sarven

Uživatelské jméno
sarven
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • vždy keď stretnem niekoho kto práve objavil Pieseň, tak mu tak trochu závidím, čo všetko ma pred sebou. aj keď je pravda, že aj tie roky čakania tu alebo na Zdi mali svoje čaro....
  • prikláňam sa k chrochtovi v podstatných veciach: danny je víťazka, ale je veľmi pravdepodobné, že neprežije. odíde k pokojnému životu za manželom a synom. otátzka znie pre koho vybojuje mier a kráľovstvo. ak by malo ísť o akúsi harmóniu a zväzok …
    V diskuzi Ideální vládce Komentář od sarven 19. října 2009
  • slyšte mne Řvát! zlostí! po pol roku, čo mám ten kalendár som si teraz všimol postavy v jazere! pardon!
    V diskuzi GRRM řekl... Komentář od sarven 8. října 2009
  • krásne. to mi veru nenapadlo. ale otázka: a na základe čoho tvrdíš, že to je ono? nevidím tam žiadny dôkaz, opis veže, alebo ten citát...
    V diskuzi GRRM řekl... Komentář od sarven 8. října 2009
  • si krutý, si chtivý, a nedávaš odpovede. si Lannister? :) ale vážne. "still and tranwuil and lovely to behold." neviem si spomenúť, a potrebujem to vedieť. zabudni na dávne spory a podpor nás Starkovcov :)
    V diskuzi GRRM řekl... Komentář od sarven 8. října 2009
  • otázka na znalcov. tá veža, ktorá je v aktuálnom kalendári ako mesiac október sa viaže ku ktorej časti ságy? smrť Lyany?
    V diskuzi GRRM řekl... Komentář od sarven 7. října 2009
  • všetko naj maestro. je mi ľúto, že tie mesiace tak ubiehajú... fakt je. ale prajem len veľa dobrého.
    V diskuzi GRRM řekl... Komentář od sarven 2. října 2009
  • blížia sa narodeniny maestra. 20. septembra ak ma neklame ICE/FIRE kalendár na stene. myslíte, že má pre nás pripravený darček?
    V diskuzi GRRM řekl... Komentář od sarven 9. září 2009
  • robí sa to vtedy keď nie je veľká afinita publika ku seriálu, vtedy je lepšia šanca že získa rating sledovanosti. u nás tak chodil napr. aj Prison break po tom, čo prvé časti nezískali sledovanosť.
  • veľmi pekné. čo robí ta ruka u Eddarda? tomu nechápem. odkaz na sarumana?
  • to plne chápem. ono celkovo asi čítam knihy "zvláštne". ale som tomu rád. pretože si ich bez problémov prečítam mnohokrát. keď už sme pri tých predstavách tak pri LOTR sa predsa len čosi udialo. pamätám si, že ma veľmi zarazilo ako vyzeral Orthank…
  • nehovoriac, že Tyrion a Sam by mali byť asi tí dvaja, ktorí "dajú hlavy dohromady"
    V diskuzi Meereenský uzel Komentář od sarven 6. září 2009
  • znie to husto už len v takejto anotácii/špekulácii. ak tomu tak je tak myslím, že dôvod prečo sekať dve kapitoly na štyri je jasný: dejové zvraty. pri toľkých externých vplyvoch bude rozhodovanie sa Danny (ak vôbec bude v takej pozícii) veľmi intuit…
    V diskuzi Meereenský uzel Komentář od sarven 6. září 2009
  • myslím, že Bean aka Boromir bol najlepším castingom LOTR. zahral ho úžasne a dokonca aj drobné zmeny (pre potrebu filmovej reči - napr. ako zobral prsteň na retiazku zo snehu) zvládol excelentne a v duchu predlohy. veľmi som zvedavý na jeho Edda…
  • ok :). teraz som si uvedomil svoj omyl. myslel som ze rowan atkinson je navrhovaný na Varysa a prišlo mi to absurdné. avšak evidentne som si splietol mená. moja chyba :(
  • takže 3:1? :) inak som zástanca optimistov, ktorí tvrdia, že by sa muselo udiať veľké ZLO, aby nebola prvá séria. to či bude druhá je samozrejme veľmi-veľmi otázne. a myslím, že piata séria je takmer nereálna. Ak by sa natočila Hostina, tak pôjde…
  • Flanker.27 píše: Sice nevim, jak sarven přiděluje body, ale aspoň z našeho spolku rytířů Sansy smyje nařčení z pedofilie :)) tudy ne přátelé! zostaňme pokojne striktne v intenciách fanúšikovstva ságy!
  • arry vs sansa 2:0 imho :)
  • work for me to. end for mr. tolkien also :)
  • ten prvý názor je žial bez jediného argumentu...
    V diskuzi Píseň zazní na HBO! Komentář od sarven 24. srpna 2009
  • dodám len toľko, že rámcovo naozaj súhlasím s úvodnou analýzou. to však nemá rozhodujúci vzťah ku kvalite a najmä ku vypointovaniu kapitol krásky z Tarthu. dovolím si povedať, že náznaky (najmä J. sen) poukazujú na to, že ešte bude mať svoje miesto …
    V diskuzi Brienne z Tarthu Komentář od sarven 23. srpna 2009
  • meč pravdy som kedysi čítal. skončil som asi pri šiestej dvoj-knihe, pretože už sa to naozaj slušne opakovalo a málo posúvalo. je to taký ten typ remeslenej fantasy, ktorá je zručne napísaná. o seriáli som netušil, skúsim vyhľadať, vďaka za tip.
    V diskuzi Píseň zazní na HBO! Komentář od sarven 23. srpna 2009
  • zápas začal kastingom :) a bude to ešte riadna bitka, niet pochýb. a snáď príde nakoniec k prímeriu myslím, že korbáčiky a pivo k sebe celkom pasujú :)
    V diskuzi Píseň zazní na HBO! Komentář od sarven 22. srpna 2009
  • podľa prvých fotiek: Sansa vs Dany 0:1 :)
    V diskuzi Píseň zazní na HBO! Komentář od sarven 22. srpna 2009
  • to mi pride absurdné. neviem si to predstaviť
    V diskuzi Píseň zazní na HBO! Komentář od sarven 19. srpna 2009
  • príliš veľký herec na postavu, ktorá má veľa natáčacích dní. bolo by to super, ale to hbo nezaplatí. jedine že by bol JF big fan a išiel do toho zadara :)
    V diskuzi Píseň zazní na HBO! Komentář od sarven 18. srpna 2009
  • no zatiaľ mi to ide čítať, to je dobrá správa, lebo som rozhodnutý kúpiť si anglickú verziu aj keby čo. SPOILER!!!! všimli ste si ako bol popísaný bran a hodor? hodor s jedným okom? žeby dokopy tvorili trojokú vranu?
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od sarven 12. srpna 2009
  • poprosíme zlovlka leta, aby sa toho ujal :)
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od sarven 12. srpna 2009
  • čo to je?
    V diskuzi GRRM řekl... Komentář od sarven 12. srpna 2009
  • no grrm ako jediný vlastne vie, ktorá je najkrajšia..., to je pravda :)
    V diskuzi GRRM řekl... Komentář od sarven 11. srpna 2009

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.