poučeného situác…
    V diskuzi Jiný v turnaji Komentář od sarven 18. ledna 2007
  • Léto wrote:Všimli jste si, že když zadáte do google "zlovlci", nabídne vám to: Měli jste na mysli: slováci? :shock: :) :arrow: hehe :-)
    V diskuzi Zlovlci Komentář od sarven 15. prosince 2008
  • mea culpa. chvíľu som si veru myslel, že starkovcov je 7 tak ako bohov z juhu. fuh..... na druhú stranu keby ich bolo sedem, mohlo ich byť o jedného viac nažive, alebo o jedného viac mŕtveho. tak či tak bolo by to intenzívnejšie :-)
    V diskuzi Zlovlci Komentář od sarven 23. ledna 2008
  • myslím, že sa mi najviac páči vyjúci vlk. Duch? a prečo jeden chýba?
    V diskuzi Zlovlci Komentář od sarven 22. ledna 2008
  • pes ktorý brechá nepíše :lol:
    V diskuzi Zlovlci Komentář od sarven 21. února 2007
  • čítali ste niekto Čas Vlkov? Mylsím, že to mala byť sága, ale skončilo to preložením iba prvej knihy... je to už pár rokov (desať?) dozadu...
    V diskuzi Zlovlci Komentář od sarven 19. ledna 2007
  • otázka znie: aký je vzťah zlovlkov s vŕŕkmi? há? nech vieme, na koho strane vlastne mistr leto je :-)
    V diskuzi Zlovlci Komentář od sarven 18. ledna 2007
  • alebo bývalí učitelia...
    V diskuzi Škola :-/ Komentář od sarven 26. ledna 2009
  • učil som 9 rokov na prestížnom súkromnom gymnáziu a bolo to super. Ale 9 rokov stačilo. Nechcel som ísť do rutiny, prestávalo ma to baviť, už som sa nevedel nabiť, znovunaštartovať. a chcel som skúsiť Ďaľšie veci, ktoré ma bavia. reklama. film a …
    V diskuzi Škola :-/ Komentář od sarven 19. února 2007
  • nebude to proste nejak súviseť s množstvom ľudí, s nejakým spoločným hľadaním odpovede, nebodaj až s poradou? iba sa pýtam. Ako bývalý mnohoročný učiteľ dejepisu. Nemusíte, žiaci, odpovedať.... :-)
    V diskuzi Škola :-/ Komentář od sarven 16. února 2007
  • áno hlášky su super! mohlo by to nahradiť vymretý pokus o vtipy a moj nestastny kvíz :twisted: :shock: :( podme do toho!!!!! :idea:
  • heavy_head wrote: Kolik věcí je pojmenováno třeba po takové Aryi? :wink: ... moja budúca dcéra? :shock:

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.