sarven

Uživatelské jméno
sarven
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • už sú tam vypísané dvojice. bojovať bude aj gandalf, aragorn, dumbledore, ender wigin (!), pištolník roland od stephena kinga, ale aj kwothe (!) zaujimave. a niektore "školy" majú dvoch šampiónov. hm, hm,...
    V diskuzi Ice-Fire novinky Komentář od sarven 8. března 2010
  • všetci, čo sa zúčastnili úžasného i keď skazonosného Turnaja o citrónový koláč, by mali utekať na Not - a - Blog. čosi podobné sa deje vonku vo svete, medzi najznámejšími fantasy postavami. Ako šampión ASOIF bol vybraný Jaime Lanister a v prvom kole…
    V diskuzi Ice-Fire novinky Komentář od sarven 6. března 2010
  • právže v tom nemáš pravdu. prechádza si tvrdou školou, aby vedela vládnuť. nie aby sa usmievala z trónu.
  • absurdné. "mely aspoň vie čo chce". to je k smiechu. radšej vsadím na Danny, u ktorej mám pocit, že si lekcie života zoberie k srdcu a bude z nej dobrý panovník.
  • otázka je kto je ten rytier v anonymite. kráľovského rodu asi nebude, to by ho egg poznal. tak či tak, to bude evidennte niekto podstatný a spätý s pointou poviedky. môže to byť niekto z Dorne?
    V diskuzi Tajemný rytíř Komentář od sarven 5. března 2010
  • čítam to tak, že ovláda tú istú mágiu ako melisandra.
    V diskuzi Tajemný rytíř Komentář od sarven 5. března 2010
  • Targaryenovci majú sklon k zblázneniu sa, a ešte nevieme na ktorú stranu padne minca, ktorú bohovia hodili pri Danynom narodení, takže všetko je možné. Do tejto chvíle - t.j. do prvej kapitoly z Tanca by som jej neskryvil vlas na hlave. Tak ako na…
  • vtom prípade verím, že budete rovnako tvrdí a spravodliví aj k ostatním postavám.
  • ale no tak. skutočne tvrdíš, že Danny "spoustu lidí zabila"?
  • hm myslím, že Danny v prvom rade zachráni veľké množstvo ľudí... a snáď aj drakov :)
  • keby posledné 2 knihy. čakáme stále na posledné 3 knihy...
  • teším sa
  • čítali ste niekto knihu o ktorej sa tu píše? http://www.moviezone.cz/clanek/16592-dystopicky-harry-potter-sem-s-nim/
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od sarven 2. března 2010
  • podľa dnešného ne-blogu je jasné, že ak HBO zatrhne seriál, tak GRRM bude mesiac(e) mimo a nenapíše ani riadok. o veľký dôvod navyše pre seriál. Inak napadla mi "sofina voľba": predstavte si, že by ste mali na výber z týchto dovch ultimátnych mož…
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od sarven 2. března 2010
  • vďaka
    V diskuzi Tajemný rytíř Komentář od sarven 1. března 2010
  • ak sa nemýlim tak v prologu Hry videl ten zved Nočnej hliadky "mŕtvych" divokých. Ako sa neskôr ukázalo, boli to "Jiní". Takže cez deň "spia". hm?
  • hej. ktovie čo to znamená... poslal tam draky miesto bomby? :)
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od sarven 27. února 2010
  • ja budem za "bežného čitateľa". mám rád postavy, ktoré nám Martin ukázal ako klasickách dobrých hrdinov: Eddard, Jon, Robb, Arya a Bran. Davos a Brienne su fajn, ale trochu ma začali nudiť. Naopak stále viac a viac ma zaujíma Danny. Tyrion a J…
  • mno a dnešný post je o čom? nechcem rozvirovať vášne, ale znamená to, že dopísal poslednú kapitolu? uvidíme...
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od sarven 22. února 2010
  • "obor medzi princami" skôr naznačuje jeho prevahu. proste bol mohutný a zúrivý, ako lordi z Storms End bývali. Navyše - opakujem - v stredoveku bol vo všeobecnosti nižší ľudia, stači si pozrieť brnenia v múzeu. 180 cm bol už obrovský chlap. V našo…
  • výška nie je pre filmára problém. určite môže pôsobiť mohutne. aj keď ja som z knihy nemal pocit, že je obor - v zmysle že ma dva metre a viac. proste statný chlapík. v stredoveku bolo 180 cm naozaj velky vzrast.
  • v inom videu pise o sebe, ze knihy necitala, lebo nie su do 13 rokov dostupne, ze jej mama robi výťah o postave. njn... len občas sa stane, že zbožňovanú postavu hrá niekto, kto sám miluje predlohu. príklad pán Lee a jeho Saruman
  • áno má v sebe krásu Tullyovcov a Starkovcov. ale chápem, prečo Aryiu doháňala k šialenstvu :) však ešte budú kamarátky. Kráľovná a jej tajomný majster našeptávačov :)
  • som presvedčení, že Martin dostal "kapky" od vydavateľa, pretože začal častejšie blogovať o Tanci a dokonca robí to čo dotreaz nie - píše o svojích tvorivých úvahach. tentokrát sľubuje uzavrieť aspoň pár otázok z hostini už v TAnci - keďže ho tak dl…
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od sarven 16. února 2010
  • remízu vo štvrtkovom zápase :)
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od sarven 13. února 2010
  • uverejnili úryvok tretej poviedky o Dunkovi a Vajci. leto? ehm? :) http://fantasyhotlist.blogspot.com/2010/01/exclusive-excerpt-from-george-r-r.html
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od sarven 13. února 2010
  • inak vďaka za článok a jedna poznámka/otátzka. obsidián bol súčasťou výzbroje Detí bolo kôli Iným? alebo to bol "prirodzený kov"? Kedy prišli Iní?
    V diskuzi Úsvit věků Komentář od sarven 10. února 2010
  • viem kto bol Grendel. a kto ho dal dole. ale to asi nepomôže :)
    V diskuzi Úsvit věků Komentář od sarven 10. února 2010
  • len taká drobnosť. čítam Hru o tróny v originále - teda snažím sa - a všimol som si, že Danny hovorí o Západozemí ako o Sunset Kingdoms a nie West Kingdoms. nikdy ma nenapadlo že západ nie je smer, ale jav.
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od sarven 8. února 2010
  • tanec dopíše, ale ďalšie dve knihy... bojím sa trochu, držím palce. nechcem to dopísané od nejakeho "bratranca" s kolegom spisovateľom.
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od sarven 7. února 2010

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.