sarven
- Uživatelské jméno
- sarven
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
až mi zabehlo. Jaqen a Syrio? Dve z top "vedľajších" postáv v jednej? Ktorá by tým pádom radikálne zmenila z vedľajšej na veľmi dôležitú... alek čo to s nami hráš? :)
-
kto chce minuloročný kalendár zadarmo, choďte na martinov blog
-
druhé miesto je takiež pekné
-
už aj ty heavy? ja sa snažím tomuto ešte odolať...
-
ono zásadná otázka je: je to hlasovanie v popularite alebo v schopnostiach? ja to vnímam ako súťaž popularity.
-
turnaj siedmych je sedem proti siedmim. ak bojuje aj jaime, tak potrebuje 6 ludi, nie? zdá sa, že Tyrion/GRRM vymyslel nejaku kulehu. koho povolá?
-
pozor DaD mam vo veľkej láske, ale hickmanovi neboli žiadni veľkí spisovatelia. tiež som to čítal a rád, ale je to obyčajné remeslo, akých je množstvo. grrm navrhuje pre finálový zápas súboj siedmych! húúúú ktorých 6 sa pridá k jaimiemu proti Ra…
-
povedzme si pravdu, dragonlance sú "detská" fantasy. dokonca by som si dovolil povedať, že svet HP, je zaujímavejší ako primerná remeselná séria prepísaných hier na hrdinov.
-
no veď hej. ja som to čítal asi do siedmeho dielu, ale cca od štvrtého už to bolo strašnééé naťahovanie. Celé strany o tom istom, ako si ktorá uhľaduje sukňu a poťahuje vrkoče a ako by najradšej vynadala tomu chalanovi, ale čo keď už je Drak... som…
-
tiež mi je ľúto Rolanda. Rand mal slušný rozbeh, ale Kolo času je proste brutal prepadák, Jordan to fakt rozriedil na čistú vodu.
-
na suvudu to pekne napísali. keď nakoniec Kwothe vysloví Jaimeho "skutočné meno", už dávno nie je Kingslayer. je Kwothe - slayer.
-
mne príde práveže sídlo Arynov prečančané. vzhľadom na výšku som očakával jednoduchšiu stavbu. a prvý kalendár sa mi páčil viac, ľudia sú živší ako hrady :)
-
po vypadnutí Gandalfa, Aragorna a Rolanda je všetko až príliš jasné. btw. škoda že tam nebol Geralt z Rivie
-
nemám :)
-
tiež zvažujem kalendár.
-
bude ho ešte potrebovať, valcuje ho Rand al Thor, Drak "Znovuzrodený" vskutočnosti žial zacyklený a premotivovaný. Roland má môj hlas naĎalej. Tak ako Jaime a Kvothe.
-
diky leto. druhe kolo bolo celkovo tesné, prehra aragorna a gandalfa prekvapuje, aj keď ja som dal hlas práve Rolandovi. asi preto, že som práve dočítaval jeho sedemknižnú púť.
-
hlasoval som. aj ked martinova verzia suboja je dost krvava, treba povedat.
-
non, mesieur
-
každopádne dik za tip
-
mne sa to občas stane pri filme.
-
sandor nie je "vzteklej" ako ceresei. sandor je pes, tkorý bol bitý svojím pánom a trénovaný pre psie zápasy. ale stále má v sebe ešte iskru normálneho psa.
-
ja som si dlho myslel, že Egg je vlastne mistr aemon. škoda že nie je :)
-
heavy, pekne, v mnohom súhlas. Ceresei nie je len taká mačka - je besná (vzteklina) tyrion je lišiak arya je myš, lasica, ale hlavne vĺča sansa je tiež vĺča, ale najskôr príliš hladkané a potom vyhnané na ulicu.
-
konečne môžem chvíľu súhlasiť s Flankerom. prímer Roberta k Leviemu srdcu je veľmi dobrý. o Danny škoda hovoriť :)
-
nik z nás, vrátane teba, nevie ako to bude vyzerať. takže by som nesúdil dopredu.
-
u mňa ma hlas kým nepríde na aragorna a gandalfa. ked sa stretne s rolandom a kvothem, budem zvažovať.
-
merlin, si zbytočne ofenzívny. tiso rozhodne nebol geroj. bol to človek, ktorý veľkú časť svojho politického života zatváral oči, utiekal sa do falošných predstáv a posvätil vraždenie a deportovanie občanov svojho štátu. tých ktorých prisahal chráni…
-
mno Beneš teda veľký hrdina nebol. a jeho "návrat na trón" je vcelku prúser.
-
lord krvovrán? hm, hm... a nebodaj bude nakoniec pozitívnou postavou... jasne, že hlasujem! pištolník roland má môj hlas, rovnako ako aragorn napr., uvidíme čo bude ďalej... od zajtra ide na bojisko jaime lannister