sarven
- Uživatelské jméno
- sarven
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
pekne si to zhrnul. chválim ťa
-
perfekto!
-
sean Bean by bola perfektná voľba!
-
čítal som druhý diel toho (veľmi voľné pokračovanie) a bolo to výborné. práve som si zadovážil piliere.
-
volal niekto po filmvom kritikovi? :) http://www.kinema.sk/clanok.asp?id=28671
-
cesta je výborná.
-
link na článok som hádzal na fórum. je to tak cca rok dozadu. písal som keď sa ohlásiil prvé správy o záujme hbo. pre fanúšikov filmovej žurnalistiky ešte raz: http://www.kinema.sk/clanok.asp?id=25405
-
ehm... čo sa tu udialo?
-
Teraz som pri blúdení kníhkupectvom siahol po takomto: PRVNÍ PRICHÁDZI TMA. PRINC NIČEHO. prešiel som prvé dve kapitoly zatiaľ a je to tak na hrane medzi veľmi zaujímavým a trochu nudným. čítali ste niekto?
-
nikdy
-
ok. daj vediet
-
koniec koncov by asi bolo najlepšie - pre mna - keby ste mi to poslali do Bratislavy. Dá sa? prirátjte si samozrjeme poštovné k cene. hm?
-
paráda!!!! pošli sukromnou postou ucet a cislo. dohodneme transport
-
krásny kalendár sme mohli mať.... vieš mi alek poslať tieto ukážky ako jpg na mail? že by som si ich pekne vytlačil?
-
a ktorú vojnu máš head na mysli? tridsaťročnú? :) dovolím si rýpnuť, keďže sme zdá sa dvaja nastraší pardi.
-
tretí deň sa neviem dostať na fórum Nočnej hliadky, deje sa niečo?
-
ále!!! to bol výborný film. ono sú to aj knihy?
-
to stmievanie som si nie istý, prečo mi bolo predhodené ako kosť najdenému vlkovi. videl som film a tuším že to čo tam bolo znesiteľné tam dodala režisérka, takže knihu nechávam v knihkupectve. ak to bolo reakcia na Zlatý kompas, nebodaj na Zimnú …
-
neviem kde to bolo, ale opýtam sa tu. Kalendár je na tom ako?
-
voči Martinovi mám len drobné výhrady a tie sa venujú prevažne prvej časti Hostiny, inak ho považujem za velikána mojej knižnice. Pieseň je spolu s LOTR, Dunou, Základňou a Zaklínačom úplne hore v kolónke - geniálne. Čo sa týka "kritiky" Mena a …
-
poznám. celkom sa mi to páčilo. uchvátila má ta myšlienka s menom, ktoré dáva podstatu. tiež to trochu stratí dych v poslednej štvrtine, ale výrazne lepší nadpriemer. som zvedavý na pokračovanie. akurát, že Martin práve tohto autora uviedol ako pr…
-
nuž podľa mňa je to zťažka lepší priemer. dobrý námet, ale veľmi často stráca dych.
-
dnes písal GRRM, že kalendáre sú na ceste. aj keĎ medzinárodné vraj ešte potrvajú. máme niečo nové, neprišli nám ešte?
-
majster sa zdá byť v depresii a nahnevaný. to nie je veľmi dobré. aj keď zdá sa, že dobrý polrok 2008 je málo. možno toto pomôže. no a Sansa, tá naša troublemakerka... hm...
-
25,-26, februar som v prahe, idem na cimrmanovcov!!!! :) takže poobede som voľný :)
-
čítal som jedného Žambocha, myslím, že tam Koniáš sprevádzal "karavánu". OTRASNÉ. Schématické, umelé, upotené. Bieda, bieda. Dočítal som ostatného Gaimana. Kniha hřbitova. Pekné. Niekoľko veľmi pekných nápadov.
-
ja to chápem tak, že sa treba ozvať. lebo snáď ani nezisita, že sme ich nedostali :(
-
čítam ostatnú knihu neila gaimana (nikdykde, hviezdny prach, sandman). volá sa to kniha hřbitova a zatiaľ je to celkom jo.
-
súhlas
-
detto. Danny a Cat