sarven
- Uživatelské jméno
- sarven
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
dnes som si dal bryndzové halušky na obed, aby som pomohol naším :) a guláš, aby aj nagy dobre zahral :)
-
no, nepochopil evidentne
-
nezahadzoval by som ani tradičný výsledok 7:1. :( ale ja verím na mágiu a zázraky. takže uvidíme :)
-
nie, on proste počul, že byť mrzákom, tak to radšej zomrieť. tak to chcel urobiť.
-
jasne, knižná verzia je jasná. ale prečo by Ceresei vyčítala Jaimiemu po dvoch mesiacoch, že ho zhodil, o to viac, keď ho k tomu "donútila"
-
chýba mi Syrio. aj keď ten seriálový je dosť iný ako som čakal/chcel. toho by som zvolil :)
-
ako je to s tou dýkou, ktorá mala zabiť brana? v knihe to nakoniec došlo k tomu, že ju poslal Jofrey, ak sa nemýlim. tuná bolo naznačené, že to urobil Jaimie. Minimálne ten strih a súvis k tomu vedie. Maličkovo klamstvo o prehre v turnaji a potom st…
-
Taková kost a kůže? a k tomu krev a mlíko :)
-
už sme celkom ďaleko od témy tretí diel seriálu :)
-
ja som od martina čítal ako prvé práve HRu o tróny. takže ten šok som nemal. spätne som si dočítal tie sci-fi poviedky a sú brilantné. naozaj je majster krátkej prózy, a žárnvoý chameleón. viď upíri na parníku.
-
flanker, to že nemáš rád Deanerys, neznamená, že to nie je dôležitý charakter :)
-
rozhodne dám aj ja. nebude to prvýkrát :)
-
konečne sa mi podarilo vidieť nejaký zápas mimo našej skupine a treba povedať, že hráte tradične veľmi dobre.
-
asi nemajú biele vĺča v strednej veľkosti, inak si to neviem predstaviť. pretože naozaj by tam potešil.
-
fakt máte pravdu. tak ja som desať rokov žil v tom, že je starší :) chápal som jeho charakter, že ako starší uhol Robertovi, pretože on viedol povstanie a teraz bol o to zúrivejší, že renly ide proti nemu... dokonca si teraz vybavujem niečo také, že…
-
alek, drobnosť v úvodnom pokece. Stanis je starší brat Roberta, nie?
-
Hm. Ako kedy. Pamätáš si minulý rok?
-
no my musíme nasledujúce tri zápasy neprehrať, a aspoň jeden vyhrať v riadnom čase. ťažké, hlavne kôli vám pochopiteľne. no ale skúsiť to treba. na druhu stranu, ak vyhráme nasledujúcich 6 zápasov, tak sme majstri sveta :)
-
flanker tuším. alebo heavy? dal som si ho pod stromček ako darček na základe odporúčania, ale ešte neprišiel na rad
-
hm, vstup do tretej tretiny bol slušný, odkrytá bránka a potom brvno. ale potom dole vodou. posledných 5 minút úplna nemohúcnosť...
-
tiež som si všimol tie ruky. dokonca ani aryu nepochváli za to, že je ľavoruká. možno to budú maskovať, kôli tomu, že herčka je pravoruká...
-
tak sme si to prehrali oslabeniami... škoda. :((
-
čitatelia poviedok veľmi dobre vedia kto je Duncan Vysoký.
-
mám pocit, že až po. ale niektoré veci sa v seriáli urchyľujú a spájajú. to je samozrejmé.
-
arnošt, rozhodne to skús čítať. jednak čítať je zdravé :) a jednak to naozaj stojí za to!
-
aquarty: pozor, šupol si tam dosť spoiler ohľadom roberta!
-
Daj priklad
-
Prial by som si 4 seriu, samozrejme. Ale imho je to teraz este veeelmi otvorene. Winds su imho realnejsie. A to je co povedat ;)
-
opäť nové postavy, nové prostredie. stále sa to vlastne rozbieha. čo mne osobne vyhovuje, a baví ma to. neviem koľko neznalcov prílohy je pohltených a koľko stratených. osciluje to celkom nebezepečne medzi tým, zdá sa mi. každopádne u mňa lepšie a…
-
chápem, ale fakt sa mi ráno lepšie vstáva do práce, keď viem, že večer bude seriál :)