sarven
- Uživatelské jméno
- sarven
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
jeremy irons - tomu by som doprial konečne zase niečo poriadne. príliš často sa vezie v kravinách typu Eragon
-
podľa vlasov určite sansa
-
vzhľadom na to, že maskotom jets je Fireman Ed, tak očakávam zhasnutie ohnivej Melisandry. čo bude len dobre :)
-
jets v poslednej sekunde otočili zápas a postúpili do Ďalšieho kola playoff. predpokladám, že Majster bude mať dobrú náladu, možno Sansu v poslednej chvíli zachráni :)
-
diky alek!
-
tému budem mať rád vždy, ale zatiaľ to vyzerá veľmi tuctovo...
-
schleitr píše: Abercrombie má vzestupnou tendenci,díl od dílu to bude lepší. nesúhlasím. druhá mi prišla najzaujímavejšia - napriek tomu však iba zľahka nadpriemerná, tretia je opäť slabšia.
-
giants sa z tej prehry nespamatali a nepostupili do playoff. očakávam, že majster zabije minimálne jednu dôležitú postavu... :(
-
tak veru... každopádne nadpriemerný rok 2011 prajem :)
-
mas to tam :)
-
mistrov som tazko nezvladol, ale aj s kuchynskou anglictinou skusim Tower, dam vediet
-
nič sa nedá robiť, ako fanúšik Arsenalu a Liverpoolu musím povedať, že za posledných 10 rokov je united jednoducho kráľ a chelsea korunný princ. ostatní sú až potom...
-
a jeden slušný magic save tam bol. ta technická strela pod brvno nasriho.
-
tiež si myslím, že rosa už je pre arsenal maximálne poistka a prípadný žolík. som veľký fanúšik gunners, teším sa víťazstvu, ale Chelsea fakt nie je vo svojej koži, viď tretí gól. doprial by som im titul, ale či majú na united sa ešte uvidí.
-
šťastné a veselé všetkým. a pod stromček ten istý darček, ktorý si prajem aj ja. kurz tancovania s drakmi.
-
povedal by som si, že taký rebríček môže byť fajn návod, čo si prečítať, ale (nič v zlom) druhé a desiate miesto poznám a som v rozpakoch...
-
:)
-
krásne heavy. potešilo mi to dušu. až na túto vetu: heavy_head píše: kdosi jí podává českou vlajku kedysi by ma to nahnevalo, teraz mi je to ľúto. my slováci si hlúpo odstrihávame spoločnú históriu, vy česi si ju hlúpo prisvojujete.
-
mr. hyde from house of stark
-
čítaním martinovho ne-blogu som sa dostal k fandeniu A.F. a k Giants pochopiteľne. sledujem to už tak 2-3 roky a musím povedať, že je to častokrát lepšie ako normálny futbal a nhl hokej. len keby tam neboli tie brutálne prestoje pre reklamy... ka…
-
po včerajšej prehre NYG Martin 3 dni nenapíše ani riadok, to je jasné. taký zápas som snáď ešte nevidel.
-
každopádne Tyrion jde na jih, jde na jih a už jde na sever
-
úvodna reč Dany, keď sa postaví pred Spopoľnené pole: Ážmilid odhalí pamětní desku / to bude popola a stesku :D
-
som tam.
-
Flanker.27 píše: To nic Varle. Půjč mi tu sekeru... nie si ty nahodou undeground teacher? každopádne ti požičiam maximálne míč a/alebo píseň do nepohody. v manželstve sa môže zísť :)
-
Flanker.27 píše: ro hlupáka každý hloupý :)) diky náčelníku, že si sa ma zastal. Ceresei som zabudol, tá tam patrí jednoznačne. podľa mňa aj Theon - bol "chytrý", "mazaný", ale hlúpy. najmä kôli pýche. eddarda som tam dal s nadsázkou, mysle…
-
9. januára Martin niečo oznámi. bolo by super keby Tanec, ale obávam sa, že to bude "iba" schválenie natáčania dvojky (čo bola viac menej samozrejmá vec. peoplemetre budú rozhodovať až o trojke a štvorke)
-
theon je hlúpy. eddard je takým pekným spôsobom hlúpy, ser Alister je hlúpy, janos slynt je hlúpy a podľa mňa tak trochu aj Stanis. ale nie tak pekne ako Eddard. eddardov by som si prial stretávať denne, stanisov nie.
-
ani templármi by som nepohrdol,
-
viac ma bavil hanibal a chetiti...