sarven

Uživatelské jméno
sarven
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • cesta aj no country sú pecky
    V diskuzi Jiní spisovatelé Komentář od sarven 31. ledna 2011
  • prestup torresa do Chelsea nesiem zvlášť ťažko. až som prekvapený, že ma na staré kolená ešte dokáže fotbal takto zarmútiť :(
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od sarven 31. ledna 2011
  • čo z tejto novej vlny je preložené? je nejake špeci odporúčanie? sem s ním. v poslednom čase či čoraz ťažšie hľadám v kníhkupectve nové prírastky....
    V diskuzi Jiní spisovatelé Komentář od sarven 29. ledna 2011
  • andy hryc by mohol hrať kráľa roberta. farkašová alebo tana pauhofova by mohli byt trochu starsie sansy. boris farkaš ako benjen stark a marián labuda a Varys.
  • pekne :) aj zvučné.
  • rád si vypočujem nejaké dobré tipy, tiež sa pohybujem najmä v klasike. Duna (prvá), Ender, Základňa - to je obrklasika, skvelé veci pre mňa. veľmi fajn bol napr. Emancipátor, sci-fi poviedky od GRRM, Mosadzňák, Neuromancer, Zrada... Nebaví ma ke…
    V diskuzi Jiní spisovatelé Komentář od sarven 27. ledna 2011
  • ok, ďalšia drobná silna na našej strane. Martinov asistent napísal knihu a dopisuje jej druhý diel. a martin evidentne by bol nerád, keby ju dopísal skôr ako on Tanec. tak šup, šup majstre, chceme vedieť kto je Studenoruký, čo je s Benjenom (je to…
  • ah, už to vidím. Trojzubec, jasne. pekné
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od sarven 27. února 2011
  • ani mne to nezobrazuje nič iba biely štvorec. takže odhadujem že to je súboj Jiný vs Divoký. resp. veľa Jiných :)
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od sarven 25. ledna 2011
  • najlepšie na tom, je že Sansa by spievala sólo v kapele Guns and roses :) sing and let die! :)
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od sarven 23. ledna 2011
  • to je odhad, ktorý neakceptujem, kým bude akákoľvek iná možnosť
  • ak vieš výborne anglicky, určite to stojí za originál. ak si nevychutnáš plnosť jazyka, tak preklad - myslím, že je veľmi fajn.
    V diskuzi Ice-Fire novinky Komentář od sarven 23. ledna 2011
  • keď som čítal súhrn, normálne som očakával pointu:.... a je to dnes! inu, stále som ešte optimista/naivista :)
  • nezabúdame, nezabúdame...
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od sarven 21. ledna 2011
  • robin hood je dosť sklamanie. skvelý rozbeh, ale v polovici filmu sa to všetko zlomí. ako keby režisérovi povedali, že má o hodinu menej času a začal skákať v deji, vo vývoji postáv a podobne. plus tie pokrokové monológy, ktoré sú tŕňom v päte väčši…
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od sarven 21. ledna 2011
  • dakujem za pochvalu. ja sustredujem sily priamo na kinema.sk, tam urcite bude recenzia a dalsie veci. serialy riesia kolegovia.
    V diskuzi Ice-Fire novinky Komentář od sarven 19. ledna 2011
  • tú nastavenú kašu trochu vnímam pri vongoch. thrawn mi prišiel ako zaujimavý pohľad na impérium, ktoré mohlo byť dobré a spravodlivé. najmú v tych knižkách, ktoré opisujú mladého thrawna pred príchdom do cisárstva. každopádne, lukom story končí …
    V diskuzi TV seriály Komentář od sarven 17. ledna 2011
  • footage točený špecialne pre teaser, idea fajn, trošinku menej prehľadné. hrali to na atmosféru a nedopadlo to najhoršie :) každopádne teším
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od sarven 17. ledna 2011
  • ja mám príbehy po E6 veľmi rád, najmä tie od timothy zahna. veľkoadmirál thrawn je skvelá postava. toto by som bral ako seriál, alebo film všetkými desiatimi. agresia vongov trpí na rôznorodú kvalitu autorov.
    V diskuzi TV seriály Komentář od sarven 16. ledna 2011
  • keĎ som čítal McCartyho Cestu tak a vošiel som s hlavnými hrdinami pod poklop do "komory na mäso" tak som sa zľakol a odložil knihu. na chvíľu. niečo ako keď bastien zistil, že na neho volajú z Fantázie :)
    V diskuzi Jiní spisovatelé Komentář od sarven 14. ledna 2011
  • marketingovo to bude spojené s uvedením televízie. pravda ideálne by bolo keby po skončení seriálu cca jún bola vonku kniha, takžte to by museli zamakať. buďme optimisti. ja tvrdím, že to bude do valentína!
  • porovnať ne-vplyv na faramira a bombadila je mimo. faramir odolával zlu, bol to dobrý chalan. to je všetko. keby ten prsteň ťahal z kraja on, ktovie, či by došiel do polovice cesty čo frodo. prsteň by ho zničil. pravda ak by ho MUSEL nosiť. v isildu…
    V diskuzi Jiní spisovatelé Komentář od sarven 11. ledna 2011
  • naposledy som dodatky, silmarilion a podobné veci čítal pred rokmi, ale mne nejak v predstave uviazlo tiež to číslo desať. mal som pocit, že balrogovia sú "kapitáni" vojsk tak ako bol witch king. nemal som pocit, že sú ich stovky. gloryfindel - …
    V diskuzi Jiní spisovatelé Komentář od sarven 11. ledna 2011
  • Duna má tiež 10. Prvá. Malaz zatiaľ žiaden viac ako 7.
  • HOMAM 3 a Warcraft 3 pretože stará láska nehrdzavie :) a CIVILIZACIA V lebo vlastne to iste. ale na ten total war sa chystám pozrieť...
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od sarven 10. ledna 2011
  • kozie mlieko najskôr.
    V diskuzi TV seriály Komentář od sarven 10. ledna 2011
  • tak sme po rokoch napísali aj v BA alternatívnu verziu boja o tróny. A myslím, že to bol zaujímavý príbeh, tak sem šupnem krátku anotáciu. Povážte koľko sa podobal na ten skutočný. autor týchto riadkov, doteraz zvyknutý na Starkovcov hral prvýk…
  • asi vec vkusu. mne sa celá sága veľmi páčila, dokonca sapkowski veľmi umne streidal žánre, popis bitky kde real time prelínal s odpoveďou na hodine dejepisu nech je svetlým príkladom. u mňa s LOTR a Piesňou tri jediné a čisté 10/10 vo fantasy lite…
  • už to tak cca zostane a na závere sa to zase pokombinuje, aby sa všetko vysvetlilo. ale prave ten stred mi prisiel najviac normal, podobne ako v knihe. pribeh stavby, pribeh vzniku obchodnikov a pod. aj ked v serialy dost zjednodusene.
    V diskuzi TV seriály Komentář od sarven 10. ledna 2011
  • hm. som rád, že absolútne nezdieľam tvoj dojem. dúfam, že ani nebudem.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.